25 безплатни линка на ден

Karter

New Member
Привет.
Попаднах на доста интересен безплатен SEO инструмент, който събмитва по 25 еднопосочни линка на ден. Всички линкове са от сайтове тип social bookmarking. Сайтовете са създадени специално за тази услуга и всичките са do-follow.

Който иска, може да пробва:
 
Последно редактирано:
От: 25 безплатни линка на ден

Дай моля те повече информация за този tool. На мен би ми свършил идеална работа! Благодаря ти предварително! :)
 
От: 25 безплатни линка на ден

и за мен ще е полезно и ще ми свърши чудна работа
 
От: 25 безплатни линка на ден

Интересно, би ли споделил тула?
 
От: 25 безплатни линка на ден

Темата е зверски стара, сигурно е ставало въпрос за Social Monkee, за което вече се плаща.
 
От: 25 безплатни линка на ден

Друг инструмент, вероятно вече е споделен в някоя тема. Ползвах го преди време, изисква се регистрация във всяка мрежа. Виждам, че доста са отпаднали - само 17 са.
 
От: 25 безплатни линка на ден

Пробвах го, но изисква събмитване и често регистрация за всяка отделна мрежа. Аз останах в началото с впечатление, че попълваш веднъж горе вдясно и този туул ги събмитва автоматично до всички сайтове. Не се случва обаче, а само те прехвърля към всички по отделно и трябва там всичко пак сам и ръчно да правиш. Май малко безсмислен е така тоя туул.
 
От: 25 безплатни линка на ден

Когато го ползвах, събмитването бе автоматично. Единствено при прехвърлянето от мрежа към мрежа, ми се налагаше да влизам с име и парола, като след това работата протичаше автоматизирано. Съжалявам, че се е обезценил така инструмента.
 
От: 25 безплатни линка на ден

Друго си е да пуснеш bookmarking demon и да наспами в 2-3к социални мрежи докато си пиеш кафето и гледаш филм.
 
От: 25 безплатни линка на ден

bookmarking demon-а не може да се сравнява по никакъв начин с тези, просто си е перфектен.
Но някой има ли нещо безплатно като socialmarker.com, но с повече сайтове за добавяне.Аз преди си бях закупил един софт и ми вършеше идеална работа,но нещо спряха да го поддържат и сега искам да пробвам някой от безплатните да видя как са.
 
От: 25 безплатни линка на ден

bookmarking demon-а не може да се сравнява по никакъв начин с тези, просто си е перфектен.
Но някой има ли нещо безплатно като socialmarker.com, но с повече сайтове за добавяне.Аз преди си бях закупил един софт и ми вършеше идеална работа,но нещо спряха да го поддържат и сега искам да пробвам някой от безплатните да видя как са.

Кой си бил закупил?
 
От: 25 безплатни линка на ден

Не му помня името понеже беше преди повече от половин година(може би и година ) имаше го пуснат за тест в BHT и бях от тестващите потребители и след това имах възможност да го купя по евтино и вършеше супер работа,но като спря да бачка и айдеее деинстал и това беше от тогава само ръчно си карам,но пък много време ми отнема,а съм и дал сигурно толкова пари вече колкото да си купя демона ама.....
 
От: 25 безплатни линка на ден

От къде е най-изгодно и сигурно да се вземе bookmarking demon?
 
От: 25 безплатни линка на ден

Сега попаднах на един софтуер който не знам как не съм забелязал до сега :D,но като гледам функциите може да върши прилична работа.Цената му е 20 долара на месец serobot.com.
Някой ако го е ползвал може ли да каже как стоят нещата със социалките,тоест може ли да си добавим наш списък понеже погледнах че имат някакъв вграден вътре,но не е много голям иначе има добри функции тулчето :)


Едит:след няколко клипчета видях че може да се добави собствен списък което прави софта много добър и цената е изключително ниска.Но ако някой го ползва ще се радвам да чуя впечатления от личен опит направо :)
 
Последно редактирано:
От: 25 безплатни линка на ден

На мен не ми се вижда супер ниска цена, при положение, че плащаш месечно.
А да спреш месец- едва ли.
По-скоро доживотните лицензи са си оферта.
 
От: 25 безплатни линка на ден

А бе, аз имам 1 букмаркинг демон.. бая прашал се..
Някой да сподели ефекта за Българските сайтове.. има ли ефект?
 

Горе