сайт с приходи

От: сайт с приходи

Още едно ЛС ако може?
 
От: сайт с приходи

И аз искам, моля.
 
От: сайт с приходи

на какъв език е сайта? ако е различен от ен - пиши ми на лс с повече инфо за него.
 
От: сайт с приходи

Пиши и на мен ЛС с повече информация за сайта.
 
От: сайт с приходи

На EN е сайт, но като цяло няма много текст в него. Посетителите са от целия свят..Англия,САЩ,Франция,Италия,Индия,Австралия,Аржентина,България...
Ето една снимка.
prihodi.jpg
 
От: сайт с приходи

Може ли едно ЛС със сайтчето и за мен..........
 
От: сайт с приходи

Писах ЛС на всички май. Голям интерес, но досега две сериозни оферти. Може би кризата ви е ударила, но няма как да смъкна цената под тази : )
 
От: сайт с приходи

Аз мислех да не се обаждам, ама ти мрънкаш, че сме имали интерес, пък сме нямали пари, та ще си кажа!
Наистина имах интерес, да! Имам и доста свободни финанси, които стоят в банката и които се чудя в какво
да инвестирам. Говорим на няколко десетки К. Затова влизам от време на време и гледам какво се продава,
с надеждата да изскочи нещо добро. Затова и ти писах, пак надявайки се да получа интересна оферта.
Какво обаче видях!!! Някакъв смешен сайт, който тормози потребителите, карайки ги да попълват разни
сървеи в очакване да копнат някой сериен номер, за да си кракнат даден софтуер. Мерси, ама аз с незаконни
неща не се занимавам! Печеля парите си с много труд и после си ги харча с кеф, и спя спокойно. И смятам
това да си остане така и в бъдеще!!!

P.S. Аз съм тук, защото търся контакти със сериозни хора, а не със разни индивиди мечтаещи за бързо забогатяване,
използващи полузаконни методи, разпространяващи незаконна информация............ Хайде със здраве!
 
От: сайт с приходи

Сайта може да е смешен и т.н. но не съм излъгал, нито за приходите, ни то за нещо друг. С него трудно ще забогатееш още повече пък бързо! Но със сигурност ще си избие цената, която му искам за няколко месеца! Ако за 400$ ми намериш нещо,което за 5 месеца ще изкара повече и да е "добро" аз лично ще го купя! Не знам кои оферти за теб са интересни. Като имаш десетки хиляди левове си купи някаква медия или нз какъвто искаш там интересен сайт и си го развивай.. и забогатей бавно.. И недей да ме определяш като човек без въобще да ме познаваш!
 
От: сайт с приходи

Ти май четеш избирателно! Естествено, че с незаконни дейности се забогатява най-бързо...
 
От: сайт с приходи

Предполагам си платил за всичките си програми на компютъра? : )
 
От: сайт с приходи

Правилно предполагаш. Като се започне от MS офис пакета и Windows 7-цата,
та се стигне до SecureCRT-то, ако въобще знаеш какво е, и за него имам купен лиценз!
А преди малко си поръчах 2 книги от amazon.co.uk въпреки, че ги има на pdf-и ;)

Казах ти, остани си със здраве и си развивай бизнеса...
 
От: сайт с приходи

prihodi.jpg
Нова статистика : )
 
Последно редактирано:
От: сайт с приходи

@zack, и от къде имаш толкова много десетки К лв?
От интернет??
 

Горе