CPAlead

От: От: От: CPAlead

ами дерзайте за повече посетители,в доста теми пише че трябва да се изнасяме на вън,КОЕТО Е МНОГО ЖАЛКО

все пак има настройки ,явно някой не си е настроил системата


явно с бг рекалмите няма голяма файда
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: CPAlead

моля мода да премахне излишните коментари


Molq ,sledvaite linka v 4erveno i napravete kratka registraciq,koqto otnema ot 15 do 45 sek. i sled tova filma shte se otklu4i.
BLAGODARQ ZA RAZBIRANETO!!!

Please complete one of the following surveys to unlock this webpage.
Sorry, There are no surveys available to your
country at this time. Please try back later

това е и на
filmi.be
явно с бг рекалмите няма голяма файда

Говориш за някакви нстройки
явно трябва когато няма рекалми съдържанието да е отключено, но явно не се получава

има си настройки,отивай и гледай,пич дерзай бе
 
От: От: От: От: От: От: CPAlead

и реши да се иза.......ш така ли?ами няма вече подписи....
нещо не разбрах какъв ти е проблема
просто разгледах сайта от подписа ти за филми
и ти казах, че и ти не си направил настройките
 
От: CPAlead

Български трафик имам, дават по 0,26$ на регистрация, по 5-6$ от Испания, по 2,50$ от Гърция и до 20$ от САЩ.
Имат си списък за кое колко плащат и аз не съм много на ясно но съм говорил с 5-6 човека от БГ и викат,че са получили пари.
Писах им по скайп говорих с човека и каза мога и сега да поискам парите си но се удържа 20% от тях,затова предпочитам да ги платят в края на февруари.

Може да потърсите в гугъл cpalead.com payment и вижте си сами :)
 
От: От: CPAlead

то си пише но за срането трябват доста хартийки докато му ги прочете дупето
Не е от настройките пише си какъв е проблема:
 
От: От: От: От: От: От: От: CPAlead

и реши да се иза.......ш така ли?ами няма вече подписи....


изтрих тоива което те притеснява
и пак казвам не се заяждам или ебавам
незнам ти защо така го приемаш
 
От: От: От: От: От: От: От: От: CPAlead

мда ,ясно е и видимо си изтри блоговете които не са ме претиснявали
Просто си чешеш езика....
изтрих тоива което те притеснява
и пак казвам не се заяждам или ебавам
незнам ти защо така го приемаш
 
От: CPAlead

Има и други мрежи,ето списък
ЗА MaxBounty and Never Blue мога да кажа,че плащат защото съм получил вече пари от там.
Съсредоточете се върху англоезичен сайт.Логиката е проста.България-около 4 млн.души,които ползват интернет.
САЩ -умножете по 50!
Има оферти за интенационални сайтове,но цените са смешни в сравнение с тези на английски език и на сайтове,чийто трафик е главно от Щатите.
Трябва да се съобразите и с авторските права,иначе може да ви баннат,ако предлагате музика,филми,софтуер и т.н.На Запад много се държи на това.
Ето как изглежда един сайт,който е изграден специално за cpa.
Сайта е на един познат от друг форум,но надявам се да разберете идеята.
 
От: CPAlead

ива я кажи тези MaxBounty and Never Blue как плащат
иначе за
CPAlead четох в нета че плащали даже има и едни пик от 1 декември плащане на един от 790 долара
хора аз обаче имам едни проблем немога да сложа кода си в блога слагам го но той не се вижда просто
това ми е кода
<script type="text/javascript" src="http://www.cpalead.com/mygateway.php?pub=40300&amp;gateid=MjU0NjU%3D"></script>
слагах го в js слагах го и в индекса но той не се вижда как да го оправя бихте ли ми казали
 
Последно редактирано:
От: CPAlead

Пробвай да сложиш кода в самото начало на самата страница, например след title
 
От: CPAlead

Само да кажа, че ако не го сложиш между <head></head> таговете не работи коректно и може да изтървеш пари. :)
 
От: CPAlead

Бъмпнали сте ми темата :):)

Само да ви кажа че cpa*ead много шейвват.От 10 lead-a около 3-4 и няма какво да се прави.
Показах им скрееншот с мой софт за тракинг и нищо не съвпадаше с техните(~30% разлика), и ме баннаха след това, за което се радвам:D

Сега забелязах че съм направил тъпа грешка.В заглавието трябваше да има ***, сега се класира #1 в гоогле.бг за "cpa*ead"
:mrgreen:
 
От: От: CPAlead

Бъмпнали сте ми темата :):)

Само да ви кажа че cpa*ead много шейвват.От 10 lead-a около 3-4 и няма какво да се прави.
Показах им скрееншот с мой софт за тракинг и нищо не съвпадаше с техните(~30% разлика), и ме баннаха след това, за което се радвам:D

Сега забелязах че съм направил тъпа грешка.В заглавието трябваше да има ***, сега се класира #1 в гоогле.бг за "cpa*ead"
:mrgreen:

Кофти тогава, значи ни цакат малко. :( MaxBounty имат ли подобен заключващ съдържанието тоол?
 
От: От: От: CPAlead

Кофти тогава, значи ни цакат малко. :( MaxBounty имат ли подобен заключващ съдържанието тоол?
Нямат , но може да си намериш такъв софт за заключване на контента и сам да си слагаш оферти.

Има много други като цпалеад , за adscent*media се сещам само в момента :)
 

Горе