ADNOW.COM

От: От: ADNOW.COM

Аз не съм ползвал Adnow до сега ,но със сигурност скоро започваме работа. В момента се провеждат преговори и не е вярно,че не предоставят информация,тъй като аз предложих трафик който мога да предоставям и веднага получих примерна сума за трафика ми, което без да си кривя душата са добра сума пари при положение ,че са допълнително към останалите рекламни мрежи.

Не се радвай предварително.

Не съм ги и пускал. След като на 29/05 се разбрахме, получих това на 05/06.
There are some problems in our financial department. Money will be transferred to you as soon, as possible - within 4-5 days.
Като и ако предплатят тогава.
Днес сме 10/06 и пари все още няма.
I am very sorry for the delay, problems still not solved yet, but I'll inform you, when there is gonna be any better.

Яд ме е, че ми на два пъти ми губят времето с безкрайна кореспонденция. В края на краищата аз не съм ги търсил, те искат да рекламират при мен.
 
Re: От: От: ADNOW.COM

Яд ме е, че ми на два пъти ми губят времето с безкрайна кореспонденция. В края на краищата аз не съм ги търсил, те искат да рекламират при мен.

Аз приключих с тях като кореспонденция, защото ми се видя прекалено много дрънкане. Можеше да се получи добро партньорство, но за жалост не успяхме. Както се казваше: "А имах мечти...." :D
 
От: ADNOW.COM

Не знам с кого комуникирате, но аз като ги сложих се разбрахме точно с 5 изречения :) Дадох статистика, дадоха ми цена, платиха и започнахме :)
 
От: ADNOW.COM

Не знам с кого комуникирате, но аз като ги сложих се разбрахме точно с 5 изречения :) Дадох статистика, дадоха ми цена, платиха и започнахме :)
Статистика съм дал, цена съм дал, ама плащане нъц :cry:
И всичко това 2 пъти.

А най забавното е, че те ме търсят и двата пъти през контактната форма. На втория път дори взех, че се излъгах да се регистрирам в системата им.
И при положение, че те уж много искат да рекламират сайта след една придоби статус Rejected by moderator :lol:
 
Re: От: ADNOW.COM

Не знам с кого комуникирате, но аз като ги сложих се разбрахме точно с 5 изречения :) Дадох статистика, дадоха ми цена, платиха и започнахме :)

С Иван Караджов от Adnow.com, който с мен си пише от gmail. :)

Някакви наблюдения дали имат технически сайтове при публишърите? Или то това няма как да се знае, освен предполагам рекламодателя би трябвало да знае. ;)
 
От: Re: От: ADNOW.COM

С Иван Караджов от Adnow.com, който с мен си пише от gmail. :)

Някакви наблюдения дали имат технически сайтове при публишърите? Или то това няма как да се знае, освен предполагам рекламодателя би трябвало да знае. ;)

В какъв смисъл технически сайтове? Доста хора в бг вече ги ползват, поради причината че плащат добре и предварително. Имат опция за седмично плащане, но аз предпочитам месечното по договорка :) Сега ще пускат и вариант за отчитане на клик не импресии
 
Сайтове на техническа тематика - онлайн бизнес, операционни системи, програмиране и подобни. Това ми беше мисълта. Супер, че при теб е ОК, кажи как върви после на клик. ;) Да, знам че доста ги ползват, но нещо не разбирам как така едно 50% не са Ок с тях, другите са. Някак ми е странно. Различни хора ли комуникират с публишърите? :)
 
От: ADNOW.COM

Различни хора са, някои са в Русия, други в Англия и то в различни градове, затова им е тегава комуникацията. Иначе предимно търсят сайтовете на женска тематика, защото са им такива рекламите. Вкарах им оферта да им движа нещата за бг, ама нещо не искат :p иначе ако искаш дай на ЛС сайта и ще питам да видя какво става
 
Ей, колко ще е яко да имат тук някой като теб да ги зарадвижи. С тези цени и доволни хора (защото и комуникацията ще е на друго ниво) доста бързо могат да се наложат тук. ;)Въпрос на стратегия и подбора на правилните хора. Аз мисля, че поне на това ниво (ако оперират във всяка държава) минимум по 1 човек с добър местен език е задълже. :)
 
От: От: От: ADNOW.COM

Не се радвай предварително.


Е то няма какво да се радвам просто споделям и аз своето мнение. Ще пробвам и ще видя , как стоят нещата, но за споразумение на месечна цена за банер позиция мисля,че офертата си е добра , тъй като всеки си знае точната сума която ще вземе и ако иска играе играта ;) + това при такава уговорка предплащат по тоя начин забавянето на парите няма да ви притеснява има хора от месеци работят с тях и са доволни бих искал и аз да пробвам едни 100 евра допълнително не са ми излишни за това мисля ,че си е оферта.
Отделно за реклама на клик//импресии незнам как стоят нещата не искам и да знам устройва ме единственно офертата с продажба на банер позиция месечно , като ми се плаща предварително , какво по хубаво.
 
От: ADNOW.COM

Най-добрия скам става така - на едни плащат навреме, на много други не плащат...
 
Re: От: ADNOW.COM

Към админите: Дайте някакъв срок на тоя смешник да си плати задълженията, и ако не го направи бан и тая тема трябва да се изтрие, иначе толерираме измамници във форума.

Къде това го пише? В смисъл цитата. Ако е цитат. Темата няма да се трие, защото е редно (ако е истина) да седи, за да влизат и да четат хората. Иначе как превантивно ще успяват да избегнат това. :) Чакаме техни представители да видим какво ще кажат по темата. ;)
 
От: ADNOW.COM

Аз ви казах, регвате се през мен и нямате проблеми. Как на мен ми плаща редовно вече толкова време, а на вас не ви плаща, няма логика просто
 
От: ADNOW.COM

Еми то има ли някоя читава рекламна агенция освен Google Adsense. Всеки ден излизат "обещаващи" агенции, но накрая резултата винаги един и същ - бутона Close.Така ли не се намери конкуренция на тях... а знаем конкуренцията до какво довежда...
 
От: От: ADNOW.COM

Това е някаква измама,ADNOW.COM е скам, някакъв идиот пише писма с гугъл преводач- ебахти смешника
Като стана време за плащане се скри като мишка, не отговаря на имели тикети една седмица, кретена измамник,добре че ги спрях на време само 2-3 дена кяри смешника.
--
100% некоректни са,
И най-важното - не плащат
.

Благодарим за мненията и търпението ви.
Плащането се задържаше заради няколко човека от които искаше верификация Pаy Pal, и според грешката във уебмастерите от откритата система!
Лично ви писахме и се извиняваме на тези които доста време са чакали плащането си, заради тази проблема системна .
Грешката от систематa беше премахната и скоро, всички ще си получат парите и ще продължават да печелят!
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: От: От: ADNOW.COM

Днес получих поредното си (трето) плащане от тях.
Доволен съм от офертите им. Плащат ми на импресии.
 

Горе