CPAlead

От: CPAlead

Айде честото на печелившите! :D

No monetizing copyrighted content that you do not have rights to distribute. If the owner of the copyrighted material notifies us that you are monetizing their content without their consent through a Cease & Desist, we will be forced to shut down your account.
 
От: CPAlead

Чи то туй си го пишеше още докат се регвах :)
Ама колко оунъра ше седнат да пишат мейлове па точно на ЦПаЛийда.

Между другото конверсията и печалбите силно зазляха и днес ги разкарах и от последния сайт, дето им бях натургал шитните.
 
От: CPAlead

И да пишат, най-много да разкарат крадения контент и това е. Всичко е за пред "хората". Шанса да те баннат е малък.
Докато се занимавах с тях си пишех редовно с един от афилиейт мениджърите, който си ми даваше направо съвети как кампанията ми от грейхет да стане блекхет само и само да се увеличът приходите=> и неговите. Не съм имал проблем с плащанията.
 
От: CPAlead

Аз сега го виждам, не съм го мяркал преди като се регвах. Иначе не стават за нищо вече ама то си е за тяхна сметка. Ще им се срине и на тях печалбата драстично. :)
 
От: CPAlead

Ако си измисля дневния брой на посетителите в сайта дали ще се осетят? Понеже аз си направих сайтче специално за CPAlead и за сега никой не влиза.
 
От: CPAlead

Здравейте,

прочетох всичко, та въпросът ми е - актуална ли е информацията още? Да се захващам ли да правя някаква страничка за тест или вече не си заслужава? За начало не искам много и 150$-200$ на месец ще е ок. Само да видя, че има смисъл да отделям повече време в това начинание... Гледам 1 година е минала и не знам кое, кво, що... :)

Поздрави!


П.С. Докато чаках някой да отговори си верифицирах акаунта. Сега трябва ли да пиша на мениджъра ми нещо и ще ми звъни ли по телефона да си лафим или мога направо да сложа widget?
 
Последно редактирано:
От: CPAlead

П.С. Докато чаках някой да отговори си верифицирах акаунта. Сега трябва ли да пиша на мениджъра ми нещо и ще ми звъни ли по телефона да си лафим или мога направо да сложа widget?

Щом са те одобрили направо слагаш. Поне преди така беше, мен са ми затвори акаунта там много отдавна. :)
 
От: От: CPAlead

Щом са те одобрили направо слагаш. Поне преди така беше, мен са ми затвори акаунта там много отдавна. :)

Ами в интерес на истината, нямаше никакво одобрение... Регистрирах се. После попълних форма с инфо за мен. Верифицирах си домейна, който въведох, че ще използвам. После си въведох телефона и ми се обади автоматична система, която ми издиктува код, който въведох и след това излезе, че акаунта е верифициран...
 
От: CPAlead

Явно са опростили регистрацията щото няма голям наплив като едно време. :)
 
От: CPAlead

Генерирах си 1 Content locker tool за download на снимка(след като се попълни я пращам по мейл-а на този, който е попълнил анкетата) само да тествам дали бачка и като го сложих в сайта нищо не става... В конзолата на хром-а излиза: "Resource interpreted as Script but transferred with MIME type text/html: "http://www.cpalead.com/overlay_gateway.php?pub=....".

Не съм слагал опциите за проверки дали има AdBlock или изкючен JS, също така съм си изключил AdBlock-а...

Някой да има представа какъв може да е проблема?
 
От: CPAlead

Пиши ми на лично. Бих могъл да помогна:)
 
От: CPAlead

на тия глупаци съпорта им е най-великия... писах им на 27-ми декември и още не съм получил отговор :X
Може ли да се избегне глупавия им widget като се дава директен линк към офертата? За ползване на PPC става дума.
 
От: CPAlead

Някога го бях пробвал, но поне при мен не даде резултат.
Иначе лийда беше доста доходоносен едно време като беше ОК да локваш телевизионни предавания и сериали.
За 1 година направих около 2400$ само от 2 сайта. Лийд с Ютюб беше трепач от всякъде, но после ги погнаха и сега са бозица. Нямам и кой знае какви идеи за "легално" локване, затова и ги заебах.
 
От: CPAlead

Мислите ли, че може да се изкарат пари от програмата им с рефералите, ако се направи рекламен сайт с добра оптимизация? :)
 
От: CPAlead

Ако започнеш да раздаваш гайдове наляво и надясно може да случиш на някой свестен и да направиш някъв лев :)
 
От: CPAlead

Аз си изкарвам да речем по 60-100 на месец там с един интересен метод, но доколкото знам не е точно по правилата им и се чудя, ако го разкрия на друго място-сайт , дали няма да изям един голям бан :D:D Или пък ще са щастливи, че им водя още много нови хора :D
 

Горе