@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Според мен трябва анкета , кой от двамата е по-полезен за форума. Ще е интересен експеримент. Победеният се задължава да качи снимка само по прашки :D
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

На мен пък не ми перчи. Да си стои и да си флиртува. Всъщност ни трябват повече такива жени във форума, за да привлекат необщителни коч-преприемачи :lol:
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Според мен трябва анкета , кой от двамата е по-полезен за форума. Ще е интересен експеримент. Победеният се задължава да качи снимка само по прашки :D

Айде, uni-web поне е сравнително млад, ама 40-годишни д-та по прашки не знам дали бих гледала.
 
Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Според мен трябва анкета , кой от двамата е по-полезен за форума. Ще е интересен експеримент. Победеният се задължава да качи снимка само по прашки :D
Да, ето сега вече си говорим. :)

Иначе на 100% подкрепям мнението на redrum. Едно репче за това. ;)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Само "госпожицата" ,и липсва нещо и слаби аргументите?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Айде, uni-web поне е сравнително млад, ама 40-годишни д-та по прашки не знам дали бих гледала.

Айде ти може да искаш да гледаш уни по прашки ама на останалите в темата не им се нрави идеята, да не обърка форумите?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Жени? Това не е жена , звяр то освен хийт друго не може! Направо ме лудна с това мнение!
На мен пък не ми перчи. Да си стои и да си флиртува. Всъщност ни трябват повече такива жени във форума, за да привлекат необщителни коч-преприемачи :lol:
 
Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Айде, uni-web поне е сравнително млад, ама 40-годишни д-та по прашки не знам дали бих гледала.

Абе мани ти тази работа. Има такива мацки на 40, че сегашните 20 годишни излгеждат като амуртизирани шаврантии. Ама като по цял ден бухаш кафе и цигари, така е.

Смятам, че @Cassiopeia и "спама" и е полезен за разупване на тежките разговори от рода на Този дизайн защо се чупи през IE. :) Или - хакнаха ми пощата. Друго си след като са ти хакнали пощата да се включи някоя жена и да ти каже, че шитс хепън. :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Айде ти може да искаш да гледаш уни по прашки ама на останалите в темата не им се нрави идеята, да не обърка форумите?

Нем, в интерес на истината ич не държа да гледам снимки тук, дори и "облечени". Ама, опитвах се да преценя кое е по-малкото зло.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Изчел съм достатъчно коментари от щастливи тролове, затова гласувам за момето/лелчето :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти пък, и на теб ще се покажа, нямаш грижи....
Айде ти може да искаш да гледаш уни по прашки ама на останалите в темата не им се нрави идеята, да не обърка форумите?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Биоз, поне по тези теми е безпристрастен спрямо теб какато и бънхикс :lol:

Изчел съм достатъчно коментари от щастливи тролове, затова гласувам за момето/лелчето :)
 
Flame Zone раздел във форума ще пасне перфектно, без правила :D

И много прашки, намазани с вазелин.;)

Не мога да разбера защо като се натиска така момичето в темите, не го възприемате като плюс. Явно има интерес да си размени някоя друга дума с вас.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Нем, в интерес на истината ич не държа да гледам снимки тук, дори и "облечени". Ама, опитвах се да преценя кое е по-малкото зло.

Тука имаше малко женска злоба признай си!!
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Искате ли да ви постна колко са ми красиви краката, ей сега ви поствам една снимка да ми дигнете рейтаааааааа..............., че без това за к**а ми е.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Жени? Това не е жена , звяр то освен хийт друго не може! Направо ме лудна с това мнение!
Укротяване на опърничавата :D
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Тука имаше малко женска злоба признай си!!

Щом казваш. Ама то на такъв въпрос - кой от двамата предпочитам да видя по прашки, просто няма верен отговор :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе