(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Отписвам се от този чат...

Да, доста некреативни постове в последните страници. По-специално тези на въпросната страница.

Айде, идват избори - давайте нещо по така...:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да, доста некреативни постове в последните страници. По-специално тези на въпросната страница.

Айде, идват избори - давайте нещо по така...:)

Аз незнам тоя какво го бавите, аз ако бех админ до сега да е с банан :cool:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Б.Борисов, С. Станишев и И. Костов летели със самолет.

Б.Борисов казал : Аз ако метна сега 50лв. долу ще направя щастлив един човек.
С.Станишев казал : Аз ако метна сега 5 по 50лв. , ще направя 5-ма души щастливи.
И. Костов казал :Аз ако метна 10 по 50лв., ще направя 10 души щастливи.

Пилотът на самолета казал : Аз ако ви метна и тримата ще направя цяла България щастилива.

:D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

LEONDER бате, колко стинки плащат герб на пост?
Верно по всички форуми сте станале много активни...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

LENDER бате, колко стинки плащат герб на пост?
Верно по всички форуми сте станале много активни...

Обикалят и спамят глупости, точно в стила на партията. Ако видят какви ги пише техния представител тук, едва ли ще си получи стотинките за тези постове. Но всички са се активизирали - тия спамят, Пеевски обилаля гетата....всичко си е предизборно. :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ама то по всички форуми е така, по един платен (или още по-зле - фанатизиран) Гербаджия да осира темите.

защо говориш простотии?
само герб ли плащат за писане по форумите? Remind колко теми пусна?

Относно LENDER - едва ли му плащат точно на него...просто се прави на интересен
знае, че се дразните и продължава
не му обръщайте внимание и да видим какво ще прави

Remind е фанатизиран, LENDER се прави на интересен :wink:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Все си мислех,че нещата ще се оправят един ден..но този ден като че ли го чакаме цяла вечност..Аз ще гласувам,за да нямам угризения на съвестта,когато видя по телевизията,че циганите пак са преяли с кебапчета и за тези избори....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Обикалят и спамят глупости, точно в стила на партията. Ако видят какви ги пише техния представител тук, едва ли ще си получи стотинките за тези постове. Но всички са се активизирали - тия спамят, Пеевски обилаля гетата....всичко си е предизборно. :)

А вас ко ви бърка нали си живеете в канадските предградия и нема се връщате насам.Свободта на словото да се изкаш тва е ДЕМОКРАЦИЯ а не менстроация като при БСП ,колко банки умишлено фалираха през 1995 още сте глупави.Глупав народ пъдаря им виновен
КАТО БИЕМЕ НА 12 ПОСЛЕ ДА СИ МИ ВЪРНЕШ ВСИЧКИТЕ ЗВЕЗДИЧКИ И ЧИН МАРШАЛСКИ ГЕНЕРАЛ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Относно LENDER - едва ли му плащат точно на него...просто се прави на интересен

С такава репутация трябва да са луди, за да му плащат :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

защо говориш простотии?
само герб ли плащат за писане по форумите? Remind колко теми пусна?

Относно LENDER - едва ли му плащат точно на него...просто се прави на интересен
знае, че се дразните и продължава
не му обръщайте внимание и да видим какво ще прави

Remind е фанатизиран, LENDER се прави на интересен :wink:

бРЪТЧЕТ ЛЕОНДЕР СЪМ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти, от днес ли си в форума?

Остава и за мен да кажеш, че ми плащат да плюя по гроб или и на тест, на ганстера и на всички останали които от много време просто не сме съгласни с това което правят.

Преди и ти ги плюеше доста солидно да не се ручкам в форума, че ми се приспива вече иначе ще ти изнамеря темите. Направо не знам какво се случи, с теб та започна да ги защитаваш така......

защо говориш простотии?
само герб ли плащат за писане по форумите? Remind колко теми пусна?

Относно LENDER - едва ли му плащат точно на него...просто се прави на интересен
знае, че се дразните и продължава
не му обръщайте внимание и да видим какво ще прави
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

С такава репутация трябва да са луди, за да му плащат :lol:

според irgy.net и Blinky, LEONDER е (платен) драскач
незнам защо го правите
забелязал съм, че някой като каже нещо такова - веднага след това няколко го подкрепят
:D трябва публично да заявиш и да плюеш Герб за да си ок в очите на другите
хахах, това не го е имало никога
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Още един. Абе това с тировете ви карат бре. :lol:

Все си мислех,че нещата ще се оправят един ден..но този ден като че ли го чакаме цяла вечност..Аз ще гласувам,за да нямам угризения на съвестта,когато видя по телевизията,че циганите пак са преяли с кебапчета и за тези избори....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Точно платените отказват нормалните да пишат в политически теми. Обърнете внимание кога се появиха тея юди и кога се махнаха сериозните от темата. Не може да се спори с тях. Каквото и да му кажеш и докажеш той ще си лала каквото му е заповядал господаря.

Нищо... който продава род и родина за шепа жълтици нищо добро не го чака! Съдбата на десетки самозапалили се, самоубили се, гладуващи, избягали в чужбина против волята си и всичкия страдащ народ е и на тяхната сметка! А това рано или късно се плаща!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти, от днес ли си в форума?

Остава и за мен да кажеш, че ми плащат да плюя по гроб или и на тест, на ганстера и на всички останали които от много време просто не сме съгласни с това което правят.

Преди и ти ги плюеше доста солидно да не се ручкам в форума, че ми се приспива вече иначе ще ти изнамеря темите. Направо не знам какво се случи, с теб та започна да ги защитаваш така......

не съм казвал за някого, че е платен
никога не съм го правил
може би само за Remind

за теб не мога да кажа, че си платен драскач, защото знам причината поради която ще глауваш за БСП
споко, много са като теб
както и другите - гласуващи против БСП, а не "ЗА" някоя партия

Относно това, че съм плюл по герб - не го отричам
но сега нещата станаха много по-сериозни - и преди беше бсп или герб, но в последния месец-два, бсп си показаха истинските инструменти за борба - А ИМЕННО: плюене
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

УНИ ГЕЪ серГЕЪ да не забравиш 15 само ГЕРБ!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти какво очакваш от живота и по-конкретно от партията, която ще ти подсигури живота тук. А като гледам и как се дънят, сигурно може да го отнесат и хората зад граница. :)

Темата е сериозна. Не знам, но всеки си има предпочитания. И съм съгласен, че всеки от партиите сега е дареден по форумите, медийните сайтове и соц. медии да пише каквото са му наредили от щаба. Няма как...глад майка, няма срамна работа, нали? И определено този не е от там. Това, което генерира като съдържание не струва и не е от платените драскачи. А даже и да е - няма да му платят. Масова практика партийните кординатори да не се плаща на изпълнителите. Знам за две партии, които го правят, а участват активно с кампании.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти, не разбра ли, или си тотално кух? Няма ГРОБ да има вече, ГРОБ се погреба. Тикви и малоумни глупаци като теб и тези които убиха всяко желание в мен за работа и живот нямат място в властта, те имат само едно място и то е ЗАТВОРА!!!

УНИ ГЕЪ серГЕЪ да не забравиш 15 само ГЕРБ!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

според irgy.net и Blinky, LEONDER е (платен) драскач
незнам защо го правите
забелязал съм, че някой като каже нещо такова - веднага след това няколко го подкрепят
:D трябва публично да заявиш и да плюеш Герб за да си ок в очите на другите
хахах, това не го е имало никога

:) Блинки мисли, че ако този потребител е платен драскач, Герберите са го закъсали от към ректорат. :)

Или викаш на тях не им трябва мозъка им, а гласа им. Хахаххахаха. :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами да си припомним от къде реално гръмна всичко не, че преди това не е имало изцепки и глупости, но миналата година имаше един много важен за всички нас момент и период. Който за жалост някак забравихме да отбележим тази година за което съжалявам, но просто положението не е розово и не остава много време за да мислиш нормално.

Та от къде тръгна да крашва ГРОБ:

[video=youtube;g8M8XN0hzhY]http://www.youtube.com/watch?v=g8M8XN0hzhY[/video]

Ти какво очакваш от живота и по-конкретно от партията, която ще ти подсигури живота тук. А като гледам и как се дънят, сигурно може да го отнесат и хората зад граница. :)

Темата е сериозна. Не знам, но всеки си има предпочитания. И съм съгласен, че всеки от партиите сега е дареден по форумите, медийните сайтове и соц. медии да пише каквото са му наредили от щаба. Няма как...глад майка, няма срамна работа, нали? И определено този не е от там. Това, което генерира като съдържание не струва и не е от платените драскачи. А даже и да е - няма да му платят. Масова практика партийните кординатори да не се плаща на изпълнителите. Знам за две партии, които го правят, а участват активно с кампании.
 

Горе