ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Щом са решили да работят в БГ, според мен трябва да имат и представител тук, които да отговаря за тях. За пример adcash ...

Адкеш вече няма представител за България, Кирил е руснак също, а и махнаха от платформата си поддръжката на български език :)
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

"Affiliate Program" - Покани приятелите уебмастери по Линк и печели 5% от приходите им.

След като сте се регистрирали в системата ADNOW.COM и сте започнали да печелите от импресиите и кликванията по сайтовите ви,
веднага ви предлагаме да поканите приятелите си уебмастери.
Да печелите от целия им приход по 5%, трябва да се генерирате във системата "Линк за покана" и да го изпратите на приятел уебмастер.
Тази рекламна кампания е неограничена.

Печелете повече от ADNOW.COM: РЕГИСТРАЦИЯ

Ще се радваме да отговорим на въпросите ви!
e-mail
: [email protected]
skype: ivan.bulgary
facebook.com/adnowcom
 
Последно редактирано:
Re: От: От: ADNOW.COM

Адкеш от 2 месеца смениха визията и вече отчитат много по добре импресиите съответно и приходите.

Хм нещо регистрационния им мейл за ферификация на акаунта се забави при мен, явно е нещо нормално.
 
От: Re: От: От: ADNOW.COM

Хм нещо регистрационния им мейл за ферификация на акаунта се забави при мен, явно е нещо нормално.

Ми не знам защо. Аз се бях регнал още от преди. Промяната на визията им не е много голяма, но са оправили отчитането на импресиите за попъндер формата и са вкарали малко повече функционалност. Преди ъпдейта ми отчитаха половината импресии на попъндера, сега се доближават много повече до реалността. Иначе банер рекламата си е без коментар ... там нещата са грозни.
 
От: Re: От: От: ADNOW.COM

Хм нещо регистрационния им мейл за ферификация на акаунта се забави при мен, явно е нещо нормално.

То само мейла да им се бавеше.

Преди няколко месеца ми изгубиха маса време и не стигнахме до никъде. Миналата седмица отново ме налазиха през контактната форма на сайта.

След 3 дена писаници с поредната "мениджърка" най-накрая се разбрахме за 100К пробни импресии. После не можеха да си подкарат кода почти цял ден.
В петък го подкарахме и тя каза, че е наредила плащането. Днес е четвъртък и плащане още няма, а на мейла не отговаря.

Като ме потърсят 3-ти път директно отиват в 9-та глуха. То бива несериозна работа, ама това вече преля чашата.
 
Aa, super. Поне сте се разбрали нещо. Аз още преговарям да видя каква цена ще дадат, както и как да сформираме нещо на бартер, ама там дори не им е ясна схемата. За това може би ще сме май за промотиране на аф. програмата им, но и това ще видим. Дано стане нещо. :) А ти доколкото знам мислех, че си вече на финалната права с тях. ;)
 
От: Re: ADNOW.COM

А ти доколкото знам мислех, че си вече на финалната права с тях. ;)
Е да де на финалната. Чакам плащане от 4 дена ...
И така ще финализирам всичко, че следващият път директно стоп цена и аут. Писнаха ми.
 
Re: От: Re: ADNOW.COM

Е да де на финалната. Чакам плащане от 4 дена ...
И така ще финализирам всичко, че следващият път директно стоп цена и аут. Писнаха ми.

Много тегаво, да. Много мейли и лични разменихме, и нищо конкретно още и при мен. :) Еми ще чакам, та после ще видим. Явно веднъж да тръгне и натам е лесно. :)
 
Аз ги отбичих. Или ще си вземат читав да им води кореспонденцията, или да се ориентират към друг бизнес. То основата на този бизнес е именно комуникацията с хората - рекламодатели и афове. Виж за ихбрикчийството не е нужно да комуникираш, там предимно се мълчи. ;)
 
От: ADNOW.COM

Имали проблем с плащането,спрях им рекламите които ми се струва че са само 2.

Не съм ги и пускал. След като на 29/05 се разбрахме, получих това на 05/06. Като и ако предплатят тогава.

There are some problems in our financial department. Money will be transferred to you as soon, as possible - within 4-5 days.

Иначе за рекламите. Видях 4-5 май, но са ужасно грозни. Поне кода който ми дадоха на мен не виждам как може да се подкара за повече от една рекламна позиция.
 
От: ADNOW.COM

Регистрирайте се през мен и ще стане бързо :p Хората са коректни и плащат винаги, по банков път се бавят, а по пейпал има 5% такса за ваша сметка, но пък става за 1-2 дена
 
От: ADNOW.COM

Това е някаква пирамида, не плащат, пуснах им рекламите за 2-3 дена събрах минимума за теглене и до там нема плащане и ги спрех.
 
От: ADNOW.COM

3-та кампания провеждам с ADNOW вече и поне към мене са точни и си плащат предварително
 
От: ADNOW.COM

Това е някаква пирамида, не плащат, пуснах им рекламите за 2-3 дена събрах минимума за теглене и до там нема плащане и ги спрех.

Плащат, но се бавят, аз работя с тях от 6-7 месеца и нямам проблем, плащат предварително по договорка
 
От: ADNOW.COM

Кога някой е получил пари от тях за последно? Аз избрах да ми плащат по импресии и логично нямаше как да изискам предварително плащане, защото няма как да знам колко импресии ще имам всеки ден... Като си поисках парите ми смъкнаха eCPM, явно кликовете не ги устройват, но никой нищо не беше казал за това. От над седмица ме мотаят с плащането, но съм намерил един от собствениците, който врътка бизнес с братушки и живее на Острова... Ако трябва ще подам и сигнал до полицията им, но ще гледам да не ме преметнат.
 
От: Re: От: От: ADNOW.COM

Ми не знам защо. Аз се бях регнал още от преди. Промяната на визията им не е много голяма, но са оправили отчитането на импресиите за попъндер формата и са вкарали малко повече функционалност. Преди ъпдейта ми отчитаха половината импресии на попъндера, сега се доближават много повече до реалността. Иначе банер рекламата си е без коментар ... там нещата са грозни.

Относно адкеш ,че са зле не е лъжа , но честно да си кажем аз в момента взимам наравно с адсенс ;) а да не кажа ,че имам дни в които има и повече от адсенс.
Относно банерите , като цяло не са толкова зле 1 банер винаги може да се намери място къде да се бутне и от както го направих импресиите се отчитат много по добре , като общо смятане говоря и прихода значително се подобри има голямо значение и самия банер какъв ще е !
 
От: ADNOW.COM

Колеги не съдете много по мнението на един двама негативни във форума!
Аз не съм ползвал Adnow до сега ,но със сигурност скоро започваме работа. В момента се провеждат преговори и не е вярно,че не предоставят информация,тъй като аз предложих трафик който мога да предоставям и веднага получих примерна сума за трафика ми, което без да си кривя душата са добра сума пари при положение ,че са допълнително към останалите рекламни мрежи.
Имам приятел който вече няколко месеца работи с компанията и е пре доволен дори предплащат предварително ,което няма да го видите според мен другаде!
Един съвет докато не сте пробвали не коментирайте и не бягайте!
Тествате - знаете.
Винаги ще има хора на които няма да им е изгодно , но винаги ще има и такива на които да им е изгодно.
Аз съм впечатлен от комуникацията до момента остава да се тества и самата съвместна работа.
Успех с начинанието и моля нека обсъждаме в темата самите Adnow тук адсенс и адкеш не играят роля мисля ,че не е приятно да се оспамва чужда тема със странични неща още повече с конкурентни теми. Нищо лично към никой просто да не си покаваме рогата (тоест да не показваме ,че сме Българи)
Поздрави
 
От: ADNOW.COM

100% некоректни са, ако (като) ми платят ще напиша, но това засега не е така. Първо, попълних си чинно PayPal адреса, но две седмици "пропуснаха" да ми направят плащане, а парите се трупаха ли, трупаха. Когато все пак се сетих да си ги поискам, "съвсем случайно", точно след този разговор, ми смъкнаха eCPM. Уж "системата го правела автоматично и трябвало да получа имейл". Друг път... Не получих имейл и се надяваха да не забележа, че им продавам импресиите по-евтино.

И най-важното - не плащат и не плащат. Един пич си ползва преводач и пише на няколко езика по интернет форумите, можете да проверите с Гугъл, като се представя под различни имена. Това също го установих, защото писах индивидуално на всички, намерени в интернет, но само той ми отговори.... Явно "случайно" цялата кореспонденция така или иначе пристига до едно и също място.

Класическата му схема е да се оправдава с разни "отдели" в неговата измислена платформа, които просто не съществуват и си намира оправдание да не плати. Дори започвам да се чудя дали adnow.com принадлежи на ADNOW LLP, регистрирана във Великобритания, или просто лъжат и използват тяхното име. Забележете, в сайта навсякъде се споменава adnow.com, но не и ADNOW LLP. Само в лична кореспонденция се говори за ADNOW LLP и конкретния адрес, на който е регистрирана физически. Обаче съм открил реалния собственик на ADNOW LLP и ще му пиша, ако не платят до поредния срок, който са си дали.
 

Горе