Drop shiping - България

От: Drop shiping - България

Егати мераклиите, що не сте казали бе? Аз мога да ви снабдя със слънчеви очила и други такива... :). На Галин и на още един колега съм обещал вече...ама не знаех, че има такива мераци :).
 
От: Drop shiping - България

Здравейте

Аз и моят партньор сме вносители и производители на високо качествени детски играчки и комфекция както и рибарски принадлежности !
Бихме искали да се свържем с потенциялни клиенти на нашите стоки - готови сме да работим на принципа Drop shiping
На заинтересованите мога да предложа каталог които могат да разгледат on-line
За повече инфо моля пишете !!!


Благодаря ви !


моля адмнистратора ако това е грешното място за темата да я премести !


дали ще е възможно и на мен да ми пратите повече информация. мерси
 
От: Drop shiping - България

Към всички тези на които съм писал - бихте ли споделили мнение за условията ни - ако има нещо което можем да обсъдим и допълним
 
От: Drop shiping - България

Здравейте,
Бих искала и аз да получа информация.
Благодаря Ви!
 
От: Drop shiping - България

бих искал и аз едно ЛС с условията и каталога-сайта мисля скоро да се заема с нещо такова и може да ви имам в предвид
 
От: Drop shiping - България

Само едно нещо ме тормози - по закона за електронната търговия трябва всички сайтове, не само тези, които продават нещо да имат на видно място име на собственика, адрес за кореспонденция и т.н. Във вашите сайтове не намирам никакво име. Просто не ми се ще да хвърля сума ти труд и после да се окажете фантом. Аз няма да се включа, ще последвам съвета на колегата Amoun да си внеса стока и да си я продавам.
 
От: Drop shiping - България

Получих съобщението.
Благодаря, но имам един доуточняващ въпрос-ако правилно разбирам, парите от наложения платеж ще получавате вие, т.е. евентуалният ми сайт ще се явява само рекламен за вашите продукти и няма да е необходима регистрация на фирма, касов апарат и прочие. Т.е. нещо от сорта на афилейт.
Аз получавам поръчка от клиента, предавам ви поръчката, вие изпращате стоката на клиента, получавате наложения платеж и в края на месеца получавам сумата, която се явява разликата между цената на вашият сайт и обявената цена на моят сайт.
И още нещо-как стои въпроса при рекламация на стока от клиента?
 
От: Drop shiping - България

Дублирано мнение
 
Последно редактирано:

Горе