(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След Жан Виденов, който улучи най-голямата безизходица в след-комунистическо време се изредиха много акъли, които щяха да оправят България.

1. Иван Костов - за мнозина той разпродаде България, чрез приватизиране на почти всички предприятия. Въпреки това, при него държавата направи голям ръст, защото повечето от вас сигурно са забравили мизерията и тоталната мутрификация на страната по времето на Виденов. Един от най-добрите стандарти за живот са имали по времето на Костов българите, но и той не успя да направи народа щастлив.

2. Симеон II - Царя пристигна с голяма кошница, от която извираха утопични обещания. "Вервайте ми" - беше ключовото мото на българския монарх, заедно с "Ще оправя държавата за 800 дни". Народа, уморил се от комунисти и демократи, гласува пълно доверие на Симеон. Изпълнена с нови лица, партията му НДСВ на бял кон встъпи в парламента и започна да "оправя държавата за 800 дни". Явно, обаче математиката на Симеон му куцаше и срокът нещо не се оправда. Освен, че тези 800 дни изобщо не се стигнаха, хората започнаха отново да се питат: "Май отново се самопре*бахме". Министри на разни яхти, спечелени съдебни дела за връщане на най-апетитните имоти на Царя, вечното му неразбиране на въпросите и блуждаещия поглед, в комбинация с бавното, но сигурно обедняване на народа доведе до сриване в доверието към Царя.

3. След неуспешните 800 дни, народът гладен за поредните промени се беше разкъсал между двете основни партии - БСП и НДСВ. На изборите това разединение доведе до една от най-големите грешки в управлението на държавата - Тройната коалиция. Е двойна коалиция иди-дойди, но разбира се Ахмед Доган благодарение на рейсовете и верните му гласоподаватели се включи с малко на брой, но сигурни места в управлението. И стана тя каквато стана - Всеки влачи за себе си от трите партии, взаимно си покриваха далаверите ( Масларова, Емел Етем и т.н. ), докато българинът продължаваше да обеднява и да мизерства. Но нали знаете, кучето си лае - керванът си върви. Подобна политическа схема на управление е идеална за българската политическа мафия - всеки обвинява другия, че той е виновен, наказани няма, виновни пак няма, само ние, народът, прецакани и още веднъж сглупили в избора си.

4. Надигаща се политическа сила се оформяше по времето на тройната коалиция. Пожарникарът-Полицай-Кмет-Политик-Генерал Бойко Борисов леко, но сигурно идваше към властта. Със сигурната стратегия на "новите лица" и доста милиони за агитация - Борисов взе властта. Финансист №1 щял да докара - Симеон Дянков. На запад бил много уважаван и известен. Да ама тук не сме САЩ, тук няма милиарди долари за този или онзи сектор. Българинът не иска съкращения, ние не разбираме от стегнация. Дянков беше най-големия трън в очите на народа. Постоянните му мерки за пестене в най-нуждаещите сектори го направиха "черната овца" в кабинета. И естествено той изгърмя, за да уталожи напрежението в народа и за да се спаси Бойко. Но нещата не бяха толкова прости. Опозицията използва своеволията в енергийната промишленост и изкара народа на улицата. А преди това всичко беше спокойно, защото имаше референдум, на който нищо не беше разяснено както трябва. Комунягите разчитаха на старата максима "уплаши народа и да гласува" показвайки най-брутални клипчета как България остава без ток. Както и да е, не се стигна до ненужното хвърляне на милиарди левове в нов АЕЦ, само изпукахме още 20-тина милиона за референдума, но какво толкова, майките не им трябват увеличения ... И ето падна Бойко от власт, под натиска на народа. Или по-скоро така го посъветваха. Скри се за месец и отгоре и хората се скриха от улиците. Всичко беше поредното цяло чудо за три дни.

И сега сме на нов кръстопът: Да върнем ли Бойко, да върнем ли Станишев, да изберем ли поредните "нови лица" (Атака, Кунева, Бинев, разни Лидер, алабала и т.н. ) ? Най-вероятно всички застъпници на ГЕРБ и БСП ще останат "приятно изненадани" , когато се спретне още една коалиция , този път между тях. Лудост, ще кажат повечето четящи ! Да, но когато излязат Станишев и Бойко и кажат "В името на националните интереси, ние преглъщаме различията помежду си и ще работим за подобряването на България" и това ще е. Дано не съм прав, но май май така ще стане.
А българинът си мечтае да кара яките коли, да има бяла къща със зелена трева и да взима по 5-6к евро, но това няма как да стане, не и с този начин на мислене, който изповядваме ние, политиците ни и всеки следващ, качил се на властта.

Как ще се оправим ли ? Тук оставям думата на по-запознатите с политиката, аз ще гласувам за Светльо Витков ! (упс, той пък го няма в листите )
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Знаете ли разликата между Борисов и Цветанов каква е? :lol: 3 години!


Сергей Станишев каза:
Борисов и Цветанов са като сиамски близнаци. Това, което ги отличава е, че за единия се предвиждат до 8 години затвор, а за другия – до 5 години.

http://news.bgnes.com/view/1083762
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За Коалиция ГЕРБ+БСП след изборите ще бъда неприятно неизненадан. Аз за това отдавна говоря, дано не съм прав.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За Коалиция ГЕРБ+БСП след изборите ще бъда неприятно неизненадан. Аз за това отдавна говоря, дано не съм прав.

Е то, ако вярваш на всяко нещо което се казва, и на Бира Радева, много ясно, ама повярвай ми няма да стане това нещо. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

44471_197084733772897_876379400_n.jpg
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Точно така ще направят и хората. Ще си гласуват на 12 май за ГЕРБ, а вие си плюйте тука.

Ние не плюем тук, изваждаме фактите на яве. Така и не ми каза какво толкова много са направили ГЕРБ - изреди ми няколко неща да видим. 100 и няколко километра магистрали ги знаем(които в чужбина ги строят за няколко месеца, а не за 4 години като тук) дай нещо друго. :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

11755_506138986100676_469052436_n.jpg


Но само на Гергьовден!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Към Rocksatedy:
По-добре стреляй в тъмното, пък може и да улучиш нещо. Не е вариант да стреляш в празната добре позната стена където е очевидно, че няма да улучиш нищо освен голата стена. Да, шансът за улучване не е голям като търсим поредните нови, но е по-добре да пробваш отколкото предварително да избереш познатото прецакване.
И да, Светльо Витков си го има на изборите, така че никой не те спира да гласуваш за него. Набелязал съм си друга партия, за която да гласувам, но и Глас Народен е вариант.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Атака с 23 гласа тук, което е сила №2, като изключим тези, които няма да гласуват. Ето това е вече ново за мен. Не, че не го забелязах още преди няколко дни, но не го очаквах и окончателно да остане така.

Явно е ясно, че те ще си влязат добре в парламента. ;) Както каза един познат, само когато Сидеров говори за България, не ме е срам, че съм българин. От на всички други устите е мръсно и гнусно...Тук не знам какво да кажа, много е прав. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

То не само тук в интерес на истината с повечето приятели с които разговарям казват, че ще гласуват за атака, така че може-би наистина ще вземат много гласове.

Атака с 23 гласа тук, което е сила №2, като изключим тези, които няма да гласуват. Ето това е вече ново за мен. Не, че не го забелязах още преди няколко дни, но не го очаквах и окончателно да остане така.

Явно е ясно, че те ще си влязат добре в парламента. ;) Както каза един познат, само когато Сидеров говори за България, не ме е срам, че съм българин. От на всички други устите е мръсно и гнусно...Тук не знам какво да кажа, много е прав. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да и около мен всичко е с нагласа да гласува за Атака, аз още не съм на 100% и в интерес на истината не знам още.
Аз за друго се включвам..
Ей ся по новините казха че Турция подписва нов договор с Митсубиши за строеж на нова АЕЦ дет ще струва... забележете 22 млрд доларес лейдис анд джентс. А да не споменаваме че това е втория подобен за Турция договор, вече имат подписан такъв с Русия, първата им АЕЦ ще се строй от Русия.
Така, герберите преди няколко месеца казаха че балканите нямат нужда от толкова много нови мощности, начи според ГРАБи излиза че турците са големи балами. Колкото и да се квичи ПРОТИВ тоя наш АЕЦ - Белене, според мен той трябва да се построй. Защото:

1. Там са вложени големи суми, дето ако не се строй.... отиват по дяволите
2. Ако не я направят, след 20 години ще внасяме ток от Турция или Румъния... /и румънците ще строят АЕЦ ако не знаете/

Както и да е, темата е за изборите.. а аз се отплеснах, та да се върна на изборите. Аз съм един от "малкото" потърпевши от "правилното" водене на държавата от ГРАБи. Колкото и да ми говорят.... /против тройната коалиция/ преди тях си бях ОК, /аз на думи и на обещания не вярвам, вярвам на хладилника ми/ и заплата ми беше ОК, всичко си покривах докато дойдоха тия. Резнаха клона на бившия ми шеф, щото в тая ниша трябваше да влязат "правилните хора". Шефа ми изнесе бизнеса си в Гърция, там го посрещнаха като месия, направи си бизнеса в Солун и печели супер добре. Тогава на мен ми се наложи да се преквалифицирам и от хоби Интернет-а да ми стане основен източник на доходи. Не че се оплаквам, това което научих от предишната ми работа сега ми помага много. Сега имаме.. и аз вече не знам колко сайта, изгубих им бройката. :) Не се оплакваме има пари, разбира се не толкова колкото искаме но все пак е нещо. Но виждам че нещата не отиват на добре, няма ясна визия как да се управлява държавата. Няма ясни закони, мачкат се едни за сметка на други. И накрая пак стигаме до там от дето започнах, аз не съм мазохист и няма как да гласувам за тези дето ме хвърлиха на улицата и съм се чудил 1-2 месеца как да си платя наема в София. Не братя и сестри, този път ще гласувам за тези дето ясно точно и категорично обещават нещо и има срокове на изпълнение.... а не за този дето в предизборния клип казва "работа, работа и пак работа" ... не ме разбирайте погрешно, аз нямам против да работя, напротив! Обичам си работата и обичам да работя, но те май имат нещо друго в предвид. Това на мен ми звучи като... - Ти работи, аз също ше работя, ще гепя от тебе :D
Някъде назад из темата пуснах обещанията на ГЕРБ през 2009 година, ама май никой не ги видя... затова ще ги пусна пак:

1. Запазване и разкриване на 200 хиляди нови работни места - неизпълнено. Вместо това в страната има 400 хиляди нови безработни.
2. Увеличаване доходите и стандарта на живот на българските граждани и приближаването им до средноевропейските стандарти - неизпълнено.
КЛЕТВА: Правителството обеща да докара светлото бъдеще за 4 г.
Вместо това заплатите са замразени, а освен това 30% от тях са изядени от инфлацията.
3. Подкрепа на проекта за АЕЦ “Белене” като частен проект - неизпълнено. Правителството отказа строителството на централата и поиска строителството на 7-ми блок на АЕЦ “Козлодуй”.
4. Гратисен период за погасяване без лихви за задължения на фирми към държавата, ако тя не е платила свои дългове към същите компании - неизпълнено. В момента бизнесът трябва да плаща задълженията си с лихвите, а правителството дължи 450 млн. лв. на бизнеса.
5. Запазване и увеличаване на фискалния резерв - неизпълнено. В края на мандата на тройната коалиция той беше 8,2 млрд. лв., а сега е 4,6 млрд. лв.
6. От свързването на митниците и НАП в единна информационна система в бюджета ще влязат 2 млрд. лв. от акциз и ДДС - неизпълнено. Системите са свързани само частично.
7. Няма да се вдигат държавно регулираните цени на ток, парно, вода - неизпълнено. Всяка година те се увеличават. Последното вдигане ще е от 1 юли т.г.
8. Държавата ще поеме акциза върху горивата на земеделските производители - неизпълнено.
9. Ежегодно осъвременяване на пенсиите с коефициент по-близък до нарастването на осигурителния доход - неизпълнено. Това е единственото правителство, което не е повишило пенсиите с изключение на минималната, която е вдигната с 9 лв.
10. Насърчаване оставането на работа след придобиване право на пенсия чрез бонуси, водещи до по-висока пенсия при всяка година допълнителна заетост - неизпълнено.
11. Повишаване на добавката към пенсията на самотните пенсионери от 20 на 40 на сто от пенсията на починалия съпруг/съпруга за около 600 хиляди пенсионери - частично е изпълнено, като тези пенсии са вдигнати със 6,5% вместо с 20%.
12. Въвеждане на ежемесечна добавка към към личната пенсия или сбора от пенсиите на хората над 75-годишна възраст в размер не по-малък от 50 лева - неизпълнено.
13. Намаляване на осигуровките с 5% - неизпълнено, защото де факто са намалени само с 0,2%. Първо ги снижиха с 2%, но после ги увеличиха с 1,8%.
14. Връщане на ГДБОП и Национална служба “Полиция” в МВР - изпълнено.
15. Намаляване на парламентарната квота във Висшия съдебен съвет - засега не е ясно, защото гласуването на новите членове на ВСС предстои наесен.
16. Ускорено връщане на ДДС в рамките на един месец за сделки с инвестиции над 5 млн. лв., които са осигурили 25 работни места - неизпълнено.
17. Облекчаване на режима за авансови вноски за корпоративен данък. В момента (средата на 2009 г.) данъчно задължените лица с някои изключения правят авансови вноски за данък печалба всеки месец. Ние предлагаме тези вноски да се правят веднъж на 3 месеца от всички, с цел даване възможност за ползване на оборотен капитал за по-дълъг период. Предлагаме освобождаване от авансови вноски да се прилага за данъчно задължени лица с нето приходи до 400 хиляди лева, вместо сегашния таван до 200 хиляди лева - неизпълнено.
18. Регистрация на фирми за 1 евро - изпълнено.
19. Изграждане на национално хранилище за радиоактивни отпадъци и хранилище за сухо съхраняване на отработено ядрено гориво в съответствие с най-добрите международни стандарти - неизпълнено. Засега има одобрен ОВОС.
20. Изготвяне на проекти за възстановяване работата на наличните и изграждане на нови напоителни системи - неизпълнено. Това пролича при наводнението в с. Бисер.
21. Забрана за срок от 20 години за промяна на предназначението на горите от извършени заменки, лесопригодни гори и земи от горския фонд, освен за важни публични цели - изпълнено.
22. Завършване на автомагистрала “Тракия” и автомагистрала “Люлин” в най-кратки срокове - частично изпълнено. Тази година ще пуснат “Тракия” до Ямбол, но отсечката между Ямбол и Карнобат не е готова. “Люлин” вече се използва.
23. Ускорено продължаване изграждането на магистрала “Струма” и започване на магистрала “Марица” - изпълнено.
24. Рехабилитация на жп мрежата и второстепенната пътна мрежа като условие за балансирано развитие на всички райони в страната - неизпълнено.
25. Изграждане на многофункционална спортна зала за 10 000-15 000 места - изпълнено.
26. Развитие на системата от защитени територии чрез увеличаване на нейната площ до средната за ЕС (12% в ЕС при 5% в България) - неизпълнено.
27. Постепенно намаляване възрастта за задължителна подготовка на децата за училище, започвайки от 5 години - неизпълнено.
28. Формиране на независима комисия за специални обществени поръчки и създаване на публичен регистър на тези поръчки за осигуряване на прозрачност на процедурите и равнопоставеност на кандидатите - неизпълнено.

Айде да коментираме това...?!?!
Какво е изпълнено и какво не, нали не си мислите че обещанията сега от 2013 година ще са по-различни?!?!

п.п. Абе само аз ли не мога да я открия новия им списък от обещания?!? Я дайте линк да видим сега какво ни обещават ;)
п.п.2 Намерих им предизборната платформа... ето я: gerb.bg/uf//akcenti_programa_GERB.pdf айде да я коментираме по същество, а не да си лафим.... я да видим коя партия кво предлага, да го коментираме и да видим.
 
  • Like
Реакции: Test
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хубаво време беше. В барачката, в дъното на двора в Банкя, малкият Бойко спокойно изпровождаше рециклираната от мощния му организъм филия с мас в дупката, насред дъсчения под. Във въздуха мързеливо прехвърчаха тежки дебели зелени мухи.
Цялото тук. :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

То не само тук в интерес на истината с повечето приятели с които разговарям казват, че ще гласуват за атака, така че може-би наистина ще вземат много гласове.
Да, по мои наблюдения ги виждам - ГЕРБ, Станишев, Кунева, Атака, ДПС и може би Костов, като гледам. Май това ще е новото правителство. А парламента - Божа работа. Защо ли? Защото ГЕРБ няма да влязат със същата сила, както миналия път. Не ги виждам нито с БСП, нито с Атака да сформират, но чудеса се случват. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Много е лесно да се говори, че
Запазване и увеличаване на фискалния резерв - неизпълнено. В края на мандата на тройната коалиция той беше 8,2 млрд. лв., а сега е 4,6 млрд. лв.

Нека не забравяме, че света беше в тежка финансова икономическа криза!! Страната беше във възход до 2008г. Лесно е да се увеличава фискалния резерв. Кризата, в която изпадна България не е заради вътрешни фактори, а заради външни. И затова толкова много им съм ядосан на хАмериканците. Просто ние бяхме една боксова круша и така ни нокаутираха, че направо не знам как се увеличиха доходите и пенсиите (макар и минимално, но 70лв, са си 70лв). И това ще ви го кажат всички икономисти. Но въпреки това се запази финансова стабилност на страна за сметка обаче на социалната прослойка. За съжаление, за да направиш нещо трябва да жертваш нещо друго. Там е работата, че за да запазим финансова стабилност трябваше да се правят много строги фискални политики на икономии и да стегнем колана. За това трябваше да жертваме и да увеличим част от безработицата. Безработицата не се увеличава ей така случайно. Компромиса между инфлацията и безработицата е следния:
- Увеличаваш инфлацията , намаляваш безработицата
- Увеличаваш безработицата, намаляваш инфлацията.

Трябваше да намалим тази инфлация, защото това беше неантиципирана инфлация (т.е. неочаквана) и ако щете го плюйте Дянков, но той направи изключително много полезни стъпки, в момента да не сме като Гърция, Кипът, Румъния, Испания и т.н. Факт е, че накрая трябваше да отслаби малко колана, за да ни се дигнат още повече доходите, но той не го направи, за това също така и Борисов го махна. Но с всички тези поуки взети от това управление те ще бъдат много по-силни и това и хората го знаят. Много голям интерес ми направи и следното предаване:
http://www.dailymotion.com/video/xyycxf_yyyyy-yy-yyyyy-yyyyyyy-12-04-2013_fun#.UYOO_krbORg

81 годишен човек се изказа в полза на Бойко Борисов. Дори той им го каза в очите, че БСП са една крадлива партия и партия, която ИЗНАСЯ пари от България. Лесно е да се управлява държавата, когато е във възход приятели. От тук нататък може да става само все по-хубаво повярвайте ми.

Това:
1. Запазване и разкриване на 200 хиляди нови работни места - неизпълнено. Вместо това в страната има 400 хиляди нови безработни.
Това са пълни глупости. Айде някой да ми покаже статистика колко точно са безработните? Това го казват гнусните бесепари с цел да си печелят гласове. Има много безработни, но бройката им далеч не е такава. Не се облъчвайте от някакъв пинокио, който я хване 15%, я не.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе я вземи си измий очите, и прогледни най-после!!!! Ти знаеш ли колко фирми фалираха тея твойте любимци? Разходи се малко из страната да видиш колко са опразнените витрини и свободните помещения, и тогава ми говори.

Ти явно или си сляп или държавен чиновник, който си взема твърдичката заплата с рушвети от бойко.

Много е лесно да се говори, че


Нека не забравяме, че света беше в тежка финансова икономическа криза!! Страната беше във възход до 2008г. Лесно е да се увеличава фискалния резерв. Кризата, в която изпадна България не е заради вътрешни фактори, а заради външни. И затова толкова много им съм ядосан на хАмериканците. Просто ние бяхме една боксова круша и така ни нокаутираха, че направо не знам как се увеличиха доходите и пенсиите (макар и минимално, но 70лв, са си 70лв). И това ще ви го кажат всички икономисти. Но въпреки това се запази финансова стабилност на страна за сметка обаче на социалната прослойка. За съжаление, за да направиш нещо трябва да жертваш нещо друго. Там е работата, че за да запазим финансова стабилност трябваше да се правят много строги фискални политики на икономии и да стегнем колана. За това трябваше да жертваме и да увеличим част от безработицата. Безработицата не се увеличава ей така случайно. Компромиса между инфлацията и безработицата е следния:
- Увеличаваш инфлацията , намаляваш безработицата
- Увеличаваш безработицата, намаляваш инфлацията.

Трябваше да намалим тази инфлация, защото това беше неантиципирана инфлация (т.е. неочаквана) и ако щете го плюйте Дянков, но той направи изключително много полезни стъпки, в момента да не сме като Гърция, Кипът, Румъния, Испания и т.н. Факт е, че накрая трябваше да отслаби малко колана, за да ни се дигнат още повече доходите, но той не го направи, за това също така и Борисов го махна. Но с всички тези поуки взети от това управление те ще бъдат много по-силни и това и хората го знаят. Много голям интерес ми направи и следното предаване:
http://www.dailymotion.com/video/xyycxf_yyyyy-yy-yyyyy-yyyyyyy-12-04-2013_fun#.UYOO_krbORg

81 годишен човек се изказа в полза на Бойко Борисов. Дори той им го каза в очите, че БСП са една крадлива партия и партия, която ИЗНАСЯ пари от България. Лесно е да се управлява държавата, когато е във възход приятели. От тук нататък може да става само все по-хубаво повярвайте ми.

Това:

Това са пълни глупости. Айде някой да ми покаже статистика колко точно са безработните? Това го казват гнусните бесепари с цел да си печелят гласове. Има много безработни, но бройката им далеч не е такава. Не се облъчвайте от някакъв пинокио, който я хване 15%, я не.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не му се вързвайте на тоя лолю, само му давате повод да си пуска простотиите.

Висшистите били подкрепяли ГРОБ... Само това като го изцепи и ми стана ясен какъв е... ГРОБ се подкрепя от манго и най-долните слоеве на обществото, безспорен факт, подкрепен с милиарди факти.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Явно на вас бесепарите само това ви остана. Да работите

- Без факти
- Без нужното образование
- Да хвърляте компромати
- Да ЛЪЖЕТЕ най-нагло
- Да се правите на народни хора, а същност сте крадците на този народ


Много лесно се различават бесепарите. Влезте в някой сайт и ако видите някой да псува срещу ГЕРБ или да говори само простотии, то определено е бесепар. Защо да си губя времето с човек, който слуша простотиите на своя лидер (който самия не знае как е станал лидер) . Аз ти говоря с факти и икономическо обоснова. Икономист съм и нито съм казал нещо за Бойко Борисов, нито пък повтарям като папагал на някой думите. Жалко, че няма архив от 2005г. да видите, когато Симеончо не успя да създаде сам правителство станишката се радваше като малко детенце. Ако някой ми намери този архив евала ще му кажа. Станишката толкова много се радва като малко детенце, че се е добарал до кокала, че 4 години по-късно го изгониха като мръсно куче. На миналите избори за БСП са гласували 780хил. души. На тези избори мисля, че ще са по-малко. Как си го обяснявате? Ама просто това БСП ми е толкова ужасна тема...... Ще излиза пред хората и ще казва "Гордея се със 100-годишната история на партията" :shock: :shock: . Луди хора ей. Ще ми обяснява след като имал дете, че се е променил. Какво се е променил? Въобще не се е променил същия крадец си е.


@biaaro


Висшистите били подкрепяли ГРОБ... Само това като го изцепи и ми стана ясен какъв е... ГРОБ се подкрепя от манго и най-долните слоеве на обществото, безспорен факт, подкрепен с милиарди факти.
Ами щом това ти е оправданието, че ГЕРБ печелят навсякъде ок :D:D:D:D:D:D:D:D. Голяма забава пада тук от страхливци като тебе.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами, дразни братле не мога да не опонирам, на заблудени хора. :(

You must spread some Reputation around before giving it to biaaro again.

Не му се вързвайте на тоя лолю, само му давате повод да си пуска простотиите.

Висшистите били подкрепяли ГРОБ... Само това като го изцепи и ми стана ясен какъв е... ГРОБ се подкрепя от манго и най-долните слоеве на обществото, безспорен факт, подкрепен с милиарди факти.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Първо, никой не е казал, че е бесепар, голяма част от хората които пишат в темата са със съвсем други политически наклонности.
Второ, както виждаш всички с изключение на теб сме от доста време тук, и сме обсъждали и говорили за твоят гуру много преди да се появиш.
Трето, честно казано има някои регистрирани тук наскоро които провокират, но това не са тези които са заявили, че са за друга различна от ГРОБ партия.

Капиш?

Много лесно се различават бесепарите. Влезте в някой сайт и ако видите някой да псува срещу ГЕРБ или да говори само простотии, то определено е бесепар.
 

Горе