Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Е, да, ама за това трябва да си направя сайт и за целта трябва да изуча html-а, после да търся домейн и хостинг, а те обикновено са платени и пак ще трябва да плащам преди да получа пари...

Както Sammy каза, най-голямото условие е английския ти да е добър. Не е трудно да се сдобиеш с домейн и хостинг, HTML не ти трябва в общи линии. Останалото се научава, ако наистина го желаеш. И помни едно:

Ако искаш да успееш, трябва да платиш цената.

"Цената" не се има предвид парите, а трудът, желанието и т.н. - всичко, което е необходимо за постигането на дадена цел. Желая ти успех! :)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

voic4o го каза направо ;)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

bux.to плаща виждал сам фактури на други които се опитват да правят пари вътре така че давайте смело и не се притеснявайте плащат и най важното през PayPal приятно цъкане.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Хахахахахаха. "Приятно цъкане" и на тебе!

Подигравай се ти, човека като се скъса от клицане и стане милионер друго ще говориш...хахахха :lol:
PS: Шегичка :)
 
Последно редактирано:
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Хахахах сега го видях това за фактурите не му бях обърнал внимание. :) И възникнаха в мен 2-а въпроса:

1. Откога такива сайтове взеха да издават фактури? :lol:
2. Тоя дето го е писал знаели какво значи фактура? :lol:

Каква интелигенция клица по рекламите не е истина :lol:
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Цъквате и се регистрирвате и сте готови за работа
Аз съм от скоро в бизнеса но го посещавам редовно !НУЖНИ СА МАКСИМУМ 10 МИН НА ДЕН!
Много яки лафове ръсиш малкия.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Хора букс.то е боклук, както всички буксове.Преди бях глупав , и кликах като ненормален , дори бях 1вия който солидно наспами вбокс7 и доста реферали спечелих , имат да ми изплащат +100 долара от 1 година.Не вярвам да ми ги предадат
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

bux.to/?r=eMkyyy ето моя реферален линк абе плащат сайта си има форум влезте и вижте колко народ са доволни даже и снимки има.Сайта не е SCAM ама нали знаете че българина на нищо невярва ко да ви кажа..... Пробвайте няма да сгрешите и както казват другите всичко идва от рефералите!
 
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

bux.to/?r=eMkyyy ето моя реферален линк абе плащат сайта си има форум влезте и вижте колко народ са доволни даже и снимки има.Сайта не е SCAM ама нали знаете че българина на нищо невярва ко да ви кажа..... Пробвайте няма да сгрешите и както казват другите всичко идва от рефералите!

И ти и сайта сте scam.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Your Statistics
# of Website Visits
615

Your Referral Statistics
# of Referrals (view)
103
# of Referral Website Visits
9486

Additional Credit/Debit
# of Credit/Debit (view)
0.09

Balance Information
Account Balance (cashout)
$ 101.1000
Total Amount Paid
$ 0.0000






Никога няма да ми платят , все ми е тая всъщност , добре че поумнях и от 1 година не се занимавам със букс глупости , а във форума съм БАННАТ!?!? нито съм им писал във форума нито съм се регистрирвал дори , хубава работа .
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Еми ще те баннат много ясно $100 ще искаш, "къде отиваш ти, може би..." :lol:

Те там "фактури" издават пари не дават :lol:
 
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Кажи им го, бате. Ето и една тема, която обичам и пиша с голямо уважение в нея: Нещо като cashfiesta? ( http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=2590). Там много добър разговор се получи още преди време.:)

Това да си продадеш акаунта на такъв сайт е...все едно някой да те бутне по стълбите и после да те пита дали си добре.:)


хаха автора на темата съм аз ;D доста бях зле горкия аз като се замисля хаха .
Ето ретроспекцията от букс сайтовете ми > +100 долара в почти всеки , платени 0
gj gj
добре че минах към адсенс ;д
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Ще се превърна в поредната овца и смятам да си купя реферали от "бъ/О/ксьорите" от нечестно изкарани пари от прокси от сайта на един некадърен админ. Ще пиша за резултат след известно време. Става дума за инвестиция от около 35 доРала :) Разубедете ме навреме и предложете по-добро харчене на 35 мръсни долара в нета :D
 

Горе