Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Може би бъх.то е скам.. но аз се регнах в един сайт в който наистина плащат за да цъкаш върху рекламите на спонсорите им .. :)
"upbux.com/r?r=simeoon" ( копи и пасте в нов прозорец) това е сайта.. ( моля ако ще се регистрирате регистрирайте се като мой реферал.. така и аз и вие ще печелиме почти двойно :) )
Плащали са ми точно три пъти :) като сумите бяха 3-4 долара :) Добре е.. за това :) По 2-3 мин на ден отнема и не е нищо особено...само цъкате на реклами ии паричките ви отиват в пейпала. :) Мерси
 
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Може би бъх.то е скам.. но аз се регнах в един сайт в който наистина плащат за да цъкаш върху рекламите на спонсорите им .. :)
"upbux.com/r?r=simeoon" ( копи и пасте в нов прозорец) това е сайта.. ( моля ако ще се регистрирате регистрирайте се като мой реферал.. така и аз и вие ще печелиме почти двойно :) )
Плащали са ми точно три пъти :) като сумите бяха 3-4 долара :) Добре е.. за това :) По 2-3 мин на ден отнема и не е нищо особено...само цъкате на реклами ии паричките ви отиват в пейпала. :) Мерси

Гръмни се маймуно
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Въпросът е следния: Защо такива като бъкса намират клиенти? Еми защото повечето (ако не и всичките) от въпросните клиенти са си сложили в сайтчетата javascript кодове, които се обръщат към google analytics за да им брои броя посещения. Така, надеждата е тези посещения изкуствено да се вдигнат и съответно, да се вдигне google page rank-а на съответния сайт. Проблема с bux.to е, че ми намирисва на скам сайт, който се кани да затваря. Симптоми за това са вдигането на minimal pay-out-а и това, че повечето от рекламите, които трябва да се кликват са техни собствени. Явно нещата са до приключване. Освен това, няма никакво ограничение за повече от 1 потребители от 1 IP, което означава, че можеш да си направиш колкото искаш изкуствени реферали и след като минеш 1 реферал, да си изчистиш бисквитките на браузъра и да продължиш със следващия. Както се казва, прекалено лесно ти се дават, а това също говори, че май не са много genuine.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Недей дига такива смотани теми! Пиши в някоя полезна.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Така, надеждата е тези посещения изкуствено да се вдигнат и съответно, да се вдигне google page rank-а на съответния сайт.

Да те просветля - PR няма нищо общо с посещенията и няма да се вдигне от много посещения. :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Ако искате да изкарате тези пари на месец ще ви баде трудно.Но ще ви дам един сайт в които ,ако сте опорити за 4 5 месеца работа ште изкарвате по толкова на месец Bux.to/?r=warex1993 .Това е линка към сайта копираите го.Сега ще ви обесня как става.За начало се регистрираите в саита обаче там кадето пише Referrer (if any) пишете warex1993.След регистрация влизате в акаунта си и кликате на Surf ads след това на всеки като този линк
On bux refer clik here to get $0.02 и отзад има 424123 93213 2139

Кликате на всички и чакате по 30 сек на всеки от тях,след това проверявате My status там ще видите колко пари имате.Наи отгоре ще видите линк които да изпращате за да имате повече Referrali.
Как да си получавам парите от PTC саитовете?
Ако сте неалнолетен трябва баща ви или някои палнолетен да ви изкара Кредитна карта, и да се регистрирате в този саит AlertPay.com
Парите от AlertPay ще си ги получавате на дебитна или кредитна карта.Която задължително трябва да е VISA ELECTRON. За да може да се правят интернет парични преводи.

Какво е реферал?

Реферал идва от английското referral, което идва от referr или в превод пренасочвам. Това е човек, който сте насочили към съответният PTC сайт. Този ПТС сайт ви предоставя линк чрез който да "пренасочвате" потребители. Когато някой се регистрира, чрез вашия линк този потребител се води ваш реферал. Рефералите ви изкарват пари за вас. Например, ако аз съм ваш реферал и днес изкарам 1$ то вие ще изкарвате 0.50$ Цените за реферален клик можете да разберете в табличката под всеки сайт.
6654 110 6764
 
Последно редактирано:
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

bux.to плаща наистина казвам ви плаща 100%.На мене вече няколко пъти вече са ми плащали.Това е един начин да печелиш онлайн.Лично аз си докарвам до 100-150 долара седмично та дори и повече.Ето ви линк за регистрация http://bux.to/?r=xristiqn_xnx
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

bux.to плаща наистина казвам ви плаща 100%.На мене вече няколко пъти вече са ми плащали.Това е един начин да печелиш онлайн.Лично аз си докарвам до 100-150 долара седмично та дори и повече.Ето ви линк за регистрация http://bux.to/?r=xristiqn_xnx

Потъва форумът.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Да. Потъва, защото яко се блъсква с айсберги като този пост. :)

Стига бе пич, имаш цели 46 (този не се брои, в кофата е) и пак налиташ на такива сайтове. Тези системи не са най-добрия и лесен начин за изкарване на пари онлайн.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Blinky каза:
Да. Потъва, защото яко се блъсква с айсберги като този пост. :)

Стига бе пич, имаш цели 46 (този не се брои, в кофата е) и пак налиташ на такива сайтове. Тези системи не са най-добрия и лесен начин за изкарване на пари онлайн.

Нещо си в грешка изглежда. Аз просто визирах колегата по-горе, който е влязъл и веднага е изстрелял афф. линка си за някакъв bux, а и отгоре на всичко убеждава непросветените кaкво блаженство са бъкс сайтовете и колко бързо се забогатява от тях. Смешно е, нищо повече.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

da ima smisul da pla6a ama s program http://bux.to/?r=xristiqn_xnx
regnete se tam i 6e vi q pratq toes staneta mi reffer kato vidq 4e ima refer vi q pra6am samo mi stane te refer
 
Последно редактирано:
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

da ima smisul da pla6a ama s program http://bux.to/?r=xristiqn_xnx"]http://bux.to/?r=xristiqn_xnx regnete se tam i 6e vi q pratq toes staneta mi reffer kato vidq 4e ima refer vi q pra6am samo mi stane te refer

Е ся се регвам пич, дано забогатея и аз, даже и приятели ще вкарам, да правим с тебе пари.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

eto link http://bux.to/?r=xristiqn_xnx
 
Последно редактирано:
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

neznamkadesym май! Ся кажи колко пари мога да направя, искам и аз да стана богат, къде да цъкам ? Човек направо пусни нова тема, тук супер много ще се заинтересоват хората от това да правят пари като само кликат на чужди реклами за 0.0001 цента, давай пусни нова тема и обесни какво да правим, за да изкараме 2-3 цента.
 

Горе