DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Заради няколко спам бота (спамят лични) един кешфиеста милионер (беще си пратил афф линка на повече от 300 души) лс тата са изключени преди човек да има 10 поста ( в момента търся по елегантно решение)

иначе по темата за фирмите

ползваите някои бг посредник вярно че излиза малко по скъпо защото към горните разходи и опции се добавя и печалба НО няма да се занимавате с бумащина.... а и ако са читави като им кажате за какво ви трябва фирмата ще ви предложат няколко варианта и ще ви обесят предимсва и недодостатъци на всеки от тях

къде да намерите такава фирма ами купувате си вестник капитал там има реклами на няколко големи фирми които регистрират офшорни компании ...

ПП освен всичко ви трябва данъчен номер и банкова сметка/ки така че си отива до $2000 колкото беше написъл ебизнес
 
Последно редактирано от модератор:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Някой тествал ли е с китайски дропшипинг фирми ? Китайският пазар и евтини стоки подходящи ли са за дропшип бизнес как мислите?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Някой тествал ли е с китайски дропшипинг фирми ? Китайският пазар и евтини стоки подходящи ли са за дропшип бизнес как мислите?

Здрасти,

КОлкото и да са евтини стоките в китай (даже да приемем че са безплатни) пак не става защото транспорта не е евтин. Да приемем че се навият да дропшипват една тениска с цена 0,01 $ , а цената ти за транспорт до клиента е 10$. Сигурен съм че клиента може да си я купи за 5$ от всеки магазин на ъгала
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ами от Китай има доста сайтове които дават shiping 3$. Друг е въпроса колко са сигурни.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ами от Китай има доста сайтове които дават shiping 3$. Друг е въпроса колко са сигурни.

Ти вярваш ли им? Освен ако не дават на някой китайче стоката и да тръгва да бяга. Приблизително време на доставка до САЩ - 6-7 месеца. При толкова много китайчета може да има навити за 1,5$ да бягат до САЩ.

Другия вариянт.: Тениска която в магазина пред нас е 6лв, китайците да ти я предлагат за $65 с безплатна доставка. Така може...
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

@E-Business защо си толкова сигурен че такъв шипинг няма?
Само да ти покажа че в http://www.dealextreme.com/ транспорта е безплатен. Току ще си взех една пратка от сайта. Вярно че е боклук , ама това е друг въпрос ;) За 5лв толкуз
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

@E-Business защо си толкова сигурен че такъв шипинг няма?
Само да ти покажа че в http://www.dealextreme.com/ транспорта е безплатен. Току ще си взех една пратка от сайта. Вярно че е боклук , ама това е друг въпрос ;) За 5лв толкуз

Безплатни неща няма. 99% от сайтовете наистина предлагат безплатен транспорт. но помисли си само кой го плаща. само да ти подскажа - не го плащат те.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

зрдавейте на всички . . .
искам да попитам за някакъв подобен сайт в който да се продават и лаптопи . . . ?
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Изключителна тема браво на всички участници на Е-бизнес чест и почитания много компетентен и открит в голяма помощ на новаците с неговите съвети малко капитал и подходящи идеи може да се стигне далеч. Ако разрешите ще направя една сентенция от всички постове във формата на е-книга тип "Стъпка по стъпка към успешен Е- Бизнес"
Като смятам да се заема с подобен бизнес и да опиша и стъпка по стъка как аз ще изкача Евереста на електронната търговия
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Цялата тази работа става ли с клиенти от България.
По този начин гледам да избягам от регистрацията на фирма в щатите примерно ?
Мисълта ми е следната - намирам си добър онлайн сайт по чужбината, харесат ми цените им, цената на доставката им, правя сайт насочен към бг потребителите, фирма ще ми трябва ли ? За българска фирма говоря, ако да, то има ли значение каква е, тъй като имам на разположение две строителни фирми, или не е важно каква е фирмата?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Цялата тази работа става ли с клиенти от България.
По този начин гледам да избягам от регистрацията на фирма в щатите примерно ?
Мисълта ми е следната - намирам си добър онлайн сайт по чужбината, харесат ми цените им, цената на доставката им, правя сайт насочен към бг потребителите, фирма ще ми трябва ли ? За българска фирма говоря, ако да, то има ли значение каква е, тъй като имам на разположение две строителни фирми, или не е важно каква е фирмата?

Мисля че би трябвало да стане, но въпросът е по-скоро защо ще търсиш да дропшипинг от чужда, а не от българска фирма, те цените мисля че са подобни, а и с българска фирма ще е по-лесно нали се сещаш.За фирмата ще ти трябва а за строителната до колкото знам(аз точно сега ги разучавам тия неща), зависи с каква дейност си я писал когато си я регистрирал.Това че е строителна само по себе си няма значение, има значение дали е писана замо за строителни дейности или за всякакви други.То за това е добре когато се открива фирма да се открива за всички дейности, че не се знае какво ще му хруме не човек след време.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Нов съм във форума и в е-бизнеса въобще... Мисля, че има перспектива. По принцип съм компютърно грамотен, не съм програмист, но уча с желание. Въпросът ми към е-бизнес е нужно ли е човек да има познания на програмист, за да работи е-бизнес или може и да е самоук с някакви познания?

П.С. Като добавка към предното мнение обикновено в края на Предмета на дейност пише нещо като "и всяка друга дейност, позволена от закона" и може да се върши едва ли не всичко. Ако не е включено, може да си платиш на адвокат да ти напише нов договор за фирмата.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здрасти и добре си ни дошъл във форума. Радвам се че имаш желание за учене, както и си запознат с много от този вид дейност.

Аз мога да кажа, че не е нужно да имаш програмистки познания за да си развиваш онлайн бизнеса, трябват ти познания в областа на маркетинга и девелопинга на сайта. И определено има преспектива - успехи. ;)
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Нов съм във форума и в е-бизнеса въобще... Мисля, че има перспектива. По принцип съм компютърно грамотен, не съм програмист, но уча с желание. Въпросът ми към е-бизнес е нужно ли е човек да има познания на програмист, за да работи е-бизнес или може и да е самоук с някакви познания?

П.С. Като добавка към предното мнение обикновено в края на Предмета на дейност пише нещо като "и всяка друга дейност, позволена от закона" и може да се върши едва ли не всичко. Ако не е включено, може да си платиш на адвокат да ти напише нов договор за фирмата.

Ами аз лично нищо не разбирам от програмиране и не виждам къде му е местото в интернет бизнеса. Не може човек да разбира от всичко. Аз по професия съм Системен Администратор (бях де). Ако ти трябва нещо свързано с програмиране - има си програмисти за това:). Иначе относно дейноста на фирмата - там нещата са малко по различни от при нас. Ако си решил да продаваш определено нещо - трябва да си изкараш лиценз за това - струва средно $75. Ако искаш 100 бизнес лиценза си изкарай - няма проблеми.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Blinky,
E-Business,
мерси и на двамата.

Може би аз грешно съм разбрал като съм си мислил, че една интернет страница /сайт/ трябва да е направена по определен начин, за да е SEO оптимизирана по най-добрия начин. Затова си мислех, че трябва да разбираш от правене на интернет страници, т.е. да си програмист. Може само да ме радва, ако може да се прави сайт с програма, а не чрез програмиране, което ще облекчи и ускори процеса /дано да не е за сметка на качеството/. В тази връзка може ли да препоръчате програми за правене на интернет сайтове?

E-Business, това с лицензите само за един вид стока ли е или за група като например детски играчки, дребни стоки за бита и т.н.? Ако може да дадеш няколко примера.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Програма - Dreamweaver, ръководства - онлайн

И искам да цитирам думите на един акционер в тютюнева фирма - Начинът на живот или Лайлфстайлът е съотношение пари/време да харчиш парите. Когато едното мръдне за сметка на другото.. Лайфстайлът пропада и удоволствието от работата не е пълно.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Явно ще трябва да продължа с образоването, за да си изясня нещата и с какво всъщност да започна като програма за уеб-страници.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Oscommerce е наистина е добра система ;), плюс това има много плъгини за нея и се оптимизира много бързо :).
 

Горе