@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Те говорят за кремвирши, ти за кифли, човек как да не огладнее по нощите? :lol: :roll:

Аз днес два кренирша ядох, третия го подадох на колежката, ама тя се дърпаше искала шунка да яде... дадох и! щото съм пич.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Още някой да си пусне краката тук. За да е по-первезно, намазани с крем, да лъщят. За жените може. Да внимава автора какво ще пусне.

Няма начин, темата отива към човешките части. :)


Да ги пусна аз да ви разгоня набързо от целия форум. И нета ще си изключите :lol:
 
Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да ги пусна аз да ви разгоня набързо от целия форум. И нета ще си изключите :lol:

Тук сме с разчупено мислене. Така, че който се чувства достатъчно сигурен в себе си и краката си, да даде пример. Женски, мъжки, свински. Кой каквото си има. :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

tumblr_mrfm38i8fx1sftuuto1_1280%20(1).jpg_.jpg
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

трябва да е много trusted за да излиза на първо място в търсачката по кл. дума "крака" :shock: взимаме предвид това, че конкуренцията е голяма (всички имаме крака) :D

jakuzi.jpg
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Предизвикателство за деня:
да видим някой може ли да измъдри "по-петъчна" тема. Да ги видя сега "петъчните" автори, дали ще ни предоставят материал за смях... :)
 
Последно редактирано:
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Предизвикателство за деня:
да видим някой може ли да измъдри "по-петъчна" тема. Да ги видя сега "петъчните" автори, дали ще ни предоставят материал за смях... :)

Даласа и неговия клонинг Леонсио не могат да бъдат детронирани. Колкото и да се напъва Унито, пред тях бледнее като Леонардо Дикаприо на раздването на Оскарите - за всички има, за него няма :-/
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Като казах, че искам да видя нещо ново нямах предвид 2 кремвирша и митьо пищова :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Кой е това? Не беше ли Пиле или Овца?:lol:

Феникс-Птица-Пиле (галено за птица)- псевдоним на една прекрасна жена! Овцете са на друго място.

Но се присетих нещо. Понеже темата обсъжда ... моралната страна на нещата, как не е етично във форум за предприемчиви българи, да се постват снимки. Дори вече имаме косвено наложено ограничение и заплаха от комплексирана (очевидно) нефотогенична потребителка, че ще раздава отрицателни репутации- страх! и ужас! треперя просто! Ми е интересно, как в овчия форум тя нямаше претенции, когато всички лели, баби и многодетни майки си напускаха снимките, а тук изведнъж й се видя проблемно? Вероятно не е добре, да се разсейват предприемачите. И ма... му стара, доста от тези хора имат женици, които им топлят леглото, готвят им, разхождат им кучето, може и по някоя ... ако са заслужили и много не са хъркали, а в един момент като благодарност, какво? За малкото време докато си почиват спокойно, мислейки че мъжете им са в скучния форум и си пишат за кодове, програми, политика, футбол и казарма, някаква си развява крака! Това е направо за ... Господари на ефира и после съд до дупка, докато тази парясница не плати обезщетение на разбитите семейства.

Толкова засрамена се чувствам ... че отивам да си купя ром. Петък е! Наздраве! :twisted:
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Бял или Червен ром ?

Има ли значение? Ще почна с бял, че ми се е допило Мохито, после ще видя как е черния 8)
 
Айде, айде, Тази потребителка нека жома. :) Ние тук сме хора на изкуството и ценим красивото. Дори и гладките крака на Амонт не успяха да ни спрат да искаме още и още. Гати чудото, тази тема стана 9 страници. :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

attachment.php


Ето за завистниците още малко кренвирши, да им тече слюнката...

Виж файлът 9344
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

... и после аз съм виновната, щото давам баницата, а не тоя който я яде ... :) добре колега! Ще се старая да е по тертип. А цигари Кент и бонбонки тик-так, може ли да ползвам?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Толкова засрамена се чувствам ... че отивам да си купя ром. Петък е! Наздраве! :twisted:

Вземи си бял ром с курвенско име. Аз само такъв пия, носега сезона е да се пие ром с кола.
Довечера ще се напием заедно :)
Мохитото ще почака още два месеца...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе