@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

[video=youtube;xFpW8Iaidbc]http://www.youtube.com/watch?v=xFpW8Iaidbc[/video]
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

А, не е етично... Не е много умно, не че не е етично. Страшно добре си запозната какви теми (инвизибъл за потребители с по-малко от 20 мнения) има у женския ни форум...
На А-Мунчо провокациите за постване на снимки бяха такива, че всяка патка, която се върже, би изпаднала в патова ситуация.
Вариант 1: Толкова много й пука за мнението на А-мунчо, да не би случайно да я помисли за целулитна крава, че веднага бърза да опровергае със снимки. Само интересно защо последната снимка беше на жена на около 20 и няколко, след като си грубо на 40. Щом 1995-1997 г. вече си била завършила едно вишу, значи тогава си била на около 23. За Здравна каса почва да се говори и да се законотвори 1998 г. Пък и МЕИ-то сигурно се нарича ТУ от поне 20 години: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50840&page=3
Вариант 2. Целулитна крава си и слагаш снимка, за да покажеш, че не се срамуваш от себе си. Наистина неестетично.
Не знам кой от двата варианта е по-малко комплексарски :D Обаче нямаше как да не забележа колко профи съвети даваш за крадене на снимки от роднини, познати, приятели или на неизвестни фотомодели...

И, разбира се, почваш да го играеш много възвишена, та викаш на помощ някакво пиле, което, ако не си ти (силно съмнително, защото наистина и 50-годишна леля може да си смени в днешно време ИП-то), значи че си изревала на някой твой познат как, видиш ли, едни лоши хора приказват неприятни неща за горкичката Касиопея, и имаш нужда от защита. Изобщо супер нелепо включване :D

Най-важното, разбира се, е че тази тема, доколкото разбрах от автора й, не е създадена поради факта, че спамиш и качваш снимки, а заради навика ти да репортваш. Като нямаш гъз за панаир, няма да се заяждаш, в края на краищата. Не съм те репортнала, че ме "прати" на психиатър, че ми отправяше заплахи и да съм се пазила от теб, обаче наистина, недей да замесваш мамите и женските форуми във всяка една възможна тема, по която си некомпетентна и си решила да се изяввяваш.

ха-ха-ха!

Мерси за комплимента! Не за "патка", а за "жена на двайсе и няколко"- ха-ха- и преди са ми казвали, че съм младолика (аз освен това съм скромна и не мисля, че съм толкова фотогенична), но чак пък толкова добре да изглеждам, не вярвах! Тенкю!
Точно пък последната снимка си я нямах в мой архив, защото ги прави гаджето на една приятелка (трябва да го питам дали не я е барвал с някакви екстри, ама май не е) и просто ми я изпрати, да си я имам. Имам си я в профила. Хора, които ме познават и са ме виждали могат да ти обяснят, че съм си аз- но не на 40- след някоя друга година може.
Друго какво?
А! Съвсем възможно е, да не съм твой тип. Но ти нали каза, че вече няма да коментираш външен вид по снимки.
Замисли се, че имаш проблем. И то сериозен.
Рипортвай ме, но няма да сляза на нивото ти, да те обиждам.
Не съм изревала на никого, дори и на нея й казах/писах, че не си заслужава да се цапа. Но просто го е направила от приятелско чувство и съпричастност. Пожелавам ти, да имаш повече такива приятели, а не да търсиш утеха сред анонимни губещи си времето мами.
Което показва за пореден път комплекси. Щом нямаш още деца, какво пък правиш ти в мамински форум? И що в по-предразполагащия не си постна снимки, за да ти кажат колко си сладка. Щото те на всички това обясняваха- мазно мазно не филия да си намажеш ми баница да си метнеш.
А пък най-важното е, че с на автора замисъла нещо не ви се получи.
1:0 за добрите. Питай админите, ако не ми вярваш...
 
Последно редактирано:
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Не се натискайте, няма полза. Аз жени над 26 години ги приемам като хора, а с хора секс не правя... 8)

:( е сега вече верно ш`са напия!
А толкова обещаващо изглеждаше жеста ти от клипа... няма ли как да размислиш? Ще съм дискретна, обещавам! 8)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Тази е от вчера, петъчната не знам дали да я пускам ама ще пребия някой наистина :cry:
Реве ми се направо, то не , че съм спрял от сутринта де.............
Епа стана петъчната тема :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

1:0 за добрите. Питай админите, ако не ми вярваш... дрисло!

:lol::lol::lol:
са мода те предупредя, админите са социални и дипломатични, това че ти се усмихват и не ти трият мненията не означава че са на твоя страна и че ще наказват потребители по твоя поръчка или ще търпят глупости до безкрай :)
Те просто те стимулират със зеленото,
нещо като шамари по задника и зелена салата, преди междубутов секс, за да ти е по уютно :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Тази е от вчера, петъчната не знам дали да я пускам ама ще пребия някой наистина :cry:
Реве ми се направо, то не , че съм спрял от сутринта де.............

Не си спрял да ревеш от сутринта? Защо? Да помагаме нещо ... Някой код не ти се получава или просто така в петък си ревеш?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Мхм, сигурна съм, че при евентуален повод за виждане на живо, на някои от разписалите се веднага ще им излезе някакъв суперважен ангажимент, който ще им попречи да отидат, макар че иначе горят от желание.

Обидена съм, добре че Амун се е сетил да съхрани епитета, не бях пред компа - струва ми се, че прекалено много й се позволява на тази персона - не може да нарича потребителите дрисли, хомоскесуалисти и да ги праща на лечение безнаказано.

Иначе силно съм против създаването на тази тема - още снощи обясних на личен, че прекаленото внимание, дори и негативно, кара някои хора да се чувстват специални, а не мисля, че имат нужда точно от това.
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

:lol::lol::lol:
са мода те предупредя, админите са социални и дипломатични, това че ти се усмихват и не ти трият мненията не означава че са на твоя страна и че ще наказват потребители по твоя поръчка или ще търпят глупости до безкрай :)
Те просто те стимулират със зеленото,
нещо като шамари по задника и зелена салата, преди междубутов секс, за да ти е по уютно :)

Ти пък! Плашиш ли ме?
Какво значи, да наказват потребители по моя поръчка? Аз не съм поръчвала от това. Авторът на темата беше с подобно желание, доколкото установих.
А това кой е на моя страна ме остави аз да решавам. Ти като не си, значи ... не си. Жив и здрав. Може да ме обиждаш, плюеш, тема да пуснеш... каквото си решиш, за да покажеш, че не ме понасяш.
В последното изречение не виждам нещо лошо, некомфортно или неприятно, когато е по взаимно съгласие.
Но ти благодаря за предупреждението и че си поредния обикновен и безинтересен човек.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Мхм, сигурна съм, че при евентуален повод за виждане на живо, на някои от разписалите се веднага ще им излезе някакъв суперважен ангажимент, който ще им попречи да отидат, макар че иначе горят от желание.

Първа пушка съм! не съм ходил досега на интернет сбирка.
Само веднъж отидих на едно сборно място и като видях какви са се събрали и м теглих едно извинение че отивам да псорещна познати и ибягах :)
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти пък! Плашиш ли ме?
.
:lol::lol::lol::lol::lol:

така ли ти прозвуча?

Ако някой от този форум да помни някога да съм го заплашвал, да си вдигне косматия крак :)
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Не ме карай да излагам и теб и себе си и админите.......... Точно в момента по-скоро спри се.....

Самият, факт , че глупавата тема съществува е провокиран от нещо, ако мислиш, че е пусната за кеф жестоко се лъжеш...
Какво значи, да наказват потребители по моя поръчка? Аз не съм поръчвала от това.
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Мхм, сигурна съм, че при евентуален повод за виждане на живо, на някои от разписалите се веднага ще им излезе някакъв суперважен ангажимент, който ще им попречи да отидат, макар че иначе горят от желание.

Обидена съм, добре че Амун се е сетил да съхрани епитета, не бях пред компа - струва ми се, че прекалено много й се позволява на тази персона - не може да нарича потребителите дрисли, хомоскесуалисти и да ги праща на лечение безнаказано.

Иначе силно съм против създаването на тази тема - още снощи обясних на личен, че прекаленото внимание, дори и негативно, кара някои хора да се чувстват специални, а не мисля, че имат нужда точно от това.

Никакъв ангажимент няма да ми излезе. Приемам оферти утре за празника! не оферти за статии срещу заплащане, а за среща на живо 8) Дори, ако има пъзльовци, но любопитни нека дойдат с папарашкия фотоапарат и да снимат в реално време една лелка на 40 изглеждаща на двайсе и няколко.

А междувременно ти препращам отговор на приятелката, която ми изпрати снимката, на която съм си аз:

все пак е препоръчително да си сложи очилата, а ако годините и се струват пак толкова, особено сравнени с това, което вижда в огледалото си..хората са измислили пластиката..
(а от вчера видяхме, че ги поназнайваш имената в пластичната хирургия- очевидно от нужда, а не от каприз)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да, поназнайвам ги пластичните хирурзи - все пак съм работила в тази сфера...

И някои използваме този сайт за работа, извинявам се - за оферти за срещи не сме толкова закъсали, че да ги търсим във форум за онлайн-бизнес и предприемачество.
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Не ме карай да излагам и теб и себе си и админите.......... Точно в момента по-скоро спри се.....

Самият, факт , че глупавата тема съществува е провокиран от нещо, ако мислиш, че е пусната за кеф жестоко се лъжеш...

Да. Прав си. Да си дойдем на думата. Благодаря ти, че ти се осмели да си признаеш, въпреки че аз те попитах, на няколко пъти предположих. Дори имам и един по-сюреалистичен сценарий, но е прекалено дори и за виртуалността.
Кажи. Чета те... Защо и от какво е провокирана темата?
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

(а от вчера видяхме, че ги поназнайваш имената в пластичната хирургия- очевидно от нужда, а не от каприз)


:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
тушеееееееееееее
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да, поназнайвам ги пластичните хирурзи - все пак съм работила в тази сфера...

И някои използваме този сайт за работа, извинявам се - за оферти за срещи не сме толкова закъсали, че да ги търсим във форум за онлайн-бизнес и предприемачество.

Да ти кажа, много жени си търсят точно онлайн предприемачи или програмисти, защото вече всички знаят, че там са парите.

Добре сте се насочили ако не сте женени :D
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Може би е време админите да заключат темата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе