Drop shiping - България

От: Drop shiping - България

Имам няколко допълнителни въпроса и неясноти, които явно вълнуват всички, затова пиша тук. Отговор директно в темата ще отстрани възможно недоверие поради липса на ясна информация. Все пак става въпрос за евентуално сериозен бизнес:

1. Моля, представете се. И в двата сайта липсва тази иначе задължителна по ЗЕТ информация. Честно казано не очаквах да ми се налага да питам.
Кои сте вие? Име на фирмата, адрес, дан.номер, МОЛ, вашето име и позиция във фирмата?

2. 1000 кв.м склад - може ли да видим снимки?

3. Методът на работа дропшип ли е или по-скоро афилиейт т.е. минава ли плащането през посредника или не? Дори етикета да е с нашите данни, щом получателя плаща директно на вас това не е дропшипинг. Уточнете как точно виждате начина на работа.

4. Ще подпишем ли договор преди да започнем да работим заедно?

5. И.. (въпрос от чисто любопитство).. има ли някаква специална причина бебешките дрешки да са на поддомейн на сайт за запознанства? Може би го местите в момента? Между другото не продавахте ли двадесетина процента от сайта за запознанства миналата година?

Мерси!
 
  • Like
Реакции: rak
От: Drop shiping - България

бих искал и аз едно ЛС с условията и каталога-сайта мисля скоро да се заема с нещо такова и може да ви имам в предвид

PM..........
 
От: От: Drop shiping - България

Имам няколко допълнителни въпроса и неясноти, които явно вълнуват всички, затова пиша тук. Отговор директно в темата ще отстрани възможно недоверие поради липса на ясна информация. Все пак става въпрос за евентуално сериозен бизнес:

1. Моля, представете се. И в двата сайта липсва тази иначе задължителна по ЗЕТ информация. Честно казано не очаквах да ми се налага да питам.
Кои сте вие? Име на фирмата, адрес, дан.номер, МОЛ, вашето име и позиция във фирмата?

2. 1000 кв.м склад - може ли да видим снимки?

3. Методът на работа дропшип ли е или по-скоро афилиейт т.е. минава ли плащането през посредника или не? Дори етикета да е с нашите данни, щом получателя плаща директно на вас това не е дропшипинг. Уточнете как точно виждате начина на работа.

4. Ще подпишем ли договор преди да започнем да работим заедно?

5. И.. (въпрос от чисто любопитство).. има ли някаква специална причина бебешките дрешки да са на поддомейн на сайт за запознанства? Може би го местите в момента? Между другото не продавахте ли двадесетина процента от сайта за запознанства миналата година?

Мерси!



Здравейте на всички !!!

За начало искам да кажа че ако имаше сериозно замислящи се хора да работят с нас към офертата има два телефона на които винаги можеше да звъннете за да ви дадеме информацията която ви интересува. Но изглежда предпочитате да продължаваме да пишеm и говорим вместо да действаме.
Но тъй като сме за прозрачност и fairplay прилагаме нужната информация.
Ренета С ООД , MOL 130930900 , адрес на регистрация гр.Пазарджик ул.Пловдивска 37,адрес на кореспонденция София бул.Самоковско шосе 82.
Емил Стоименов - Управител
Адрес на складовата база : София,кв.Горубляне,бул.Самоковско шосе 82

Относно желанитето ви да снимаме складовата база - Имам по добра идея званете ни на посочените телефони за да оговорим удобна за вас дата и час за да ви покажем артикулите , складовата база и наличните количества на посочения по горе адрес в град София.

Методът на работа - Drop шипинг или афилитет - това е въпроса . Както и да наречете системата ни на работа тя носи печалба и на двете страни. Вие продавате нашите стоки за което получавате горниците си и ние от наша страна сме доволни че стоките ни се продават.
Съгласни ли сте с мен че за да работим по западния принцип на drop шипинга първо банковата ни система трябва да бъде на същото ниво. Мога с чиста съвест да кажа че в българия даже не можем да говорим за online плащания за да може вие да си вземете парите напред от клиента да се разплатите с нас за да може ние да изпълним поръчката на клиента .И тъй като вие не може да вземете парите от клиента напред за да ни платите да изпълним поръчката смятам че нашата алтернатива е добра доходна симбиоза! Благодаря на beni7574 която в пост 37 даде груба представа на метода по които работим !
Вие поемате поръчката от клиента чрез вашия сайт и го подавате към нас при което ние изпълняваме поръчката и я пращаме по куриер с наложен платеж. В края на месеца натрупаната от вас сума ви се изплаща по избран от вас начин - банка , на ръка ,по пощата , paypal .

Ще подпишем ли договор преди да започнем да работим заедно? - Това дали ще подпишем договор или не е изцяло ваше решение , ние ще се съобразим с вашите желания.

5. И.. (въпрос от чисто любопитство).. има ли някаква специална причина бебешките дрешки да са на поддомейн на сайт за запознанства? Може би го местите в момента? Между другото не продавахте ли двадесетина процента от сайта за запознанства миналата година?
- Причината поради която сайта ни на едро е в под домеин е защото той не се рекламира поради същата тази причина не съм пуснал сайта на всебщо внимание в форума , ако забелязахте също така изришно е опоменато че цените са на едро . А главния домеин беше закупен преди около 3 месеца на 100 % от нас
/ Надявам се любопитството ви е задоволено /
Ако имате още някакви въпроси ще се радвам да отговоря на тях

Поздрави !!!
 
От: Drop shiping - България

Само едно нещо ме тормози - по закона за електронната търговия трябва всички сайтове, не само тези, които продават нещо да имат на видно място име на собственика, адрес за кореспонденция и т.н. Във вашите сайтове не намирам никакво име. Просто не ми се ще да хвърля сума ти труд и после да се окажете фантом. Аз няма да се включа, ще последвам съвета на колегата Amoun да си внеса стока и да си я продавам.

Ако имахте желание да развиваме съвместен бизнес винаги можеше да се обадите да поговорим в удобно за вас време да видите какво имаме какво предлагаме , да кажете какво вие предлагате и какво очаквате . А относно вноса - ви пожелавам успех в новите начинания
 
Последно редактирано:
От: Drop shiping - България

Получих съобщението.
Благодаря, но имам един доуточняващ въпрос-ако правилно разбирам, парите от наложения платеж ще получавате вие, т.е. евентуалният ми сайт ще се явява само рекламен за вашите продукти и няма да е необходима регистрация на фирма, касов апарат и прочие. Т.е. нещо от сорта на афилейт.
Аз получавам поръчка от клиента, предавам ви поръчката, вие изпращате стоката на клиента, получавате наложения платеж и в края на месеца получавам сумата, която се явява разликата между цената на вашият сайт и обявената цена на моят сайт.
И още нещо-как стои въпроса при рекламация на стока от клиента?

Това което сте разбрали е така - налага се да процедираме по този начин тъй като много от хората които пишат в този сайт и могат да бъдат потенциални наши клиенти нямат фирми , но имат желание . А за нас желанието е по важно да го има. Но не искам да ме разбирате погрешно , нямаме проблем да работим с фирми да издаваме фактури и т.н защото за пореден път казвам че всичко е напълно легално и прозрачно . Стоката има нужните сертификати за качество и отговаря на съответните евро стандарти .
Гаранцията - едва ли ще има дефекти в стоката тъй като всичко преди да бъде изпратено ще бъде собственоръчно опаковано от нас , но дори и това да се случи ние сме готови да предприемем нужните стъпки за да може клиента да бъде удовлетворен .

Поздрави !

Ако имате още някакви въпроси ще се радвам да ги опсъдим !
 
От: Drop shiping - България

Здравейте,

Аз също бих искал да се запозная с продуктите които предлагате!

След като няма скрито-покрито, защо не поставите линкове под темата или в подписа си?! Така повече хора ще могат да ги видят и съответно при желание - да се свържат с вас!
 
От: Drop shiping - България

Здравейте,

Аз също бих искал да се запозная с продуктите които предлагате!

След като няма скрито-покрито, защо не поставите линкове под темата или в подписа си?! Така повече хора ще могат да ги видят и съответно при желание - да се свържат с вас!

Може би сте прав че ще трябва да предприемем нови мерки за да достигнем до повече хора макар че не искахме да се получава точно това !

Вижте подписа на поста ми по долу и личните си съобщения !

Поздрави
 
От: Drop shiping - България

В сайта с бебето си пише че цените са само на едро а при рибарските това крайни цени за клиенти ли са или пак може да си слагаме на продуктите колкото искаме надценка ?
 
От: Drop shiping - България

В сайта с бебето си пише че цените са само на едро а при рибарските това крайни цени за клиенти ли са или пак може да си слагаме на продуктите колкото искаме надценка ?

за рибарските принадлежности това са нашите крайни цени за клиента като от тези цени ние формираме вашата печалба - описано е в PM ............... А ако вие решите да си сложите дъга надценка и реализирате печалба то горницата си е за вас .

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Drop shiping - България

Свързах се с колегата и засега нещата изглеждат обещаващи. Надявам се, че всичко ще се развие добре и за двете страни.
 
От: Drop shiping - България

Свързах се с колегата и засега нещата изглеждат обещаващи. Надявам се, че всичко ще се развие добре и за двете страни.

От наша страна смятам че няма да имате проблем , ако можем да сме ви от полза с нещо друго моля свържете се с нас
 

Горе