Drop shiping - България

От: От: От: Drop shiping - България

За начало искам да кажа че ако имаше сериозно замислящи се хора да работят с нас към офертата има два телефона на които винаги можеше да звъннете за да ви дадеме информацията която ви интересува.

Всичко това е хубаво, но преди малко се опитах да се свържа на посочените телефони и греда. Единият е ''грешен или непълен номер'', а на другия ми вдигна някакво хлапе и ми каза, че имам грешка:).
Вие поемате поръчката от клиента чрез вашия сайт и го подавате към нас при което ние изпълняваме поръчката и я пращаме по куриер с наложен платеж
И това е хубаво, но не виждам таксите на самия доставчик. Примерно аз мога да поискам 3 лв за доставка на продукта от клиента, докато вие - 5лв, както и обратното.
 
От: От: От: Drop shiping - България

Всичко това е хубаво, но преди малко се опитах да се свържа на посочените телефони и греда. Единият е ''грешен или непълен номер'', а на другия ми вдигна някакво хлапе и ми каза, че имам грешка:).

И това е хубаво, но не виждам таксите на самия доставчик. Примерно аз мога да поискам 3 лв за доставка на продукта от клиента, докато вие - 5лв, както и обратното.

Здравейте
Първо се извинявам че се забавих с отговора си - бях малко зает вчера и неможах да обърна подобаващо внимание на форума .

Съжалявам за недоразумението с тел номерата - единият го изгубих и се наложи , а дъгият малкият ми син има лошия навик да отговаря вместо мен , но в момента ви пиша лично съобщение. В него ще откриете личният ми телефон и скъпе - няма проблеми да се свържете по всяко време на деня за да опсъдим вашите евентуални въпроси.


Относно цената на доставката най евтиното което аз мога да предложа е 5 лв , разбирасе ако вие може да предложите нещо по добро от това - винаги сме отворени на предложения !!!

Благодаря ви и още веднъж се извинявам
 
От: Drop shiping - България

Аз също имам интерес за какво става реч, пуснете едно ЛС и на мен.
 
От: Drop shiping - България

благодаря, получих инфо, ще разгледам и ако имам въпроси ще питам :)
 
От: Drop shiping - България

Здравейте,
Бих искал и аз едно ЛС с условията и каталога-сайта.
 
От: Drop shiping - България

И аз искам повече информация за условията и каталог. Благодаря!
 

Горе