ADNOW.COM

Дискусията в 'Pay Per Click Management - PPC Advertising' стартирана от Adnow BG, Апр 21, 2015.

1. rusislav

rusislav New Member

Рег.:
    Май 7, 2015
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0
    От: ADNOW.COM

Така, гледам доста мнения има тук. Да си кажа и аз мнението от тази компания.

Аз съм собственик на няколко сайта. Единият е HotArena. Работя с всички- Гугъл, Изиадс, Етаргет и с братушките както ги наричате. Работя с тях от вече почти година. Впечатленията ми:

Коректни

Плащат винаги предварително, което е много добре

Доходността е много добра. Равна на Гугъл или по-добра от Гугъл.

Поздрави на всички. Въпреки, че това ми е първото мнение в този форум, не се скрия и съм посочил достатъчно факти. Под всяка публикация в hotarena.net може да видите тяхната реклама.

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    @rusislav, здравей и добре дошъл при нас. Мерси за мнението, което сподели с нас. Много от нас си имат въпроси за фирмата, но ще ги зададем към тях.

Реално можеш ли да споделиш как протече първоначалната комуникация и по какъв критерии (ако има такъв) определят на кой публишър какво да плащат? Имат ли някакви изисквани (изключвам спам историите и булшит страници / сайтове, които да диспейват рекламите), за да може да се работи с тях. Викаш да се поднови комуникацията с тях и каквото се уговорим в последствие? Мерси много за коментарите ти. :) Бяха полезни.

3. rusislav

rusislav New Member

Рег.:
    Май 7, 2015
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0
    От: Re: ADNOW.COM

Писаха ми на служебния мейл. Понеже аз съм по принцип любопитен им отговорих. Малко след това комуникацията се пренесе в скайп. Искаха нормална статистика за сайта. Всеки рекламодател би искал такава. След това предлагат цена. Мен сумата ме устройваше. И носи по-висока доходност ако на съща позиция сложа други.

Както казах и в предишния ми пост, парите ги дават предварително. Реално никой от вас няма никакъв риск. Ако не ви харесват условията им просто не работете с тях. За мен са ок. От 2010 г. много изводи съм си направим за различни кампании и компании. Начинът на работа на руснаците никой не го предлага. Гугъл, Изи и Етаргет плащат ли предварително? Риторичен въпрос, всички те плащат с месец назад до 45 дни.

Blinky харесва това.
  4. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Re: От: Re: ADNOW.COM

Мерси много за инфото. Явно си струва да се пробват. :) Много задължен. ;)

5. Pepihappy

Pepihappy New Member

Рег.:
    Май 9, 2015
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0
    От: Re: От: Re: ADNOW.COM

От ADNOW.COM се свързаха преди време с мен по мейл, тогава разменихме и скайп. Тогава само правеха проучване, казаха ми, че е все още не са готови. После се свързаха пак по скайп. Поискаха ми обща статистика за последните два месеца, което според мен е нормално. Направих им скрийншот, предложиха ми цена, която ме удолетворяваше. Изпратиха ми кода, уговорката беше да платят предварително и тогава да го сложа. За няколко дни се споразумяхме, разговорите са на английски. Не виждам някакви проблеми. На мен ми плащат около 5-6 число на текущия месец засега. В кая на краищата винаги мога да махна кода им, но засега не виждам причина да го правя. Доволна съм, внимателни и бързо отговарят, разбира това е може би след като вече съм им сложила рекламите, тоест имаме делови отношения. Даже ме питат дали съм си получила парите за текущия месец. :)

6. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Еха, те ще дойдат доста добри. Супер, така и трябва. Евалата, ако са на това ниво, чак съм приятно изненадан. Ок, ще подновя и аз комуникацията да видя. Доколкото разбрах цената, която дават е строго индивидуална. ;) Така или иначе имаме техен представител тук, който ще даде още инфо.

7. lipcho

lipcho Member

Рег.:
    Март 5, 2009
    Съобщения:
    285
    Харесвания:
    18
    Точки:
    18
    От: От: Re: От: Re: ADNOW.COM

А как ги осчетоводяваш, трябва ли да имаш регистрация по ДДС?

8. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Re: От: От: Re: От: Re: ADNOW.COM

Да, интересен въпрос. Важно си е. Ако са от Русия, може и без, но все пак как се осчетоводяват наистина. ;)

9. kufeiko

kufeiko Member

Рег.:
    Ян 10, 2011
    Съобщения:
    57
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8

Тъй като вече няколко души явно работят с Adnow, могат ли да споделят впечатления за рекламите, които се появяват по сайтовете им? Забелязвам тези, които са на Hotarena, но те не са подходящи за моя сайт, дали мога да разчитам на нещо друго от портфолито им?

10. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Re: От: ADNOW.COM

То не е ли редно да ти пускат релевантни реклами, защото иначе ефекта ще е много никакъв. Мисля, че така правят. Така, че каквото виждаш там, най-вероятно няма да е на твоите сайтове, ако не се приближават до тематиката на Hotarena.

11. kufeiko

kufeiko Member

Рег.:
    Ян 10, 2011
    Съобщения:
    57
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8

Да, моята логика също е точно такава, но понеже тук в някои мнения хората казаха, че няма голямо разнообразие от реклами за момента и току виж нямали достатъчно за да ги доставят релевантно :)

12. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia

Значи, ако се включиш, ще пуснат най-релевантните - от частното към общото се върви. Освен ако няма и някакъв мениджмънт от страна на рекламодателя.

13. venci

venci Active Member

Рег.:
    Септ 28, 2009
    Съобщения:
    705
    Харесвания:
    35
    Точки:
    28

Усещам как по-малко все повече хора ще пробват тази рекламна мрежа (аз съвсем скоро мисля да направя същото), особено летните месеци цената на клик пада доста при гугъл

да не стане така, всички за заменим гугъл?! Ха ха

14. gshopov

gshopov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 24, 2007
    Съобщения:
    1,043
    Харесвания:
    36
    Точки:
    48
    Място:
    Sofia

Първи месец с тях , платиха си преди да пуснем рекламата, малко бавна комуникацията в skype, но може би заради часова разлика и работно време, все пак всичко точно за сега, даже чакам следващият превод, може да им пускате фактури етц и си осчетоводявате пари те

15. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    При мен нещо се бавят с обратния отговор по мейл. Кой е отговорник зя бг публишърите? Комуникирам с един Иван и не знам дали той е точния човек. Ще видя какво ще се получи. А ти доволен ли си от печалбите от там? В смисъл цена на импресия. Питам не само за себе си, но и за другите, които търсят алтернативи. :)

16. Amigo0o

Amigo0o Well-Known Member

Рег.:
    Апр 29, 2008
    Съобщения:
    1,313
    Харесвания:
    74
    Точки:
    48
    Място:
    Las Vegas

Щом са решили да работят в БГ, според мен трябва да имат и представител тук, които да отговаря за тях. За пример adcash ...

17. gshopov

gshopov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 24, 2007
    Съобщения:
    1,043
    Харесвания:
    36
    Точки:
    48
    Място:
    Sofia

Прилично е , първи месец ми е и не мога да дам сравнение , но аз продавам милиони импресии и като се сумира на края е прилично , ще ти дам контакт в скайп ако искаш , този Иван отговаря и в сайта им , на Livechat-a , но като цяло аз говоря с друг

18. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,078
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia

Да, май ще ми е нужен един. :) Мерси много, знаеш как да ме намериш, хахаха. :)

19. thefrmc

thefrmc Member

Рег.:
    Ноем 29, 2010
    Съобщения:
    193
    Харесвания:
    8
    Точки:
    18

Незнам за вас но аз чакам плащане от близо месец.

20. Adnow BG

Adnow BG Member

Рег.:
    Апр 21, 2015
    Съобщения:
    148
    Харесвания:
    8
    Точки:
    18

Благодарим Ви и молим да се свържем с вас сега в лс.
    Ще се опитаме да ви помогнем и да се разберем защо е таково задържане на плащането!
    Поздрави
    ADNOW.COM

Последно редактирано: Септ 29, 2015

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice