ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

...
Но в този случай, не сти прави, поддръжката на системата ни за обслужване отговоря на въпросите от уебмастерите он-лайн, и обикновено това се случва в рамки на няколко минути.
И наистина сме с международен мащаб рекламна мрежа, и наистина сме алтернатива на Адсенс.
Можете независимо да опитате този процес и цените, като минете регистрация и модерация във системата ни.

За кое не сме прави? За това, че се опитвате да ни мотаете и губите времето само... Пишете на този, на онзи, като се опитвате да ги привлечете като рибки на гладна кука, като ги карате да се регистрират в сайта Ви при съвсем неясни условия, което ми прилича повече на кокошкарска история отколкото на голяма международна рекламна мрежа?! На мен специално ми писа някакъв чех, на друг- руснак, на трети сигурно - китаец... А уточнете първо "местоположението" си, пък после почвайте с мудната си кореспонденция, която чакаш отговор на писмото си по 2-3 седмици!...
Ако сте наистина "голяма международна компания", какво Ви пречи да извадите явно всички "карти на масата" преди да карате който и да било да се регистрира във Вашия сайт?! Не разбрахте ли, че форума е много стабилен и в него има хора с много големи сайтове и умения, които могат да Ви бъдат само от полза, но никой не е прост, да се регистрира и да върти банерите Ви при тези неясни условия! Поздрави!
 
От: ADNOW.COM

Тия ми загубиха няколко часа преди два месеца и съм ги пратил в девета глуха. Сами ми писаха чрез контактните форми, статистики ли не бяха и всякакви други чудеса.

С това приключих. При положение, че се свързаха с мен точно от женски сайт ...
Thank you for the statistics sent. Unfortunately, the content of advertisement I am working with has suddenly changed and now I have to look for sites for women, with such content as beauty, fashion, and so on.
And your site's content differs from that one.

May I sent your e-mail to another manager, working with news, business sites?
10 пъти си смениха концепцията и ми писна от несериозно отношение. Не че се свърза някой друг "manager", ама пък и на мен не ми дреме.

Иначе след първото им съобщение на български
Thank you for your quick response!
Unfortunately, I do not speak your native language well. Do not you mind to speak English?
 
Тия пияници още ли губят времето на хроата. И какво по дяволите целят, че нещо не мога д аим хвана спатиите. Иначе са знайни богове на рекламата:

forums.bgdev.org/index.php?showtopic=46048

Великата международна компания има цели 10 лайка:

facebook.com/adnowcom

Тия глупаци и вирус ли си имат:

majorgeeks.com/content/page/how_to_remove_the_quotadnowquot_virus.html

Баси палячите....после седят и циврят фирмите, че бил хейтърск форума. Ами да ще е хейтърски, защото на бг ит-тата им писна от аматьорски изпълнения.
 
От: ADNOW.COM

Благодарим ви за мнението ви, доволни сме да чувим всеки изглед, особено от нашите конкуренти "sunstorm" представител на GloAd Market, със линкът на GloAd Market подсъобщението си!
Но в този случай, не сти прави, поддръжката на системата ни за обслужване отговоря на въпросите от уебмастерите он-лайн, и обикновено това се случва в рамки на няколко минути.
И наистина сме с международен мащаб рекламна мрежа, и наистина сме алтернатива на Адсенс.
Можете независимо да опитате този процес и цените, като минете регистрация и модерация във системата ни.

Писах ви снощи на лично а отговор все още не получавам. Същите въпроси Ви зададох и в кореспонденция от преди месец време.
 
От: ADNOW.COM

Братушка, благодаря за труда да разгледате линка ми. Но не съм ви конкурент. Бъркате. Явно често ви се случва! Ползвам доста мрежи, но само вие се държите толкова странно и искате толкова много статистики, вместо да дадете цена за импресии или клик. Засега не сте показали, че сте сериозни и че сте алтернатива на Адсенс. С удоволствие тогава бих сложил вашия линк в моя подпис.

Какво ми се промъквате из форума, подпитвате и се правите на ощипани госпожици, вместо да си направите едно сериозно представяне на бизнеса.
Засега сте поредните дето искат да им въртят рекламите за без пари. Чакаме условията, за да се уверим, че имате сериозни намерения.

Не подценявайте този форум. Не си правете лоша услуга! Има доста хора със стотици сайтове тук.

Уважаеми участници и потребители на форума, разбираме вашият интерес! И с радост можем да ви предложим да изпробвате този процес и цените, като направите регистрация и модерация във системата ни, тъй като плащането се разчита индивидуално по еСРМ, в зависимост от темата на сайта, местоположението на рекламният блок и от инверсиите на сайта ви.
Благодарим.
 
Последно редактирано:
От: Re: ADNOW.COM

Тия пияници още ли губят времето на хроата. И какво по дяволите целят, че нещо не мога д аим хвана спатиите. Иначе са знайни богове на рекламата:

forums.bgdev.org/index.php?showtopic=46048

Великата международна компания има цели 10 лайка:

facebook.com/adnowcom

Тия глупаци и вирус ли си имат:

majorgeeks.com/content/page/how_to_remove_the_quotadnowquot_virus.html

Баси палячите....после седят и циврят фирмите, че бил хейтърск форума. Ами да ще е хейтърски, защото на бг ит-тата им писна от аматьорски изпълнения.
--
Благодарим за забелязването на тази тема за вирусът!
Преди нас на домейна ни имаше това нещо, защото се исползваше от друга фирма за аdware реклама.
Молим да не се плашите, така че от първи ден като ни купихме този домейн е чист и се останали само тези последствия, като две слова от този вирус.
Така или иначе можем в ЛС да ви изпратим хиляден списък на площи и сайтове, които работят с нас от много месеци и без риск от вируси или риск за намаляване на сайта в резултатите от търсенето!
Поздрави.
ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: От: Re: ADNOW.COM

--
Благодарим за забелязването на тази тема за вирусът!
Преди нас на домейна ни имаше това нещо, защото се исползваше от друга фирма за аdware реклама.
Молим да не се плашите, така че от първи ден като ни купихме този домейн е чист и се останали само тези последствия, като две слова от този вирус.
Така или иначе можем в ЛС да ви изпратим хиляден списък на площи и сайтове, които работят с нас много месеци и без риск от вируси или риск за намаляване на сайта в резултатите от търсенето!
Поздрави.

Колега, и на мен ми бяхте пратили в писмо имената на фирмите (сайтовете) с които работите, което за мен е малко некоректно, въпреки вашата фирмена политика. Специално мен ме интересува, колко плащате за 1000 импресии???! Това се опитвах да разбера от 3 месеца, но се убедих, че Вие просто губите времето на вашите издатели с уклончиви отговори...
Една голяма рекламна мрежа, никога не би постъпила така! А и още повече, Вие се наричате алтернатива на Адсенс... Просто е смешно, да се сравнявате с тях! Поздрави!
 
От: ADNOW.COM

Добре че мечтите са безплатни, че да може да си позволите да си мечтаете, че сте алтернатива на Adsense!!!

Уважаеми участници и потребители на форума, от етична гледна точка ценате не се обявяваше публично. Но поради толкова много запитвания:

Плащане на импресии:
За 23.04.2015 среден индикатор на eCPM беше 0,5$ СРМ.
Има рекламни площи със 0,1$ СРМ, също като и със 2+$, тъй като плащането се расчита индивидуално по еСРМ, в зависимост от темата на сайта, местоположението на рекламният блок и от инверсиите на сайта ви.
Благодарим.
ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Как да си направим повече и да печелем за кликаванията и мпресиите с ADNOW.COM

*За повечето нови потребители от bg.adnow.com става въпрос - Как се формирува цената за кликванията и импресиите
от пуснатите рекламни блокове във моя сайт? И как да печеля повече на откритата eCPM в тази мрежа?
*Adnow LLP - е една от най-големите международни интернет мрежи и вече за много уеб майстори в много страни
е доказана като надежден партньор и стабилен източник за доходи.
За Вас, нови уебмастъри, използвайки нашата система
да формирате благоприятни тарифи и да печелите в пъти повече, вече от първият рекламен блок, трябва да се имат в предвид редица фактори, със прилагане на които ще ви се изгради висок и стабилен доход.
*Основните фактори са:
* Видно място на страницата.
(Място под статиите - ако имате блог или уеб сайт и е наситен със статии, на който обсъждат много читатели).
* Брой поставени рекламни блокове.
(Колкото повече тийзъри и рекламни елементи са поставени, толкова по-голяма ще е и тяхната конверсия и в последствие статистика, и доходите ви).
* Визуален дизайн на рекламния елемент.
(Цветово украсене на рекламния елемент по цветовата схема на вашия сайт ще увеличи значително видимостта му, както и впоследствие ще увеличи общата ви конверсия и доходите ви).
*След като приложите тези три основни фактора, и като поставите блока на сайта си, още в първите дни ще видите резултата и ще ви се увеличи статистиката и доходи ви.
Като започнете използването на нашата система и генериране на кодовете на рекламните блокове, също много уебмастери имат въпроси за процеса на производството им. В този случай, за всички възникващи проблеми, винаги можете да помолите за помощ от нашите специалисти или напълно да им предоставите производството и въвеждането на първите няколко елемента, за примерно показване на този процес.
*За да можете успешно да пуснете рекламните елементи на сайта си, независимо, трябва да ги коригирате по следните указания:
1. Регистрирайте се в bg.adnow.com.
2. Добавете сайтът си в раздел "САЙТОВЕ", попълнете съответните полета (името на сайта, адрес, средна дневна посещаемост).
3. Изтеглете файл за проверка по-горе, и го поставете в корена на вашия сайт (с цел да се потвърди, собственик ли сте).
4. Очаквайте моделиране (в рамките на 2 работни дни).
5. В раздел "Уиджети" Можете да зададете външния вид на вашият рекламен блок, с няколко кликвания.
6. Добавете получения код в сайта си:
- Първата част от кода на мястото, на което бихте искали да покажете рекламния елемент.
- Втората част от кода се поставя непосредствено под първия (предпочтително в края на кода на сайта ви, преди маркера </body>)
- И двете части от кода (първа и втора) трябва да присъстват в сайта, в противен случай елементът няма да се зареди.

Също Ви предлагаме: "Affiliate Program" - Покани приятели уебмастери по Линк и спечели 5% от приходите им.
Ако имате някакви въпроси, можете да се ползвате със Тикети' в личния си профил, или да се свържете с нас на следните контакти:
e-mail: [email protected]
skype: ivan.bulgary
facebook.com/adnowcom
Ще се радваме да Ви помогнем!
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Аз исках да купувам реклама при тях, 2-3 пъти им пиша, не ми отговарят....
 
От: ADNOW.COM

Аз исках да купувам реклама при тях, 2-3 пъти им пиша, не ми отговарят....

Благодарим ви, моля свържете се с нас на ЛС, където подробно ще ви отговорим!
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Комуникацията с тях върви малко тегаво, признавам, но като започнете работа с тях няма проблеми. От нова година работя с тях и им пускам по 9-10 милиона импресии на месец. За сега е всичко точно, изисквайте само предварително плащане, защото понякога се много мотаят.
 
Re: От: ADNOW.COM

Комуникацията с тях върви малко тегаво, признавам, но като започнете работа с тях няма проблеми. От нова година работя с тях и им пускам по 9-10 милиона импресии на месец. За сега е всичко точно, изисквайте само предварително плащане, защото понякога се много мотаят.

Да, и аз уж чакам да върнат комуникацията, но като не става, не става. :)

А доволно ли е като цена? Хубаво е, че на импресии, но не е нещо от рода на 1000 импресии за 0.01 ст. :)
 
От: ADNOW.COM

цената е въпрос на договорка. Доста хора вече въртят техни банери и впечатленията ми са 0.20 - 0.40 € CPM, като това зависи от броя импресии, който можете да им предложите, колко позиции, каква е позицията, аудиторията дали е предимно женска или не, трафик на сайта и т.н. Аз лично съм в горния ценови диапазон, иначе не бих ги пуснал.
 
От: ADNOW.COM

Аз съм доволен от тях. Вече повече от половин година им въртя рекламите. Договорили сме се за месечна такса. Няма как да заместят google рекламите, но са много добър източник за допълнителна печалба. Точни са и си плащат, какво повече да кажа :)
 
От: ADNOW.COM

И аз ги имам на един от сайтовете си.... но, нещо комуникацията е много слаба и не мога да се свържа отново с тях. А, ще пускам и нов сайт и бих искал да ги сложа и там... Но, не пишат. Наистина, ако се смятат за сериозна компания, е задължително да си стегнат комуникацията, губят ужасно много от това, няколко мои познати с големи сайтове и трафик искат да сложат техни реклами, но не могат да се свържат с тях....
 
От: ADNOW.COM

И аз ги имам на един от сайтовете си.... но, нещо комуникацията е много слаба и не мога да се свържа отново с тях. А, ще пускам и нов сайт и бих искал да ги сложа и там... Но, не пишат. Наистина, ако се смятат за сериозна компания, е задължително да си стегнат комуникацията, губят ужасно много от това, няколко мои познати с големи сайтове и трафик искат да сложат техни реклами, но не могат да се свържат с тях....
http://bg.adnow.com/?referral=15849...m_campaign=predpriemach_com&utm_term=bulgaria

Благодарим ви, моля свържете се с нас на ЛС, където подробно ще ви отговорим!
 
Последно редактирано:

Горе