2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Минимумът е точно за това, за да не се изплащат суми под него. Естествено, че трябва да е добре описано всичко в правилата, всеки се съгласява с тях още с регистрацията си. По принцип, ако рекламната мрежа преустанови дейност, би трябвало да изплати всички дължими суми към издателите си, но при положение че някой е решил да се отказва, ще трябва да спазва правилата и не може да иска изплащане под минимума.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Минимумът е точно за това, за да не се изплащат суми под него. Естествено, че трябва да е добре описано всичко в правилата, всеки се съгласява с тях още с регистрацията си. По принцип, ако рекламната мрежа преустанови дейност, би трябвало да изплати всички дължими суми към издателите си, но при положение че някой е решил да се отказва, ще трябва да спазва правилата и не може да иска изплащане под минимума.
С това съм повече от съгласен. А може ли някой представител на програмата също така да даде позиция, защото този казус май не са го вписали там. А случайно, ако са, се извикявам.

Мен едно ми е важно, а именно, да са коректни и да не се изживяват като примадони. Работех за една аф. програма, която много си повярва и ги смених за отрицателно време. Отношението им към афолиейтите бе отврат и бързо напуснаха доста от тях. Те лапнаха Ескалибур.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Работех до последно с Аукро преди да спрат програмата си. Изплатиха всичко до стотинка. Със същото количество рекламни елементи както в 2-та лева, от Аукро спечелих близо 2000 лв. за 1 година. Оттам преминах в 2-та лева и за година там 30 лв. които си изработил и не ти ги дават. Минимума е за плащане. Аз прекратявам отношения с тях никъде е се описва как, за колко, кога, къде, което просто смърди от далече на вратичка за пари.
Относно доволните колеги. Не съм за парите въпреки, че всеки мрази да му прибират изработеното (макар и малко), но това е въпрос на етика и след, като тя липсва и няма и описани правила, немога да съм доволен от тях.
И аз се занимавам с бизнес както тях и Вас и т.н. Аз бях коректен и от мен те печелеха пари. От тях насреща нищо не получих...
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Работех до последно с Аукро преди да спрат програмата си. Изплатиха всичко до стотинка. Със същото количество рекламни елементи както в 2-та лева, от Аукро спечелих близо 2000 лв. за 1 година. Оттам преминах в 2-та лева и за година там 30 лв. които си изработил и не ти ги дават. Минимума е за плащане. Аз прекратявам отношения с тях никъде е се описва как, за колко, кога, къде, което просто смърди от далече на вратичка за пари.
Относно доволните колеги. Не съм за парите въпреки, че всеки мрази да му прибират изработеното (макар и малко), но това е въпрос на етика и след, като тя липсва и няма и описани правила, немога да съм доволен от тях.
И аз се занимавам с бизнес както тях и Вас и т.н. Аз бях коректен и от мен те печелеха пари. От тях насреща нищо не получих...

Ти май не правиш разлика между прекратяване на програмата и отказване на издател.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

При едното те прекратяват (отказват се) от работа, при другото ти се отказваш. Няма такива опции отказване на издател. Няма и прекратяване на програмата - дупки за некоректност.
Няма да си променя мнението и съм сигурен, че те са некоректни, невежи и скоро няма да съществуват дори. Нека да не спорим. Всеки който се е навил и смята, че с тях ще продава и ще изкарва повече и от Адсенз, да опита. За мен това не е коректно поведение. Ако пък беше описано щях да зная и даже тази тема нямаше да я има...
 
Re: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Някакви нови отзиви има ли? Виждам само едни и същи магазини предлагат кампании..
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Аз също мисля да ги пробвам много скоро, затова моля дайте мнения :)
Май няма да събереш много мнения за тях. Даже и собственика им не влиза да си води социалния маркетинг. :) Смятай как са. ;)
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Явно ще се пробва, пък ще видим какво ще излезе накрая...
Дай после едно мнение, че явно няма много хора, занимаващи се с този сайт и разбиращи как работи. То ясно как работи, но дали си струва, добър ли е др. такива. На мен ми е любопитно от гледна точка на това на какво ниво е афилийтинга тук. Говоря за системи като CJ, Shareasale, ClickBank и подобни, пренесени тук. Мисля, че такава е идеята на този сайт. Мрежа обединяващи publishers & merchants.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Аз попитах един въпрос към съпорта им и глас в пустиня... Така, че засега не ми вдъхват доверие.
 
От: 2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

Ето едмо мнение и от мен:
Използвам ги от 01.2012.
Започнах с една кампания, която даваше по 0,70 лв. За регистрация на нов потребител. Направих малко спам, няколко статии по темата, малко реклама във FB. Доходи около 30-40 лв на месец.

После се включиха още двама търговеца с lead комисионна, съответно по 0,70 и 0,20 лв. И доходи около 40-50 лв на месец.

Сега има само един търговец и няма пара. За миналия месец само 10 лв :(

Докарах я до 24 лв на 100 уникални клика, но от таргетиран трафик. От спам трафик - под 10 лв на 100 уникални.

Пробвах и с няколо търговеца за дрехи, но имам само 2-3 продажби. Може би защото нишата е конкурентна, а и аз не съм си дал много зор.

Като цяло за периода, в който ги използвам съм взел около 1500 лв.

Плащанията са ба време.
Банков превод
Удържат ти данък
Плащат до 20-то число.

Минуси:
- малко търговци - около7-8
- съпорта се бави с отговорите
- малко ниши -само 3

Дано съм бил полезен
 
От: 2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

Някой да сподели скорошни отзиви за програмата, че съм одобрен за един български сайт. Гледам активни са ми 28 кампании, което не е малко като цяло.
 
От: 2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

дайте мнение струва и си да дам тези пари за да стана търговец в тази система. Можете да видите сайта в подписа ми. Как мислите ще има ли резултат, изобщо ще си избия ли тези пари които ми искат за включване
 
От: Re: 2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

Дано някой техен представител даде повече инфо какво ново около програмата. Ще ми е приятно да чуя нещо от тях. Гледам правят активно реклама в мрежата. ;)
Имат реклама, да, за това и ги аднах да видя как ще се представят :)
 
Имат реклама, да, за това и ги аднах да видя как ще се представят :)
Видях, че последно време наливат добри пари за реклама, както и знам кой им я управлява. Мисля, че доста са поинвестирали, а това от своя страна е сигнал, че нещо се случва при тях. ;)

Няма какво да си говорим, сигурно настъпват сериозно на пазара, защото вече имат сериозни конкуренти. Но не мога да дам мнение за тях, само за силната им кампания последно време. ;)
 
От: 2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

Всички изказват мнението си от гледна точка на афилиейт програмата им. Някой може ли да сподели опит, като рекламодател, че се замислям да организирам рекламна кампания при тях?
 
Re: От: 2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

Всички изказват мнението си от гледна точка на афилиейт програмата им. Някой може ли да сподели опит, като рекламодател, че се замислям да организирам рекламна кампания при тях?

Идеален момент някой рекламодател да сподели. Или някой служител да се включи. И на мен ми е интерсно. Има ли опция за CPL - за lead? На събскрайб. ;)
 

Горе