DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Това ми се струва страхотна възможност за печалба.
Искам да попитам някои неща, въпреки че може вече да са написани, но ще ми отнеме цял ден да прочета всичко :)
Има ли значение къде се продават нещата, имам предвид може ли в аукциони например да се предлагат? Също и как стои въпроса с доставката към клиентите - цени, условия? (предполагам че с различните производители е различно де..)

пп: гледам това: http://www.ckbproducts.com/dropship.php струва ми се много добре :) , дали е така
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Да можеш да продаваш и по аукциони. За доставката трябва да се звържеш с дропшипъра.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

За да не откривам тема ще пиша тук.
Някой плзва ли Authorize.net? Доволен ли е от тях, как са таксите и от къде да се рестрирам, че нещо не намирам формата за регистрация.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Едно питане. Могат ли потребители от САЩ да плащат през Chronopay или тази система е само за Европа. Има ли такса за регистрация и какви са таксите за транзакциите.

П.С. Търсих из сайта малко повече информация но намерих само това http://www.chronopay.com/en/reference/Small-Medium-Business.What-Makes-Us-Different

Малко оспамих хубара тема :(, съжалявам.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

За да не откривам тема ще пиша тук.
Някой плзва ли Authorize.net? Доволен ли е от тях, как са таксите и от къде да се рестрирам, че нещо не намирам формата за регистрация.

До колкото ми е извесно Authorize.net не предлагат international merchant accounts. Поне до преди 7-8 месеца беше така. не ме одобриха. Въпреки че фирмата ми е в USA понеже съм българин - не ме одобриха. Сега не знам как е.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Разгледах няколко сайта на фирми предлагащи регистрация на офшорни компании - възможно ли е тези,които притежават вече такава компания да ме насочат по подробно какво точно ще ми е необходимо:
1.Трябва да бъде в щата Делавер,нали?
2.Какъв тип трябва да е компанията - корпорация или llc?
3.Какво друго е необходимо:банкова сметка,секретарски услуги?
4.Предлагат се вече готови създадени фирми - кое е по добре - такава ли да се купи или да се изчака създаването на нова?
И ако някой вече е използвал услугите на някоя подобна фирма за създаване на офшорна компания и е доволен от нея и е най-изгодна като цени,моля да я препоръча - тък или да ми пише лично - знаете че е по лесно винаги със съвети,отколкото сами......
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Регитрираи си нова, старата незнаеш за какво е ползвана от предните собственици. Защо ти е американска фирма? Те не са достатъчно гъвкави като тези на бахамите или панама.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Я вземи да попрочетеш малко и ще разжбереш защо ти трябва us фирма.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Регитрираи си нова, старата незнаеш за какво е ползвана от предните собственици. Защо ти е американска фирма? Те не са достатъчно гъвкави като тези на бахамите или панама.

Твоята на Бахамите ли е или в Панама. Разкажи малко по подробно за нея.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Панамска - данъци за приходи извън Панама нула процента, дължи се само твърда годишна такса. Тип на фирмата ИНК. с акции на приносител. Изисквания за капитал - няма. Изисквания за водене на счетоводство, одити и тъй нататък - няма. Възможности за опериране - като на всяка друга фирма. Време за регистрация - около десет дни при нулева бюрокрация, носиш си паспорта и парите при адвоката и отиваш да си получиш документите като пристигнат. Цена - хиляда евро, и след това по петстотин всяка година. Ако я бях поръчал онлайн щеше да ми излезе и по-евтино, но като всеки един българин им нямам доверие на пустите сайтове. Сметката си я отворих в местна банка с документите на фирмата, за да си държа парите под око. Единственото предимство за което се сещам на фирма в САЩ е това че пише американски адрес, но това решава с отварянето на един виртуален офис. Не ме разбирайте погрешно, не хейтърствам както написа Блинки в една друга тема, аз също се бях навил за американска фирма но адвоката ми ме разубеди заради проблемите с гъвкавоста.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Сподели как приемат американските дистрибутори наличието ти на офшорна фирма, вместо американска, какъвто е случая с повечето им клиенти.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Сподели как приемат американските дистрибутори наличието ти на офшорна фирма, вместо американска, какъвто е случая с повечето им клиенти.


американските дистрибутори производители отказват да работят с такива фирми - панамски. изискват бизнес лиcенз който дава право за работа на фирмата в USA и ЕИН. Щом фирмата не е в USA не разбирам защо да е в България а трябва да е в Панама. Ако е само заради данаците - едва ли щеше в България да има фирми. Всички щяха да са панамски. Като цяло знаете и от медиите че Ошфорка е равно на измама и укриване на данаци. Поне това е моето мнение. И наблюдение. Американските фирми искат твърдо ЕИН и бизнес лиценз.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

американските дистрибутори производители отказват да работят с такива фирми - панамски. изискват бизнес лиcенз който дава право за работа на фирмата в usa и ЕИН.

Именно затова питам как приемат неговата фирма :>
 
тои си рекс бои си троли и прави доното няма нужда да му се връзвате батета...

rxboy баце разпрах те какво правиш но в този форум не е като в затвора да трябва да влезеш и да "смачкаш фасона" на някои голям за да теуважаваме (нищо че е пълно с генгста рапъри :)) лично аз ще те уважаваме повече ако се доказваш като помогнеш на някои които не разбира по тема от която ти разбираш а не като се показваш колко си голям..... това важи и за останалите.... иначе все тая могъл си изкарал си похвалил си се имали смисъл като няма значение....
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Няколко пъти подхвърлях темата за dropshipping-а и понеже имаше интерес и питанки от тук от там реших да пообясня малко по подробно какво представлява dropshipping-а. Това е най-разпространеният начини за интернет търговия в света въобще. над 90% от стоките в света се продават по този начин. Какво пртедставлява dropshipping-а? Това е просто услуга. Услуга която предлагат най-големите складове на едро в usa и около 99% от производителите на стоки. какво представлява самата услуга dropshipping. Това е услуга при която да речем производителят на стока Х пакетира и изпраща тази стока от ваше има на ваш клиент. И за да стане по ясно ще обясня нещата хронологично. Създавате си сайт на който ще предлагате много стоки. Но ние ще разгледаме сега стоката да речем чадъри. Свързате се с един два пет десет или колкото искате производители на чадъри и ги питате дали передлагат услугата dropshipping. Ако я предлагат те ще ви изпратят каталог с цени и описание на техните чадъри. Вие посътавяте тези чадъри на сайта си. За чадъра x, dropshipp-ърът ви е дал dropshipping цена 20$ (това не е цена на едро. Цената на едро на производителя може да е 15$). Вие оформяте страница за определения чадър и си слагате цена да речем $55. Клиента попада на тази страница и си купува чадъра за 55$. Вие му вземате 55$ изпращате поръчката му до dropshipp-ъра. Той пакетира чадъра и го изпраща на клиента от ваше име а вие му плащате $20. И печелите $35.

Кои са НЕДОСТАТЪЦИТЕ при този метод на търговия?
- вие носите отговорност пред клиента за услугата. Ако нещо се прецака - прецаканият сте вие. За разлика от афилиейта където вие нямате грижа почти за нищо.
- доста повече работа по сайта и по СЕО-то в сравнение с афилиейта
- задължителено трябва да осигурите възможност за контакт с клиенти (телефон)
- производителя обикновенно има сайт на който естествено може да продава стоката на ниска цена на която вие не можете (но до сега не съм срещал такъв случай. Обикновено производителите си слагат 500-600% надценка
- на един такъв сайт обикновенно се продават над 200 продукта което означава доста по-трудна потдръжка на сайта. В сравнение с афилиейта където сайта ви е от 4-5 странички и е лесен за потдръжка
- не може да се започне без пари. Определено трябват и то доста. Докато при афилиейта може с 0$

Кои са ПРЕДИМСТВАТА при този метод на търговия?
- Печалба:В сравнение с Афилиейта от един сайт се печели в пъти повече. (Поне такова е моето мнение и наблюдение.)
- Изобилие от стоки. На практика може да се продава всичко. Докато при Афилиейта избираш какво да продаваш от предложеното ти. При афилиейта е по тясно профилиран бизнеса(по голямата част де)
- Гъвкавост: Вие сами определяте колко да спечелите. Може да променяте цените когато си искате. Нямате наложена цена. Знам сайтове които работят на 400-500% надценка. (Давам пример. Производител с който работя продава стоката Х на сайта си за 500$. Аз същата стока я продавам за 200$ (защото той ми я дава с dropship цена за 120$). Печеля 80$ доволен съм и познайте от кого предпочитат да купят клиентите. От производителя за 500$ или от мен за 200$???)

С 2-3 думи това е ако има други въпроси ще отговоря с удоволствие


Хайде интересувам се,плс пиши ми на и-мейла благодаря предварително,но да знаеш че съм абсолютно начинаеща....
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Добре дошла тук. Има много интересни неща от Е-бизнеса, яко добър е тази област с дропшипинга и се радваме че е тук и дава много добри постове по въпроса. Успехи тук и дано се зарибиш по печеленето онлайн.; )
 
Re: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Хайде интересувам се,плс пиши ми на и-мейла благодаря предварително,но да знаеш че съм абсолютно начинаеща....


по скоро ти трябва да проявиш любознателност иначе няма да се получи...
 

Горе