1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Колко се печели от това начинание и как се се плаща, на клип, на гледания?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не си струва според мен. Как ще се избегне българския IP адрес? Получаването на парите - ще отидеш в Америка да си вземеш парите?

И също така нима вече не знаеш, че вече има българи от България, които си партнират с Адсенс и изкарват пари, без да е нужно да правят такива номера и да лъжат по този начин, описан от теб.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не си струва според мен. Как ще се избегне българския IP адрес? Получаването на парите - ще отидеш в Америка да си вземеш парите?

И също така нима вече не знаеш, че вече има българи от България, които си партнират с Адсенс и изкарват пари, без да е нужно да правят такива номера и да лъжат по този начин, описан от теб.

Няма как според мен. Като разберат, че си опитал да ги измамиш, ще ти блокират акаунта точно преди да ти платят парите...
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

По едно време имаше хора, които продаваха монетизирани такива акаунти. Би било хубаво ако купувачите споделят как са се развили нещата.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Приятели хората печелят от това по цял свят. Вие не мамите никого рекламите които се показват в клиповете са според държавата от където се гледа клипа.
Аз от скоро се занимавам с това 2-рия ми месец е на първия месец и аз мислех като вас, но като почнах да увеличавам броя на каналите и почна да се трупа доста хубавичка сума (за мене поне) сега за 20 дена имам около 10 $ и продължавам да си правя още канали.
Колко се печели от това начинание и как се се плаща, на клип, на гледания?
Свързваш си канала към Аденсе и там ти се превеждат парите ( имам и сайтове от които печеля от адсенсе и сега съм свързал и каналите си там всичко се трупа на едно място)
Колко се плаща на клик зависи от коя държава се гледа клипа (затова е по изгодно да се направи канал на Английски).

Не си струва според мен. Как ще се избегне българския IP адрес? Получаването на парите - ще отидеш в Америка да си вземеш парите?

И също така нима вече не знаеш, че вече има българи от България, които си партнират с Адсенс и изкарват пари, без да е нужно да правят такива номера и да лъжат по този начин, описан от теб.
Според вашата логика аз не мога да имам сайт с чужд език? Имам си сайтове на най различни езици и си получавам парите без проблем. Парите от адсенсе се получават чрез WU. Потърси в форума как може да се получава пари от адсенс.
Ако, искате да получавате повече информация за процедурата посетете форума ни, там мога да ви отговоря по бързо, защото съм го публикувал в няколко форума.
Ако, имате други въпроси които ви смущават пишете ни, ще се стремим да ви отговорим по най-бързия начин.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Те имаха предвид, че щом има ограничение и трябва да се правиш на американец, за да можеш за монетизираш ютюб акаунта, то явно има причина и подобна тънка лъжа (посочването на САЩ) токувиж доведе до закриване на адсенс акаунта.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Те имаха предвид, че щом има ограничение и трябва да се правиш на американец, за да можеш за монетизираш ютюб акаунта, то явно има причина и подобна тънка лъжа (посочването на САЩ) токувиж доведе до закриване на адсенс акаунта.

Човека явно не разбра какво имаме предвид и иска да продължава да лъже Гугъл. А досега не съм чул някой, който е почнал да лъже Гугъл да е успял. Поправете ме ако бъркам.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не си струва според мен. Как ще се избегне българския IP адрес? Получаването на парите - ще отидеш в Америка да си вземеш парите?
От близо 3месеца си получавам парите без никакви проблеми. Бях посочил, че местоположението ми е UK (в сайта на Youtube).
Тук не мисля, че има голяма измама, имаше и подобни теми за адсенс и youtube у форума. Точно у форума ме посъветваха да направя така - линк

То ако стриктно се следеше спазването на правилата щеше да има някаква форма за запитване от коя държава си, да получиш пощенски плик с код например или по лична карта, както има в адсенс.
Отделно има и бая български влогъри който също използват youtube адсенс. Според мен е само въпрос на време да се пусне официално и за в България, след като панела за монетизация е преведен, има сумати български реклами и прочие.

Е, на който не му се рискува, да не пробва. А ако някой успее да намери информация дали това настина е 'лъжа', нека да линкне.

Представете си следната ситуация: правя си адсенс в България, след време отивам да следвам в UK и си правя там акаунт. Свързвам си го в АдСенсе. След година се връщам в България, но да речем си забравям акаунта и не го променям. Най-малкото ако АдСенс забележат нещо нередно ще спрат партньорството си между мен и youtube, като най-вероятно първо ще има предупреждение.

А относно колко се печели, различно е, много зависи от коя националност е, но г/д върви в порядъка на 1-5USD/1к преглеждания.
 
Последно редактирано:
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не е важно измамата дали е голяма и как ги виждаш ти нещата. 3 месеца може да си нямал проблеми, можеш да нямаш и в следващите 13, но никаква гаранция, че по някое време няма да ти резнат кранчето за неспазване на правилата.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не е важно измамата дали е голяма и как ги виждаш ти нещата. 3 месеца може да си нямал проблеми, можеш да нямаш и в следващите 13, но никаква гаранция, че по някое време няма да ти резнат кранчето за неспазване на правилата.
Пууу, Берекет... 13 месеца... Че какво сигурно има.. Утре се хващам да продавам чорапи на пазара, шефа вика КРИЗАААА и ми се съкращава.. Ама моментално, даже и срока не спазва, това 'щото сме в БГ де.. Примерно.. Колкото капне от това нещо си е нещо! Не че съм го пробвал - сигурно и клиповете, които качваш ще трябва да гарантираш, че са твои авторски (МОЖЕ БИ)..
ЕТО вариант как може да направите наистина мнооого добър и гледан канал - аз лично съм му фен :D Но не е за всеки!!!
Умножете гледанията по тарифите и не можете да преброите милионите :-o

Не мога да се въздържа да не споделя :cry:
[video=youtube;IPsi6DGkrIA]http://www.youtube.com/watch?v=IPsi6DGkrIA[/video]
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не е задължително всеки да пробва, само исках да споделя как хората изкарват пари и то доста добри с помощта на такава програма дето колегите са го направили. Правиш си най малко 40-50 канала и всеки по 1 $ да ти донесе на ден и това е доста добра сумичка.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

При такива малки приходи няма ли да е по-добре да слагаш свои реклами в клиповете?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Ок, в канала си в youtube пишете друга държава, с което няма проблем,
но като адрес в програмата на Ads какво пишете?
Нали се изисква потвърждаване на акаунта чрез телефон, какъв адрес и телефон пишете?
Нещо не ми се връзва цялата тази работа или аз не схващам...
За да ме убедите, че без проблем си ползвате каналите и сте минали през цедката
за качество на клиповете, би било добре да пуснете линк към някой от работещите
ви по този начин канали.:rolleyes:

А, ако един от каналите, с които мислиш да изкарваш пари е този от поста ти -
на Nasko Asenov, направо е несериозно.:)
Същото се отнася и за канала на BGklipove на по-долните снимки.:)
Като работи толкова добре програмата, която оферираш,
що са ти с по 1 гледане клиповете и в двата канала?
Да не говорим, че са от разни предавания, т.е. не са твои/ваши и има вероятност да поизтрият профилите.
 
Последно редактирано:
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

brad1985 => то по начало цялата идея е несериозна. Мислят, че са намерили начин да излъжат Гугъл, но накрая те ще останат излъгани.
Както и им казах - вече има хора от България, които официално работят с партньорската програма на Гугъл Ютуб, и то без да се налага да лъжат, а са поканени от Гугъл. Тук, във форума даже има такива теми. Бъдете креативни и ще успеете, предложете качество - и ще ви забележат, почнете ли да лъжете - ще се провалите.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

brad1985 => то по начало цялата идея е несериозна. Мислят, че са намерили начин да излъжат Гугъл, но накрая те ще останат излъгани.
Както и им казах - вече има хора от България, които официално работят с партньорската програма на Гугъл Ютуб, и то без да се налага да лъжат, а са поканени от Гугъл. Тук, във форума даже има такива теми. Бъдете креативни и ще успеете, предложете качество - и ще ви забележат, почнете ли да лъжете - ще се провалите.
Напълно съм съгласен с теб.:) Добре си го написал.
Наистина трябва да си много креативен, да снимаш и качваш уникални и полезни неща,
защото нали и гледаемост трябва да гониш, за да изкарваш някакви по-така пари.
Скоро попаднах на едни руски канали, които печелят от клипове - направо филмчета са
снимали, скечове и т.н. все интересни неща.
А тези програмки са ала - бала - дори и да измамиш, като нямаш хубави клипове, няма и пари.:)
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Напълно съм съгласен с теб.:) Добре си го написал.
Наистина трябва да си много креативен, да снимаш и качваш уникални и полезни неща,
защото нали и гледаемост трябва да гониш, за да изкарваш някакви по-така пари.
Скоро попаднах на едни руски канали, които печелят от клипове - направо филмчета са
снимали, скечове и т.н. все интересни неща.
А тези програмки са ала - бала - дори и да измамиш, като нямаш хубави клипове, няма и пари.:)


Всеки се свободен да си мисли каквото си поиска, хората си изкарват парите, а някои да продължават това е било онова е било. Има хора дето изработват по 40-50 $ на ден с това и е гарантирано и почти нямаш инвестиция. Няма какво да ви убеждавам и аз си изработвам долу горе прилична сума, а вие се състезавайте тука кой каква глупост ще напише.
 
От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Ок, в канала си в youtube пишете друга държава, с което няма проблем,
но като адрес в програмата на Ads какво пишете?
Нали се изисква потвърждаване на акаунта чрез телефон, какъв адрес и телефон пишете?
Нещо не ми се връзва цялата тази работа или аз не схващам...
За да ме убедите, че без проблем си ползвате каналите и сте минали през цедката
за качество на клиповете, би било добре да пуснете линк към някой от работещите
ви по този начин канали.:rolleyes:

А, ако един от каналите, с които мислиш да изкарваш пари е този от поста ти -
на Nasko Asenov, направо е несериозно.:)
Същото се отнася и за канала на BGklipove на по-долните снимки.:)
Като работи толкова добре програмата, която оферираш,
що са ти с по 1 гледане клиповете и в двата канала?
Да не говорим, че са от разни предавания, т.е. не са твои/ваши и има вероятност да поизтрият профилите.




anli.jpg








Този канал бях го отворил само за показно, да демонстрирам на него и беше отворено на 15.06.2013 ако не се бъркам и сам може да видиш колко е заработил.
 

Горе