Продава се: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Нова цена - 1000 лв.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Нова цена 900 лв.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Красота е, как от 2300 си свалил на 900. Скоро ще слезеш и още, много добре осъзнаваш и ти, че реално не струва 900, просто се мислиш за умен, но реално си идиот, който не знае как да продава и как да прави бизнес.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

bedrijfsbeheer айде малко по кротко в личните квалификации - Тук всеки има право да си каже мнението но не и да обижда останалите
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

bedrijfsbeheer айде малко по кротко в личните квалификации - Тук всеки има право да си каже мнението но не и да обижда останалите

Стани админ и ме банни.

Обида е да искаш толкова пари за нещо подобно. Предпазвам невинните, които биха загубили пари в тази сделка.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Стани Батман Робин Худ или Зоро и тогава ходи защитавай онеправданите

През това време обаче вземи научи - Как се монетаризира трафик (щото гледам че ти е трудна материя) и може и да получиш прозрение че всъщност сайт който прави 5000 посещения на месец може и да си струва парите

А колкото до квалификациите като се замисля само идиот може да си мисли че за 200лв може да купи сайт с хубав БГ домейн ПР2 за който само таксите за последните 4 години са над 200лв и при това с 5000 посещения на месец - но не съм тръгнал да го разправям по форумите
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Айде купи го де като си толкова отворен.

Мен не ме интересува колко пари е вложил, мен ме интересува колко пари вади. В момента нищо не вади, това значи, че нищо не струва, просто е. И все пак, всеки може да даде оферта тук, но гледам, че никой не дава, пък много ви знае устата.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Красота е, как от 2300 си свалил на 900. Скоро ще слезеш и още, много добре осъзнаваш и ти, че реално не струва 900, просто се мислиш за умен, но реално си идиот, който не знае как да продава и как да прави бизнес.

И според мен поставянето на цена от 2300 лв беше лудост. И 900 не заслужава според мен. Но така или иначе не мисля, че е редно да нападаш човека и да го обиждаш. :)
Това е пазар в крайна сметка, ако някой се хване да го купи за 2300 не е "невинен", ами си е идиот.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Айде купи го де като си толкова отворен.

Мен не ме интересува колко пари е вложил, мен ме интересува колко пари вади. В момента нищо не вади, това значи, че нищо не струва, просто е. И все пак, всеки може да даде оферта тук, но гледам, че никой не дава, пък много ви знае устата.

Ако сайта нищо не струва вероятно този дето първо му предложи 200лв а след това вдигна на 450лв сигурно е много голям идиот та да иска да дава такива пари за нещо дето не струва

Гледам че пускаш теми да питаш как се монетаризира трафик, ако четеш усърдно може пък и 900лв да предложиш явно търпиш развитие
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Ако сайта нищо не струва вероятно този дето първо му предложи 200лв а след това вдигна на 450лв сигурно е много голям идиот та да иска да дава такива пари за нещо дето не струва

Гледам че пускаш теми да питаш как се монетаризира трафик, ако четеш усърдно може пък и 900лв да предложиш явно търпиш развитие

Абе ти още нямаш оферта, защо се месиш с чуждите работи?

Ти недей ме гледа аз кво правя, гледай ти да си оправиш финансите, че като гледам поведението ти, не бих те наел дори да ми метеш офиса.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Я гледай май почна да си изпускаш нервите като те понатиснат малко - Иначе да обиждаш си много силен

Както малко по нагоре написа - Като не ти харесва - Стани модератор и ме Банни също така другият месец ще си идвам до БГ ако искаш ми прати адреса на офиса ти да мина да кандидаствам за работата с метенето може пък и да ме харесаш
 
От: От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Я гледай май почна да си изпускаш нервите като те понатиснат малко - Иначе да обиждаш си много силен

Както малко по нагоре написа - Като не ти харесва - Стани модератор и ме Банни също така другият месец ще си идвам до БГ ако искаш ми прати адреса на офиса ти да мина да кандидаствам за работата с метенето може пък и да ме харесаш

Не се нервя, а сериозно си те питам, нямаш ли си работа та се месиш в чужди сделки.

Прати ми CV-то си на ЛС и ще видим, може и да си късметлия.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Не нямам си друга работа нали за това искам да почвам работа при тебе - Прати ми адреса ти на ЛС аз лично ще дойда да ти донеса CV-то - Гарантирам ти че ще останеш доволен много е готино

Виж само ми запиши час и дата че ми писна точно като се прибера в БГ книжните Батмани точно тогава да са в чужбина по важни бизнес дела и да се разминаваме
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Не нямам си друга работа нали за това искам да почвам работа при тебе - Прати ми адреса ти на ЛС аз лично ще дойда да ти донеса CV-то - Гарантирам ти че ще останеш доволен много е готино

Виж само ми запиши час и дата че ми писна точно като се прибера в БГ книжните Батмани точно тогава да са в чужбина по важни бизнес дела и да се разминаваме

Хаха и това какво, като заплаха ли да го възприемам, идиотче?
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Така и така разклатихте темата, интересно ми е колко би струвал сайт, който прави месечно 30-35к месечно уникални (примерно 1к/ден) при същите условия (имам предвид, ако не носи кой знае какви приходи - между 10 и 30 евро месечно)? Явно базата, на която трябва да се стъпи е нещо комплексно и не зависи само от прихода, но и от редица други фактори - източници на трафик, качество на съдържанието, възможности за развитие, брандинг, социализация, потребителско изживяване и т.н.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Хаха и това какво, като заплаха ли да го възприемам, идиотче?

Гледам не си ми пратил адреса на ЛС явно те е хванало шубето - а пък не съм ти написал нищо страшно

С измислени герои като тебе е пълен нета
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Гледам не си ми пратил адреса на ЛС явно те е хванало шубето - а пък не съм ти написал нищо страшно

С измислени герои като тебе е пълен нета

Просто да изясним, дали наистина искаш да ми чистиш офиса или ме заплашваш. Не ме е хванало шубето, спрявал съм се с доста по-страшни от теб, мишки като теб им режа гърлото и им се осирам отгоре.

@лудия, не може да взимаш парите на някой спрямо потенциала, все пак човека, който потенциално би купил сайта ти не е идиот, ако ти не се възползваш от потенциала, това не е неговата вина. При потенциал от 10к$ на месец да речем, ако в момента правиш 1000$ на месец, не може да искаш повече от 20к$ за бизнеса, просто защото човека също си иска възвръщаемост.

Също така трафика не играе кой знае колко голяма роля, трафик се изгражда лесно, важното е колко пари носи тоя трафик. Ако при 30к уникални на месец, вадиш само 30 евро, то сайта ти не струва повече от 300-500 евро грубо казано. Разбира се има и други фактори, но цената няма да е много по-различна от 300-500 евро. Може да има потенциал и за милион, но тъй като ти не си го развил, не може да продаваш потенциала.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Дай на човека с червената кола адрес де, скоро е нямало екшън тук :p
 

Горе