Продава се: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Предлагането на хляба е такова, че винаги да има за някой, пък и хляба си има цена на производство плюс малко марджин прибавен към него, плюс други разходи там.

Домейна също си има базова цена и над тази цена вече всичко е по преценка на купувача и продавача, аз съм първия и си казвам мнението, 2-рия също си има мнение. Ти не си нито 1-то, нито другото, за какво се месиш?

Теб като те гледам, едва ли си чел много.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Не видях къде отговори на въпроса ми!
Или освен неверните твърдения, харесваш да прескачаш неудобни въпроси?

Останалите празни приказки (в които виждам, че си доста добър), психоанализи и оценки на знанията си ги остави за теб, както вече те помолих!


Предлагането на хляба е такова, че винаги да има за някой, пък и хляба си има цена на производство плюс малко марджин прибавен към него, плюс други разходи там.

Домейна също си има базова цена и над тази цена вече всичко е по преценка на купувача и продавача, аз съм първия и си казвам мнението, 2-рия също си има мнение. Ти не си нито 1-то, нито другото, за какво се месиш?

Теб като те гледам, едва ли си чел много.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Какъв въпрос, не съм видял, питай и ще отговоря.

Както отново казвам, дай мнение за цената, другото е празни приказки от твоя страна, защото аз говоря за цената и домейна, за това е темата все пак.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

След като не можеш да го купиш за 50лв значи струва повече - Факт е че предложи и около 400лв и пак не можа да го купиш

Елементарно е но явно на теб ти е трудно да го схванеш, а иначе за 50лв що не си купиш Contacts111.bg предполагам че е свободен
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

След като не можеш да го купиш за 50лв значи струва повече - Факт е че предложи и около 400лв и пак не можа да го купиш

Елементарно е но явно на теб ти е трудно да го схванеш, а иначе за 50лв що не си купиш Contacts111.bg предполагам че е свободен

Аз си го предлагам за 50 лева и си казвам, що го правя така, ако ще да ми го дава. Аз си го сващам, но си го казвам, може пък като осъзнае, че никой няма да го купи, да го даде на мен. Форум, изразявам си мнението, няма нужда да ме обиждате.

А това, що не си купя ххх111.бг, еми щото ще е по-добре да си купя Манта.бг да речем и да го брандирам като сайт подобен на този. В момента не го искам реално за да разивя нещо с този домейн, а просто да си го имам ей така за кеф.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Кефът струва пари - В случаят тези пари ги определя продавача, а на него му е през оная работа твоето мнение по въпроса, но като каза това е форум всеки има право да си говори каквото му душа иска ако не друго поне трупаш контент във форума и периодично му вдигаш на пича темата
 
От: От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Кефът струва пари - В случаят тези пари ги определя продавача, а на него му е през оная работа твоето мнение по въпроса, но като каза това е форум всеки има право да си говори каквото му душа иска ако не друго поне трупаш контент във форума и периодично му вдигаш на пича темата

И да му вдигам темата, и да не, на тая цена няма кой да го купи тоя домейн.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Това че няма кой да го купи си е проблем на продавача щом не му е спешно може да си иска каквато цена си прецени
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Това че няма кой да го купи си е проблем на продавача щом не му е спешно може да си иска каквато цена си прецени

Еми да, кво се, победи ме в спора с това изречение ли? Глупаче. :p
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Ти отдавна си се победил с простотиите дето написа в тази тема - А личните квалификациите, ако ти стиска можеш да ми кажеш лично - Като решиш да си ходиш до БГ ми пиши и аз да си взема билетче
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Колеги, моля да спрете да цапате темата на колегата (никой не съм, но я следя темата и всеки път виждам някакъв безсмислен спор).
Смятам че колегата автор добре си е преценил офертата и никой не може да го принуди да коригира цена.
Който има идея и съответно пари- ще се възползва от офертата.
Поздрави и без лоши чувства
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Извинявайте, че се намесвам, но понеже се занимавам с покупко-продажба на домейни от областите .com и .bg, та бих искал да изкажа своето мнение за да не се подвеждате по коментарите от типа - "Искам да предпазя останалите хора за да не си загубят парите".
Всеки един продукт струва толкова колкото реши неговия собственик и ако се намери някой, който да го купи, това означава, че този "някой" вече има план как да развие домейна. Аз съм продавал не толкова хубави домейни и то без сайт за много повече от 900 лева. Основното при домейните е следното: Ако има човек, който планува развитие на определен сайт и той прецени, че домейна е идеален за него, тогава ще плати и 3000 лева за този домейн. Домейна contacts.bg има много плюсове и аз съм убеден, че ще бъде продаден дори за над 1000 лева, ако продавача прояви търпение. Ако някой смята че този домейн няма потенциал, това не означава че със сигурност е така, но със сигурност означава, че този някой няма въображение.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Ти отдавна си се победил с простотиите дето написа в тази тема - А личните квалификациите, ако ти стиска можеш да ми кажеш лично - Като решиш да си ходиш до БГ ми пиши и аз да си взема билетче

Ооо, с удоволствие! Даже ще ти взема билетчето ако нямаш парички.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Няма нужда - ти само ми пиши кога аз ще се погрижа да останеш доволен - за съжаление практиката показва че анонимните герои като тебе никакви ги няма наяве - До сега на колкото съм предложил да се видим всичките магически са изчезвали
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Няма нужда - ти само ми пиши кога аз ще се погрижа да останеш доволен - за съжаление практиката показва че анонимните герои като тебе никакви ги няма наяве - До сега на колкото съм предложил да се видим всичките магически са изчезвали

Обещавам ти, че с мен ще е различно.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Колеги, сайтът продължава да се продава. На сайтът, днес му платих годишната такса. Поздряви. Цената няма да слезне под последната, която съм обявил.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Колеги, сайтът продължава да се продава. На сайтът, днес му платих годишната такса. Поздряви. Цената няма да слезне под последната, която съм обявил.

Ще има още доста годишни такси да му плащаш. :D
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Може ли малко инфо на ЛС
Цена последна, посещения,приходи и др.
Благодаря
 

Горе