CPAlead ..?..

От: От: CPAlead ..?..

Регистрирах се в CPALead , но не са ми пратили все още confоrtmation email. Колко се бави и това нормално ли е да се бави по толкова или да си искам отново да ми пратят? Иначе си влизам в акаунта, гледам че няма оферти за БГ.
 
От: От: CPAlead ..?..

Регистрирах се в CPALead , но не са ми пратили все още confоrtmation email. Колко се бави и това нормално ли е да се бави по толкова или да си искам отново да ми пратят? Иначе си влизам в акаунта, гледам че няма оферти за БГ.

Има 3 броя за България в момента. Тези които са за цял свят те са и за БГ.
 
От: CPAlead ..?..

Да, сега вече има 3 анкети, но пък не мога да си запиша Widget-a, преминавам през всички етапи но когато тря да се запише накрая не се получава, седи си gateway -а и нищо, не се запива.Пробвах и с Опера и с ИЕ пак същото..
 
От: CPAlead ..?..

Някой ползва ли Wordpress plugin-а на CPAlead- техния собствен, кйто уж трябва да слага освен на постове и стрници и на категории- при мене не иска да слага на категории ?
И изобщо как да се сложи gateway само на определена категория във WP блог??
 
От: CPAlead ..?..

Някой ползва ли Wordpress plugin-а на CPAlead- техния собствен, кйто уж трябва да слага освен на постове и стрници и на категории- при мене не иска да слага на категории ?
И изобщо как да се сложи gateway само на определена категория във WP блог??

За категории не знам дали може да стане тоя номер, но с този плъгин "Add Your Own Headers" можеш да пействаш кода и да заключваш отделни страници и постове. :)
 
От: CPAlead ..?..

интересно ми е това значи след като направя Widget-a ми изписва че можем да го разпространим на приятели познати и ако го харесат и се регистрират печеля 5% ... добре питам аз то тогаз ако си направя сайт за новини примерно и сложа реклама на ЦПА лийд и мойте приятели цъкат така няма ли да е нечестен метод за изкарване на пари (имам доста приятели и приятелите ми имат приятели и те ще кликат) а доста от приятелите ми не са от БГ. Малко странно се получава наистина ако наистина е позволено да "търсим"хора да кликат и да попълват анкети тогаз се заемам :D

Какъв е вашият отговор ФОРУМ , може ли или не може да "дирим" хора да попълват анкети?!

Ето за какво говоря
za kakwo govorq..JPG
 
Последно редактирано:
От: CPAlead ..?..

cpleat когато имаха freloto бяха супур но сега вече нестават.
 
От: CPAlead ..?..

ясно но можем ли да пращаме на приятели познати да попълват анкети щом в скрийн шота пише че може предполагам че е позволено...
 
От: CPAlead ..?..

ясно но можем ли да пращаме на приятели познати да попълват анкети щом в скрийн шота пише че може предполагам че е позволено...

incentive при тях е позволено, няма проблем
но не знам твоите приятели как ще ги попълват :) 10+ стр инфо, CC, pin .... глупости :)
 
От: CPAlead ..?..

а колко дават за такава анкета и колко пъти юзър може да се регва без значение броя сс които има... И дърпат ли пари от сс
 
От: CPAlead ..?..

а колко дават за такава анкета и колко пъти юзър може да се регва без значение броя сс които има... И дърпат ли пари от сс

1 регистрациа за 1 оферта на 1човек на 1 IP за 1 месец(за повечето оферти, за някои lifetime) :)
сайта няма значение, ако го е попълнил в друг сайт офертата при тебе нчма да се получи(поне за повечето оферти) :)

Малко ще спамна:
Някой има ли регистрация в instantdollarz.com да каже там как са офертите, че CPALead не конверитрат добре вече. И въобще свестни ли са тези? :)
 
От: CPAlead ..?..

а аз да попитам има ли алтернативи на ЦПА лийд и какви са . Ако някой има списък с cpa сайтове да ко покаже се пак не само аз се старая да науча нещо :)
 
От: CPAlead ..?..

Опитах да се регна в maxbounty и в neverblue , като в първата опитах цели 3 пъти , но за жалост не бях удобрен ... Бях попълнил всичко правилно, дори им се обадих и пак нищо... Плюя на тях. А тези CPAlead съвсем объркаха нещата с тези surveys ... Дано оправят free lotto-то !
 
От: CPAlead ..?..

а аз да попитам има ли алтернативи на ЦПА лийд и какви са . Ако някой има списък с cpa сайтове да ко покаже се пак не само аз се старая да науча нещо :)
instantdollarz.com
adscendmedia.com
own content locker
 
От: CPAlead ..?..

а аз да попитам има ли алтернативи на ЦПА лийд и какви са . Ако някой има списък с cpa сайтове да ко покаже се пак не само аз се старая да науча нещо :)

perfecttracking.com лошото е 4е плащат с 4ек или банков превод
 
От: CPAlead ..?..

Добре да попитам само ваучери ли мога да подарявам ( в замяна на попълнени CPA анкети ) или мога каквото си пожелая само без пари, че не са ми ясни нещата с тия Амазон ваучери ...
 
От: CPAlead ..?..

Добре да попитам само ваучери ли мога да подарявам ( в замяна на попълнени CPA анкети ) или мога каквото си пожелая само без пари, че не са ми ясни нещата с тия Амазон ваучери ...

"мoже всичко освен пари" как го разбираш ти? ако искаш пясък и камъни им предложи като incentive, само да има кой да попълва офертите в замяна на камъни :)
 

Горе