Продава се: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Никой не съдя. Просто имам наблюдение и зададох въпрос. Получих и отговор.
Нека бъде себе си. Не искам и не е нужно да се съобразява с мен.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Сайтът се продава все още.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Сайтът се продава все още.

Аз имам желание да го купя все още, 50 лева ти предлагам.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Виждам, че отдавна няма диалог... има ли продажба?
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Домейна ти ако го задържиш, можеш да му вземеш доста добра цена в бъдеще....
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Виждам, че отдавна няма диалог... има ли продажба?

Аз съм готов да дам 50 лева, но той иска повече, така че ако си готов да дадеш колкото той иска, сигурно ще ти продаде.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Домейна ти ако го задържиш, можеш да му вземеш доста добра цена в бъдеще....

Знам, затова повече няма да намалям цената. Ъп.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

:lol: знаел, абе момчета вижте тренда на социалните мрежи на къде върни. От сайтове, както беше Фейсбук, към апликации, както е Снапчат, Инстаграм, Кибердуст, Йоо и т.н.

Самия домейн няма да става по-ценен с времето, освен ако не се развие нещо с него. Домейна в момента не струва повече от 50 лева...
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Хора, тази злоба и завист вредят повече на вас, може да помислите да вземете адекватни мерки...
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Хора, тази злоба и завист вредят повече на вас, може да помислите да вземете адекватни мерки...

Вредно е да наричаст реалистите, злобни и завистливи. На кое да му завиждам? На домейна? Всеки има хубави домейни. За кое да злобя? Пак не виждам причина, просто си изказвам мнението.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Като струва 50лв що не си го купиш???
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Като струва 50лв що не си го купиш???

Защото не ми го продава. :shock:
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Ти се разпозна, аз не съм посочил никого. До колкото разбрах, домейнът е на продавача, съответно негово право е да си го оцени, а дали ще се намери купувач не е ваша работа. Всичко останало е злословене и завист - виждаш ли го тоя как иска да направи пари...
Коментари, подобни на твоя е имало не малко и на домейни, продадени за 5 и 6 цифрени суми, но е логично да предположим, че човек притежаващ 6 цифрена сума не е съобразителен и злият търговец го е подвел... Това показва една общочовешка черта, присъща не за конкретен народ, етнос, слой..

Вредно е да наричаст реалистите, злобни и завистливи. На кое да му завиждам? На домейна? Всеки има хубави домейни. За кое да злобя? Пак не виждам причина, просто си изказвам мнението.
Относно мнението, администраторите са решили тук да цари пълно "свобода на словото", което също няма да доведе до нищо хубаво за форума, както в другия, който беше прекалено затегнат. Чудесно - възползвай се от правото ти дадено от администраторите.


Защото не ми го продава. :shock:
Е значи не струва 50лв, сложно ли е?

И за мен кутия цигари струва -5лв, но не ходя да се карам на всяко павилионче, защо искат с 10лв повече от моята цена, просто подминавам и не купувам!


ПП Извинявам се на автора на темата за спама!
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

За какво просто пишеш, само и само да почнем да спорим?

Човека иска 850 лева, аз казвам защо не струва толкова и предлагам 50 лева. Ти не предлагаш нищо, а само си чешеш езика тук, а тоя се меси от нищото и ме пита някой идиотски въпрос.

Айде обясни ти що струва 850 лева, недей гледа той колко иска, аз мога и за камък за искам 1 милион. Давай факти, освен че домейни като тоя са се продали за еди колко си, което по същата логика, едни акции никога не трябва да поевтиняват, защото вчера точно тези същите са се продавали на еди колко си.

Както казах, аз си казвам защо и колко си струва, вие просто спамите, като даже не може да обясните защо едно нещо струва еди колко си. Плюс това аз имам желание да го купя, а вие нямате.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Междудругото, айде да пусне на търг домейна да видим на колко ще се оцени. Айде да се свърже с бизнеси, които биха могли да изполкзват домейна и да видим те колко ще дадат. Знаят ви много устите, ама нищо не разбирате.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Не, аз нямам какво да споря с теб, ако искаш има езотерични форуми - там можеш да спориш с всичко и с всеки, ако искаш дори и че земята е кубична, няма проблем.
Да ти вадя цитати или ти си знаеш? Разбирам, че имаш желание да го купиш и нямаш толкоз пари, но не продавача има вина за това. Разбирам, че аз съм спамърът тук, а ти си "вселенският възпитател".
Като сме тръгнали "да си почеша езика още малко", човекът е написал какво и за колко продава, да ти иска мнение или да те пита за колко, може ли да го продава? Голяма липсва на възпитание е да не уважаваш чуждото мнение, а за обидите, които си оставил, защото някой не е съгласен с твоето мнение ще оставя без коментар, това е достатъчно показателно.

Аз също има неща, които харесвам и не са ми по джоба, но не тая злоба към представителството на Мерцедес, не ги заплашвам, не ги обиждам (разбирам, че си скрит зад компютър и това ти дава "огромна свобода да нарушаваш законите", но все пак)...

Лека вечер и ако може да намалите злобата (те си знаят кои) ще е добре и за вас и за околните!


За какво просто пишеш, само и само да почнем да спорим?

Човека иска 850 лева, аз казвам защо не струва толкова и предлагам 50 лева. Ти не предлагаш нищо, а само си чешеш езика тук, а тоя се меси от нищото и ме пита някой идиотски въпрос.

Айде обясни ти що струва 850 лева, недей гледа той колко иска, аз мога и за камък за искам 1 милион. Давай факти, освен че домейни като тоя са се продали за еди колко си, което по същата логика, едни акции никога не трябва да поевтиняват, защото вчера точно тези същите са се продавали на еди колко си.

Както казах, аз си казвам защо и колко си струва, вие просто спамите, като даже не може да обясните защо едно нещо струва еди колко си. Плюс това аз имам желание да го купя, а вие нямате.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

И кво, всеки който има пари да купува надценени неща, то такъв човек няма как да направи пари на първо място.

Другото, отново ти казвам, айде кажи като си толкова отворен, оправдай тази цена, защото аз предлагам цена и си казвам защо според мен е толкова. Ти като не си съгласен, вместо да плюеш (признак на злоба), ще кажеш и ти като с мен, ще си дадеш аргумента. Спориш като селянин, който се мисли за интелигентен, аз може да псувам, но си споря както си трябва и си му го казвам на човека както реално си седят нещата.

Той може да си иска и 10 000 лева, пазара определя колко струва едно нещо, а не той. Както виждаш, 2-3 пъти вече е свалил цената, пазара си го казва, никой не го купува на тая цена. Пазара си е много по-умен отколкото ти или аз, така че няма какво да се правиш на интелигентен, защото не си кой знае кво.

Аз за мнението, това е форум пич, ако не ти отърва, няма да участваш, това е. Ако го пусне на търг, ще говоря с парите си, така ще си пиша, ако някой не се кефи, да ходи някъде другаде, поне докато не съм баннат.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

С подобни определения селянин, пич, злобар и другите подобни можеш да отидеш в първата селска кръчма и да ги изложиш там, определено ще имаш успех. Надявам се ме разбираш, защото ние по-ограничените хора изпитваме трудност в комуникацията с такива, като теб. Благодаря за психоанализата, но е пропусни, тъй като няма да ти я платя - предложи си услугите някъде другаде.

Определено си личи, че си доста интелигентен, но е жалко че не си запознат с термини, като цена, пазар, възпитание и подобните, но се надявам да си по-добър в сферата, в която работиш (е само да не си лекар се надявам).

Ако ти е много трудно да разбереш какво пиша в тази тема, прочети ми мненията, като си по-спокоен няколко пъти, възможно е да успееш.

С последното си мнение измести темата на дискусията в твоя любима посока, която ще пропусна. Ако много държиш - все ще си намериш някой, с който да разменяте обиди и подобни. Само да уточня, че идеята на този форум е малко по-различна, ако искаш да се доказваш по какъвто и да е начин - има други места, надявам се го разбираш. Твоята логика може да се разглежда двустранно, гледам че половината форум не те кефят, тогава...

И всъщност явно не си видял (по-скоро усетил) как спори селянин и ти пожелавам да не го.




И кво, всеки който има пари да купува надценени неща, то такъв човек няма как да направи пари на първо място.

Другото, отново ти казвам, айде кажи като си толкова отворен, оправдай тази цена, защото аз предлагам цена и си казвам защо според мен е толкова. Ти като не си съгласен, вместо да плюеш (признак на злоба), ще кажеш и ти като с мен, ще си дадеш аргумента. Спориш като селянин, който се мисли за интелигентен, аз може да псувам, но си споря както си трябва и си му го казвам на човека както реално си седят нещата.

Той може да си иска и 10 000 лева, пазара определя колко струва едно нещо, а не той. Както виждаш, 2-3 пъти вече е свалил цената, пазара си го казва, никой не го купува на тая цена. Пазара си е много по-умен отколкото ти или аз, така че няма какво да се правиш на интелигентен, защото не си кой знае кво.

Аз за мнението, това е форум пич, ако не ти отърва, няма да участваш, това е. Ако го пусне на търг, ще говоря с парите си, така ще си пиша, ако някой не се кефи, да ходи някъде другаде, поне докато не съм баннат.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

:lol: че ти беше първия, който ме нарече злобар, аз просто ти падам на нивото, защото мога да те бия и там.

Ако не беше надценено, до сега да са го купили, най-малко да се е свързал с няколко фирми и на тях да ги е продал, ама е надценен, това е истината. Ти ако мислиш, че не е, кажи защо не е, аз казвам защо е според мен.

Само увърташ, нищо друго не правиш.
 
От: Contacts.bg | ~5500 посещения месечно | Facebook & Twitter

Би ли посочил къде и кога съм те нарекъл по този начин?
Тъй като това е поредното ти невярно твърдение, няма как да се получи нормален разговор (явно и това целиш) - честито, победител си, би ме! Дано спиш по-щастлив, въпреки, че цените на домейните едва ли ти дават миг спокойствие.
Хлябът и той е надценен, нали? Като отида в магазина, винаги има (за щастие), той ако беше на нормална, пазарна цена щяха да са го купили (е тук много ме развесели, признавам си смях се добре).
Няма да ти навреди да прочетеш някоя книга, вместо по цял ден да търсиш с кой да се заяждаш и да си изливаш емоциите, но всеки с хобито си.

:lol: че ти беше първия, който ме нарече злобар, аз просто ти падам на нивото, защото мога да те бия и там.
 

Горе