2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Наистина не струват. При мен случая е такъв, че от повече от година имах банери и няколко комисионни от по 5-15 лв. от тяхните рекламодатели. При тях няма плащане на клик а само при продажби. Събраха ми се около 30 лв. за повече от година, като паралелно от Гугъл съм изкарал хиляди... Решиш да се откажа и те отказаха да ми изплатят натрупаните пари!!! Не били стигали за минимума.... Да не говорим, че никъде няма описано как да прекратиш профила си. С Аукро когато прикратиха програмата всичко бе изплатено до стотинка. И аз като колегата водих разговори с някаква жена, но по едно време усетихм че не въпросната толкова я мързи, че повтаря едни и същи копирани глупости. Теглих им майната, но не се занимавайте. Рано или късно ще Ви изгърмят. 30 лв. са нищо и това е без данък :) но се спасявайте по-рано.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Не стават и още как. Мой приятел се опита да се свърже с тях с цел да присъедини сайта си към измислената им програма, но безуспешно. Никой не му се отзовал, защото били големите звезди всички там в тази псевно програма или там каквото е. ;)

Не се занимавайте. Личат си, че са мишкари. Човек не трябва да се занимава с подобни тъпотии. Ако искате програма, създавате си и това е. Промотирате и продавате. Всичко друго е тъпотия до шия, както се вижда. На световния пазар сайтовете CJ, ShareASale и ClickBank са истински импрерии, но тук нищо не става и няма изгледи да се оправят нещата. ;) НЕ се занимавайте с глупости - или по-скоро с този тъп сайт. ;)
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Пълни глупости говорите. Мога да кажа, че това за момента е единствения подобен БГ сайт, който е сериозен и честен спрямо афилиейтите си (може би и към рекламодателите си). Нов е, има още какво да се желае, но пак казвам - досега нямам никакъв проблем с тях. Нямат интерес да лъжат в комисионните, защото те печелят % от направените такива.

Mc Bobby - нормално е при 50лв минимум да не ти изплатят комисионната. Върни банерите, направи още няколко и всичко ще е ок. Ако имаш сайт за цветя и си сложил реклами за техника, как искаш да имаш много продажби?

До този момент какво мога да кажа за тях:
1. До сега нямам неизплатена комисионна, дори и с малко забавяне;
2. Винаги имам отговор при контакт с тях;
3. Дори кампаниите (фирмите рекламодатели) ми се обаждат, мога да си поръчам специален банер да ми изработят, фийд с продукти и т.н.
4. Не знам кой друг БГ сайт предлага просто така коледно състезание за над 2000лв. награда.
5. Мога да измисля още плюсове в тяхна полза, но стана доста късно...

Така че, какво се оплаквате? Близо 2000 афилиейта има за около година и доколкото разбрах този месец ще се пускат още няколко кампании.

Ако искате повече продажби и комисионни, стягайте се!
 
Последно редактирано:
От: От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Пълни глупости говорите. Мога да кажа, че това за момента е единствения подобен БГ сайт, който е сериозен и честен спрямо афилиейтите си (може би и към рекламодателите си). Нов е, има още какво да се желае, но пак казвам - досега нямам никакъв проблем с тях. Нямат интерес да лъжат в комисионните, защото те печелят % от направените такива.

Mc Bobby - нормално е при 50лв минимум да не ти изплатят комисионната. Върни банерите, направи още няколко и всичко ще е ок. Ако имаш сайт за цветя и си сложил реклами за техника, как искаш да имаш много продажби?

До този момент какво мога да кажа за тях:
1. До сега нямам неизплатена комисионна, дори и с малко забавяне;
2. Винаги имам отговор при контакт с тях;
3. Дори кампаниите (фирмите рекламодатели) ми се обаждат, мога да си поръчам специален банер да ми изработят, фийд с продукти и т.н.
4. Не знам кой друг БГ сайт предлага просто така коледно състезание за над 2000лв. награда.
5. Мога да измисля още плюсове в тяхна полза, но стана доста късно...

Така че, какво се оплаквате? Близо 2000 афилиейта има за около година и доколкото разбрах този месец ще се пускат още няколко кампании.

Ако искате повече продажби и комисионни, стягайте се!

Това мнение ми прилича малко на човек от екипа, но както и да е. Иначе съм съгласен с неизплащането на тези 30 лева, при положение че минимума е 50, нали за това е този минимум, за да не се изплаща под него, аз също не бих платил така. Относно системата, не съм я ползвал и не мога да кажа нищо.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Аз ги използвам от януари миналата година (2012), но като показвам банери, а не като собственик на бизнес, който рекламира там.

До сега съм направил около 1000 лв от комисионни, които не са голяма пачка, но след слагането на банерите и 2-3 статии не съм направил нищо повече.
Искал съм 3 плащания, които бяха платени веднага (в срока обявен в сайта им).

Според мен, авторът на темата е писал, че е недоволен като собственик на бизнес.

Като клиент, нямам проблем с тях.
 
От: От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Това мнение ми прилича малко на човек от екипа, но както и да е. Иначе съм съгласен с неизплащането на тези 30 лева, при положение че минимума е 50, нали за това е този минимум, за да не се изплаща под него, аз също не бих платил така. Относно системата, не съм я ползвал и не мога да кажа нищо.

Не знам mvmrik ли си, MVMADS.COM ли си, или sezam отвори се. Но имам чувството, че имате нещо общо, щом не бихте плащали и вие суми под минимум при закриване на профила/договора. И да вметна, че ако имате нещо общо с ТАЗИ тема, може да отговорите и в нея.
 
От: От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Не знам mvmrik ли си, MVMADS.COM ли си, или sezam отвори се. Но имам чувството, че имате нещо общо, щом не бихте плащали и вие суми под минимум при закриване на профила/договора. И да вметна, че ако имате нещо общо с ТАЗИ тема, може да отговорите и в нея.
малко офф, но доколкото знам мвмадс е продадена. Може би затова не отговаря
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Това мнение ми прилича малко на човек от екипа, но както и да е. Иначе съм съгласен с неизплащането на тези 30 лева, при положение че минимума е 50, нали за това е този минимум, за да не се изплаща под него, аз също не бих платил така. Относно системата, не съм я ползвал и не мога да кажа нищо.

Не съм от екипа, просто съм много доволен от тях. Още когато беше създадена тази тема мислех да си изкажа положителното мнение за тях, но както "dimitkoster" каза - като клиент нямам проблем с тях, като рекламодател нямам представа. Но постовете на "Mc Bobby" и "$INeed$" малко по-нагоре могат да откажат без никаква основателна причина доста от съфорумците да припечелват от тях. Затова реших и аз да се включа в темата с моето мнение.
 
Re: От: От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Не знам mvmrik ли си, MVMADS.COM ли си, или sezam отвори се. Но имам чувството, че имате нещо общо, щом не бихте плащали и вие суми под минимум при закриване на профила/договора. И да вметна, че ако имате нещо общо с ТАЗИ тема, може да отговорите и в нея.

mvmrik продаде mvmads.com на sezam, който има втори ник - MVMADS.COM
 
От: Re: От: От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

mvmrik продаде mvmads.com на sezam, който има втори ник - MVMADS.COM
Благодаря за инфото, това не го знаех. Все пак съм бил прав, че е имал поне нещо общо. Извинявам се официално на mvmrik. :)
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Но постовете на "Mc Bobby" и "$INeed$" малко по-нагоре могат да откажат без никаква основателна причина доста от съфорумците да припечелват от тях. Затова реших и аз да се включа в темата с моето мнение.
Мен лично би ме отказало това, че никой от тях не може да влезе и да обясни като хората. Майната му на другото. Оня чул, трети казал. Все тази, важно е да има някой от другата страна с позиция.

Аз споделям каквото съм чул от човек, който не мисля, че ще ме излъже, пък всеки каквито иска изводи да прави. На мен не са ми в полезрението и не изразявам крайно мнение за тях. А Mc Bobby си гони минимума, но явно няма да го догони и ги е попитал като хората дали може да си релийсне сегашните пари и да приключи участие. Като не върви не върви. Или поне да му направят една консултация как да подобри работата си, за да стигне до този минимум, както и за това ли им е много малко времето. :)
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Тая тема още ли била жива, аз все още си държа на мнението, такива хора, които обещават нещо, после не отговарят - не е добре работата.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

При прекратяване на взаимоотношения би трябвало да се изчистят всички сметки. Независимо за каква стойност става дума.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Би трябвало да не сключваш договор и да не приемаш условия, с които не си съгласен.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Би трябвало във всеки един нормален договор да има клаузи при прекратяване на взаимоотношенията, а тук нямаме договор, а едни Общи условия, където това не е описано. Кой какво дължи и прекратяване при какви условия е възможно за какъв срок? Единствено, че можели да си променят условията, и ако не им кефнело на хората новите условия, можели да си бият шута.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

В adsense минимума за изплащане е 70 евро. Ако някой има 30 евро и реши да се откаже, ще му ги платят ли?
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

В adsense минимума за изплащане е 70 евро. Ако някой има 30 евро и реши да се откаже, ще му ги платят ли?
Адсенс си имат правила, каквито трябва да има, както казах по-горе:
7.3 При прекратяване на Договорa, независимо от причината за това, Точки 4, от 7 до 11 и 12 (доколкото са налице дължими суми, които следва да бъдат изплатени съгласно Договорa) и Точки от 15 до 18 остават в сила и след датата на прекратяването. [цитат от общите условия]
Мисля, че е се изплащат тези 30 евро...
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Мислиш, ама не се ;)
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Еми ще стискате и ще чакате тогава да станат 70, пак е по-добре, отколкото да сте баннати и да нямате надежда. Преди 2-3 години като прекратих с easyads ми бяха изплатили някакви 10-тина лева, макар минимума да беше 30 или 50. Смятам, че е коректно така, тъй като все пак направените кликове и импресии за тези пари са валидни и е имало техни реклами по сайта, т.е. ято, пито.. но и платено, трябва да е. Но всеки сам си решава. На който не му пука за имидж, да си прецаква клиентите с 5 лв.
 

Горе