CPAlead

От: От: От: От: CPAlead

шшшшш кротко е баровец, като не те устройва има само един начин да провериш, пробвай, на мен не са ми звъняли, на теб като не ти се вярва ами твоя работа :)

Извинявай, ако съм прозвучал грубо, но не съм целял това. Опитах и с радост заявявам, че ме приеха без да звънят, но бях описал доста подробно по какъв начин ще им промотирам офертите. Мерси за бързия отговор :)
 
От: CPAlead

Пробвам го, да видим какво ще стане за 24 часа 200$ :D не ми се вярва много че ще платят ама няма лошо да се пробва
 
От: CPAlead

Пробвам го, да видим какво ще стане за 24 часа 200$ :D не ми се вярва много че ще платят ама няма лошо да се пробва

Ще платят споко :) На каква тематика ти е сайта ако не е тайна? :)
 
От: CPAlead

Имам регистрация в две такива мрежи и за двете ми звъняха от Щатите.Бяха много любезни.Единия път беше мъж,другият жена.Питат осново от къде ти идва трафика,имаш ли хора,които са абонирани за сайта,как ще промотираш и т.н.Доста неловко беше,понеже анлгийския не ми е на супер ниво,но се оправих някак.И двата пъти ме питаха дали имам яху месинджър или месинджъра на уиндуоус-за да могат да те питат няколко въпроса относно сайта,с който кандидатстваш.
За печалба ти трябва трафик,иначе не става.
 
От: От: CPAlead

Имам регистрация в две такива мрежи и за двете ми звъняха от Щатите.Бяха много любезни.Единия път беше мъж,другият жена.Питат осново от къде ти идва трафика,имаш ли хора,които са абонирани за сайта,как ще промотираш и т.н.Доста неловко беше,понеже анлгийския не ми е на супер ниво,но се оправих някак.И двата пъти ме питаха дали имам яху месинджър или месинджъра на уиндуоус-за да могат да те питат няколко въпроса относно сайта,с който кандидатстваш.
За печалба ти трябва трафик,иначе не става.

Аз тези работи се изтарикатих и им ги написах при регистрацията и после не са ми звънели.:)
 
От: CPAlead

ако някой получи плащане да пише а колко е минимума на теглене на сумата
иначе аз сега ще сложа това сайтче на безплатен хост но ще си купя домейн и дали ще го приемат
http://stan.webege.com/ не критикувайте много просто сега сложих системата за да ви го покажа
или кажете какво сайтче и на какъв език имало по голям успех в този сайт съм предвидил да има поне по 500 човека на ден това е минимума ако давам точки на потребителите да попълват там анкетите или тезди неща дали ще стане:(
 
От: CPAlead

Ако ще е на български език,просто забрави.
Ориентирай се към ниша на английски,собствен домейн и хост.
Ето ти списък на най-добрите cpa networks.
Аз имам регистрация в номер 3 и 4 от списъка.
 
От: CPAlead

би ли казал как плащат аз мога да си направя един сайт за wow играта на английски и там те да печелят точки докато правят тези анкети или там какво е с например правят 500 точки и взимат даден щит нещо такова мисълта ми е ще има ли успех с тази програма
по колко пари дават на едни потребител попълнил една анкета и по колко пъти един потребител може да попълва такива неща или те се сменят всеки ден
ако може разясни тези в които има регистрация по колко плащат и платили ли са ти и задължително ли е сайта да е на платен хост
 
От: CPAlead

За мен лично най-добре работи e-mail submit-а.
Аз лично бягам от анкетни карти,зип събмит(попълване на пощенски код)
и т.н.
Дали се печели?
Да печели се,но мисля,че 2009 година беше годината на cpa network мрежите.
Колко се печели?
На Запад има хора,които правят по хиляди долари на месец.Аз лично съм имал много дни,когато съм бил на нула и дни,когато приходите са били колкото една средна работна надница в страната.
Има много оферти за плейстешън,разни други конзоли,игри и т.н.
Най-печелившите ниши са както и при другите видове онлайн бизнес:финанси,отслабване,здраве,разни хапчета за уголемяване на чепове,гърди.
С две думи,това за което си мечтае всеки човек-много пари,красиво тяло.Това,което му липсва!
Разрови се по другите западни форуми-има доста материали на тази тема.
Дали плащат?
Да,плащат-от едното място съм се разбрал за direct deposit,а от другото плащат през пей-пал.
 
От: От: CPAlead

минимална сума за плащане 50$
Плащането става на следващия месец или казано по тяхно му NET-30
или ако искате по ранно изплащане 15% ГУБИТЕ ОТ СУМАТА

ако някой получи плащане да пише а колко е минимума на теглене на сумата
иначе аз сега ще сложа това сайтче на безплатен хост но ще си купя домейн и дали ще го приемат
http://stan.webege.com/http://stan.webege.com/ не критикувайте много просто сега сложих системата за да ви го покажа
или кажете какво сайтче и на какъв език имало по голям успех в този сайт съм предвидил да има поне по 500 човека на ден това е минимума ако давам точки на потребителите да попълват там анкетите или тезди неща дали ще стане:(
 
Последно редактирано:
От: CPAlead

ммм почти 300$ за два дена, но ще видим дали ще платят...
Сайтътъ ми е на на Български може ли да ме махнат заради това? Или няма значение на какъв език е?
За българия дават 0,26$ за регистрация, имам няколко от испания по над 5-6$ :) от Гърция към 2-3$ и по 1,50$ за Англия...
Ако платят това е екстра...
 
От: CPAlead

eshk0 ти можеш още сега да си искаш парите ,защо не ги взимаш вярноще ти вземат 15% от тях но поне ще знаеш плащат ли и да ги ползваш ли цял месец тъкмо ще кажеш и тук дали плащат:D
 
От: CPAlead

eshk0 какво мислиш ще си взимаш ли парите все пак ще вземеш 200 долара тамън да видим плащат ли защото тук тоя я е пробвал ония и нико не написа че му е платено ако някой му е платено да сложи един пик тук толкова ли е трудно
а пък и ти ако си вземеш парите до 24 мисля че ще ти ги преведът
 
От: От: CPAlead

ами дерзайте за повече посетители,в доста теми пише че трябва да се изнасяме на вън,КОЕТО Е МНОГО ЖАЛКО
eshk0
явно са свършили рекламите за днес
Sorry, There are no surveys available to your
country at this time. Please try back later
все пак има настройки ,явно някой не си е настроил системата
 
От: CPAlead

wanderer доколкото разбрах на теб са ти плащали дай малко инфо и ако имаш некое пикче сложи тук та да знаем сайта дали не е скам
освен ако eshk0 не си вземе парите де а ти като пойскаш плащане до колко часа ти превеждат парите и мат ли live chat със съпорта
 
От: CPAlead

сайта не е скам,всичко си имат....
wanderer доколкото разбрах на теб са ти плащали дай малко инфо и ако имаш некое пикче сложи тук та да знаем сайта дали не е скам
освен ако eshk0 не си вземе парите де а ти като пойскаш плащане до колко часа ти превеждат парите и мат ли live chat със съпорта
 
От: CPAlead

но са ти платили нали
защото нагоре питаха дали плащат на българи
поне да сме знаем че ще вземем нещо де не си играем залудо ти колко $ взе от тях


 
Последно редактирано:

Горе