75 беклинка от .edu и .gov домейни

От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

файлът, както и други подобни са достъпни само за членове на групата SEO ресурси за напреднали

изискванията за приемане в групата са

1. поне шест месеца активен член на Предприемач.ком
2. Задължително положителна (зелена) репутация
3. Препоръчително положителен итрейдър (отрицателния е голям минус)
4. поне 100 мнения във форума
5. препоръка от някой от настоящите членове на групата

днес ако остане време ще публикувам още няколко възможности за бързи линкове в сайтове с пр 4 и 5 ест в групата
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

За тези, които нямат достъп до групата, както и аз.

Една утешителна награда

Код:
site:.edu "Login or register to post comments"
site:.edu "Login or register to comment"
После сменяте .edu с .gov

Нямата да бъде като уникалните 75 линка с които за 1 седмица
от позиция 140 000 000 се изкачвате до позиция 8 от списъка на блогера, ама пак е нещо.

:)
 
  • Like
Реакции: adi
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз не отговарям на условията, но мисля, че не е късно да се класирам за точка 3.
Срещу паролата ще ти дам един сайт, от който можеш да си купуваш gmail акаунти за по $0.10 (четох преди известно време, че ги купуваш). От сайта можеш още да си купиш и евтини, перманентни, dofollow линкове от началната страница на сайтове и блогове с висок и нисък PR. Също така подписи във форуми и постове по блогове с линк към твой сайт, както и тематични статии (на английски) пак с твои линкове. Можеш да купуваш и други полезни неща, като фенове на facebook страници, гласове за някоя класация и каквото още ти е необходимо. Ако си съгласен ми пиши, ще ти пратя въпросния сайт и ако не го знаеш и го намираш за полезен, можеш да ми пратиш паролата.



Отиваш в BHW има един пич дето продава 100 000 Акаунта за 500$ :)
Much cheaper hehe :D
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Пишиме за член на групата ако ме иска групата :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

И аз искам да се присъединя.

ти наясно ли си, че и аз съм в групата?

ако влезеш вече определено ще ти се налага да говориш с мен

знаеш ми скайпа обади ми се
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Мисля че отговарям на 2-то изискване без мненията.

П.П. И аз искам да се присъединя към групата,мисля че поне малко отговарям на изисквания,а ако някой може да ме препоръча още по-добре.
 
Последно редактирано:
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Виждам, много доволни хора.Ако отговарям на условията прати :p
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Познавам ме се от доста време имам ти скайпа и следя блогата ти чета статиите ти, получавам newsletter ти на пощата, просто от доста време търся домеини Еду, драсти едно ЛС
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз в кръга на шегата, да изкажа тълкуването на 5-те точки които си написал. :)

1. Ако сте в топ 30 спамери на онази страничка, получавате го безплатно.
2. Ако сте по голям спамер от мен - получавате го безплатно
3. Ако до момента сте ми плащали за подобни неща - получавате го безплатно
4. Ако не отговаряте на 1 2 3 с радост ще ви изгърбя с 20 кинта
5. Ако не отговаряте дори и на 4 и сте някакъв новак, няма да ви е кеф, но с удоволствие ще ви изгърбя с 50 кинта.

Нищо лично към автора както казах това е черен хумор за искренността :)
Може би е късно вече за писане в тази тема, но Bullblogger е един от най-качествените потребители в този форум, на който всяко мнение е стойностно. Споделя ценна информация безплатно, която обикновено друг ще ти каже само срещу пари.
Имам прекрасно мнение за него и ако ти не си разбрал това, при все че си имал взаимоотношения с него, означава че грешката е в теб!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз също много бих искал да се присъединя, но нямам нужния брой коментари.. Аз съм от тези, които рядко пишат, но често посещават форума:)
 

Горе