8 март - изключителния ден!

Мъже, бъдете рицари, а не свине.
Поне днес!

[video=youtube;hWolxtX4mDI]http://www.youtube.com/watch?v=hWolxtX4mDI[/video]​

А как?
Ето така: Когато режисьора на "Техеран 43" обяснил на Шарл Азнавур, че иска някоя негова песен за филма, великия певец, видял актрисата Белохвостикова, казал: Аз ще напиша специална песен за нея! След два дни песента била готова...


[video=youtube;UIXGkw4n74w]http://www.youtube.com/watch?v=UIXGkw4n74w[/video]

Весел празник, мили жени!
 
От: 8 март - изключителния ден!

382313_4879686803465_513834361_n.jpg
 
От: 8 март - изключителния ден!

Честит 8 Март на всички жени който посещават този форум.
 
От: 8 март - изключителния ден!

Честит 8 март и от мен на всички колежки във форума.

Много цветя днес и още повече подаръци, вярвам, че са сред най-добрите пожелания :).
 
От: 8 март - изключителния ден!

Ето ви един зюмбюл :D

481745_10151784294904008_633715668_n.jpg
 
  • Like
Реакции: ivok
От: 8 март - изключителния ден!

Благодаря ви момчета :)
Ето да се почерпите :)pocherpka.jpg
 
От: 8 март - изключителния ден!

Честит 8-ми март на всички дами в форума. Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
 
От: 8 март - изключителния ден!

Не зачитам интернационални комунистически празници :) Който обича жена си, нека и го показва всеки ден.
 
От: 8 март - изключителния ден!

Ден на лицемерието. Същите, които мрънкат за жените си по цяла година, днес първи с посланията за дамите.
@redrum - абсолютно правилно. Покажете отношението си на 09.03 или на който и да е друг ден в годината, ще бъде много по-силно и истинско!

PS. Някои хора от темата явно бързо се припознаха. Споко, това е принципно, а не за конкретен юзър тук, а това че някой се е припознал, ми явно има защо. :) Комплексите на друго място, моля :)
 
Последно редактирано:
От: От: 8 март - изключителния ден!

Не зачитам интернационални комунистически празници :) Който обича жена си, нека и го показва всеки ден.
От Козата Ани.

Ако го докарваш така всеки ден, шапка ти свалям! :|

kartichki_i_pojelaniq_za_8_mart_8.jpg


Всеки нормален човек има нужда от празници. Ден, който да е посветен на него. Да почувства Себе си. Жените все пак са хора ;) , и нищо човешко не им е чуждо.

Всеки си мисли, че неговото е право. И че никой друг не мисли както трябва.
Приказка за най-красивата Жена

Веднъж група мъже започнали да спорят – как изглежда най-красивата жена?
Един обичал огнено-черни, като въглен очи, с изгарящ поглед. Друг харесвал сиво-сини очи, бездънни и дълбоки като небето. Трети пък предпочитал кафяви - топли и усмихнати... И за косата – единият казвал, че е по-хубава късата, а другият настоявал, че е дългата, люлееща се на вълни чак до петите. Едни се възхищавали на висока, величествена осанка, а други предпочитали малки, нежни и изящни фигури...

И всеки си мислил, че неговото мнение и описание е най-точното и не спирал да убеждава останалите в правотата си. Виждайки, че така няма да стигнат до единодушие, накрая решили да отидат при един живял и помъдрял възрастен човек и да чуят неговото мнение:
- Ние започнахме да спорим – разказали му те, - и така и не успяваме да се разберем. Кажи ни, почтени човече, коя е най-красивата жена?

Дълго гледал старецът към белеещите зад облаците върхове на далечната планина и накрая, усмихвайки се ведро, отвърнал:
- Любимата...
 
От: 8 март - изключителния ден!

Честит Осми Март Колежки :)))
 
От: 8 март - изключителния ден!

Благодаря! да ви се връщат пожеланията момчета!!! :beer:
 
От: 8 март - изключителния ден!

Мерси, мерси!
Честит празник на колежките и от мен!
 

Горе