DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Не знам защо въпросът с банката беше отминат. Може би не сте го забеляза ли, че за това пак го поставям:

1.Каква трябва да е банката - USA, International?
1.1. Може ли да се използват услугите на BG Банка (която е дъщерна).

2.Може ли да препоръчате някои банки.

3. Може ли да се направи bank accaount от България онлайн или по телефона.

Поздрави.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте на всички ! Наистина чудесна тема и напълно реална бизнес възможност - поздрави на автора на темата и на всички съмишленици занимаващи се с това "животно" наречено On - line търговия :)
Всичко ми е доста ясно до тук само ми убягват две нещица за момента :
1. как става калкулирането на доставките - ти ли си ги определяш или самият търговец определя цената на доставката ?
2. как става самият ъпдейт на продуктите т.е. пример - имам две покупки от даден търговец но се оказва че той е свършил наличноста а парите от крайният потребител са вече преведени.
Търговеца информира ли когато е свършил даден продукт ?

Благодаря за вниманието !
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ще си позволя да ти отговоря.

1. Цената на доставката я взимаш от дропшипъра. Той шипва, той ти казва тарифата. Вече е въпрос на маркетингов похват дали ти ще предлагаш безплатна доставка, по-ниски цени и пр.. Ти плащаш това което дистрибутора иска от теб.

2. Въпрос на комуникация между теб и дропшипъра. Ако са сериозен бизнес би следвало да те уведомяват при изчерпване на количествата от даден артикул, за да можеш да го отразиш в сайта си.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте на всички! Прочетох цялата тема и много ми хареса. Имам сериозно желание да се захвана с този тип бизнес, но имам въпроси, за които мисля че тук мога намеря отговорите. Занимавал съм се със seo и мисля че ще мога да се справя. Ще разцъкам още готиното форумче и ще пиша пак.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Е-бизнес, имаш ли някакъв лимит на кредитната карта за single translation да речем не повече от 500$, тъи като както си държиш 50-60к всеки ден в нея и ако аз се направя на един дропшипър и ти 'думна' всичките 50-60к на един път ти какво ще направиш?
 
Рискове има при всеки бизнес.

1. Ще те хванът сайтовете менте си личът в повечето случаи за хората с малко опит онлайн :)

2. Има чарджбек ако картата си я следиш през електронното банкиране винаги можеш да канселираш плащанията нормално за всеки бизнес свързан с нета е да имаш такова а не да чакаш края на месеца за да видиш на хартиена разпечатка и не винаги се работи с карта за по големи суми по банков път

3. Не е нужно бизнеса да има само една сметка и една карта и висчки оборотни пари да са в нея (Това на принципа че евтнията излиза скъпо накрая) Реално колко се увеличават оперативните разходи на един бизнес за още една сметка в банката че да се пестят пари от това
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте, изчетох цялата тема. Много е интерена. Как да открия сайт на производител или склад. Много ми е трудно. Насочил съм се към дрехи, спортни стоки. Намерих някакъв сайт tradekey, но повечето фирми там са Китайски и не знам дари изобщо да се занимавам с тях. Иначе доста от тях предлагат маратонки Пума, Найк по 20-30 долара.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте.Темата е страхотна направо си е наука и ако някой се интересува да се развива и да си покачва жизнения стандарт това е форума,който трябва да ползва.Дропшипинга много ме вълнува но това което ми харесва е българско и трябва посещение на производителя, да му обясня за какво става въпрос и той да изпраща покупката на адреса.Но дали той ще приеме да разкрие работно място или ще използва наличния склад не мога да кажа.В преговри съм и ако успея ще пиша.За вноса на стоки от САЩ мога да ви кажа само това,че се разплащам по банков път и електронните карти на ДСК, каквато е моята вършат перфектна работа.Моите доставчици след получаване на заявката веднага си теглят парите и ми изпращат поръчката.Получавам естествено и копие от платежното искане,принт и съм готова. Уведомяват ме,че стоката е на път.Всичко уточняваме през ел.пощата.За сега казвам,че са перфектни защото работя вече 1 год. с тях.ПС.И мисля,че ние сме хората, които биха популяризирали електронната търговия в България, от една година тя работи но й трябва още ,ето една идея един сайт за популяризиране само на ел.магазините може би ако няма такъв.Интернет обществото в България се развива много бързо.Пък и мисля,че трябва да работиме за българските производители, да им продаваме производството и като им плащаме какъв ще им е проблема.Ние можем едно те могат друго и т.н...
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравеите на всички!
В последните месеци се запознах по от близо с изграждането на електронен бизнес и DropShipping по специално.Темата, която сте разработили е много актуална и добре поднесена, но имаm един вапрос, на които бих желал да ми отговори някои от по опитните хора в този бранш. Дали икономическата криза се отразява негативно (спад ) на продажбите и ако е така горе-долу в какви рамки (%-%).Чувам много различни мнения по въпроса и това малко ме обърква, затова бих желал да ми отговори някои, които се занимава с това още преди да започне кризата и свиването на пазара.
Благодаря предварително
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Малко или много зависи от нишата. Затова и чуваш противоречиви мнения.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Търся фирма за дропшипинг. Смятам да продавам на хора от чужбина. Трябва ми някоя надеждна и все пак да продава неща които се търсят. И да питам мога ли да дропшип-на една стока или това е като wholesale където трябва да купиш много наведнъж. Много ще съм благодарен ако някой запознат отговори.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Търсиш фирма за дропшипинг и не знаеш какво е дропшипинг? Целият принцип, на който се основава е в това да шиппваш по един продукт, когато реализираш продажда, вместо да изкуваш wholesale. Естествено че може. Разгледай темата.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

без риск - няма пари
риск печели риск губи
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

ок все пак някой може ли да ми отговори на въпроса - кажете ми добра фирма за дропшипинг ? Вие коя ползвате , четох тука че някой се занимава с дропшипинг не помня кой беше - коя фирма ползваш и какво продаваш ако не е тайна?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Някой може ли да предостави подробна информация относно регистрирането на фирма в USA. Интересува ме помоща на някой който го е правил на практика.
1.Каква всъщност трябва да е фирмата (LLC, offshore) ?
2.Лиценза който ми трябва включен ли е някъде или отделно се вади ?
3.Мога ли да дам физически адрес на друг човек (разбира се с неговото знание) ?
Всъщност интересува ме процеса от А до Я стъпка по стъпка, ако някой има време и желание да помогне :)
Ще съм благодарен дори за телефон към фирма или човек предоставящ такива услуги, към който да се обърна.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте,

отскоро ние предлагаме нещо много сходно с drop shipping-а в България. На тези, които се интересуват: EASY.BG

Иска се малко труд, разбира се, но няма финансов риск, ако имате вече работещ електронен магазин или сайт. Печелят се 30%, като продуктите се изпращат от Ваше име на вашите клиенти. Складовите наличности, куриера, опаковката - от нас. Ако има промяна в нашите цени, то Вашата отстъпка от 30% се запазва от новите цени, така че няма опасност да продавате на високи цени.
Не знам дали не стана като реклама, затова спирам дотук.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Moje li da napravim nqkakva vruzka za6toto i az mislq da se zahva6tam s tova daje angajirah baq narod, no 6te mi trqbvat mnogo podrobnosti ako moje skype ili nqkakva druga vruzka
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравей,
за връзка с нас може да се използва: office @ easy.bg
или 0888-55-18-75.
 

Горе