Exact match-a умрЕ

От: Exact match-a умрЕ

А ако шест пъти ви отговорят така, пак не се отчайвайте зарежете го и гледайте другите си сайтове. :)



Моя съвет е не ползвайте тази услуга на гугъл ще ви навреди повече от колкото ще ви помогне!

След наказанието на въпросния сайт преди година и половина при всяка следваща молба трафика спада яко надолу, а нещата зареди които беше наказан са махнати отдавна, и не ти казват нито какво нарушаваш и какво не просто еднакви отговори автоматични всеки път. :)


Как ще се ориентираш дали е ръчно наказанието или автоматик? Ръчно наказание не можеш да извадиш с нови линкове, защото старите си седят. Ще навреди ако имаш ръчно наказание, а ако нямаш поне ще разбереш за това и ще си действаш по набавяне на нови качествени връзки без да се чудиш какво става. Информацията, която имам до момента показва, че на много малко хора са махнали ръчното наказание.
 
От: Exact match-a умрЕ

Как ще се ориентираш дали е ръчно наказанието или автоматик? Ръчно наказание не можеш да извадиш с нови линкове, защото старите си седят. Ще навреди ако имаш ръчно наказание, а ако нямаш поне ще разбереш за това и ще си действаш по набавяне на нови качествени връзки без да се чудиш какво става. Информацията, която имам до момента показва, че на много малко хора са махнали ръчното наказание.

При мен е ръчно 100%, и вече съм се отказал от сайта братле движи на издъхване и се отказах и да пускам молби и въобще не съм го поглеждал от много време, а беше голям беше стигнал до 38к дневно, ама какво да се прави такъв е живота. :)
 
От: Exact match-a умрЕ

При мен е ръчно 100%, и вече съм се отказал от сайта братле движи на издъхване и се отказах и да пускам молби и въобще не съм го поглеждал от много време, а беше голям беше стигнал до 38к дневно, ама какво да се прави такъв е живота. :)

Абсолютно. Ръчно наказание почти не може да се извади. И аз така пострадах и се съсипах да го вадя и не и не. Все път ми отговарят, че има и още, педер... долни.

Ето какво направих накрая, ако си пропуснал темата. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36010
 
От: Exact match-a умрЕ

Абсолютно. Ръчно наказание почти не може да се извади. И аз така пострадах и се съсипах да го вадя и не и не. Все път ми отговарят, че има и още, педер... долни.

Ето какво направих накрая, ако си пропуснал темата. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36010

You must spread some Reputation around before giving it to biaaro again.
 
От: Exact match-a умрЕ

ОФТОПИК

@garnet

И аз баце цъкнах една ракийка с салатка наобед ама гледай да не бъркаш бутоните ;)

Не за друго ами и алана ми беше лепнал една уж за + и щеше да ми връща ама още не е само ми разваляте рекорда вие двамата :D
 
От: Exact match-a умрЕ

Я дайте линк от къде се подава такава жалба за преразглеждане да пусна и аз за разни сайтчета да видим какво ще върнат като отговор.
 
От: Exact match-a умрЕ

Я дайте линк от къде се подава такава жалба за преразглеждане да пусна и аз за разни сайтчета да видим какво ще върнат като отговор.


Аз на тебе съм ти сърдит за дето ме нагруби в темата за лошите съседи:) Ама да кажем, че работата няма общо с личното, още по-малко с битовите проблеми.

Заповядай: https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=en
 
От: Exact match-a умрЕ

Я дайте линк от къде се подава такава жалба за преразглеждане да пусна и аз за разни сайтчета да видим какво ще върнат като отговор.

https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration

EDIT: biaaro ме изправарил. :-] Да не повтаряме тогава линковете, ще дам и нещо полезно от Огнян Младенов по темата за reconsideration requests.
 
От: Exact match-a умрЕ

На 9-ти Октомври мина друг ъпдейт - Top Heavy 2, първия беше от Януари тази година.
Според неофициални данни предстоят следните ъпдейти: UpComing Animals.jpg
:twisted:
 
за който му е трудно да следи в интерсни времена живеем, никога не е имало толкова много ъпдейти един след друг :( 4 в 1 за по малко от две седмици

http://searchengineland.com/google-page-layout-algorithm-update-135847

Panda Update 20: Sept. 27, 2012
EMD Update 1: Sept. 28, 2012
Penguin Update 3: Oct. 5, 2012
Top Heavy 2: Oct. 9, 2012
 
От: Re: Exact match-a умрЕ

за който му е трудно да следи в интерсни времена живеем, никога не е имало толкова много ъпдейти един след друг :( 4 в 1 за по малко от две седмици

http://searchengineland.com/google-page-layout-algorithm-update-135847

Panda Update 20: Sept. 27, 2012
EMD Update 1: Sept. 28, 2012
Penguin Update 3: Oct. 5, 2012
Top Heavy 2: Oct. 9, 2012

Този май не е минавал в бг. "Top Heavy"?
 
дани съливан е дупе и гащи с мазния тип от който ни завсит бизнесите още от едно време :) до толкова е дупе и гащи че като мина пингвина беше от тези де се опитваха да ни убедят колко хубав ъпдейт е - справка в секцията да не се индексира :)

Щом казва че е минал значи е минал ама само за англииски отново...
 
От: Exact match-a умрЕ

Имам един вариант, който без да искам ми се натресе, поради грешка, но е интересно като възможност.
Блокирани бяха IP-тата на гугъл бота. Само за няколко дни всичко се срина и страниците бяха деиндексирани, цялото съдържание изчезна за гугъл. Смятам, че ако това изчезнало съдържание за гугъл го метнеш на нов сайт, там ще го индексира като ново. Независимо, че в кеша може да има останки от предното място.
След като се намери проблема и пуснахме пак да се разхожда из сайта, всички страници отново бяха индексирани след няколко дни.
Може да се направи опит с блокиране на гугъл бота до определена страница и после нейното съдържание само да се премести и да се види резултата.
 
От: Exact match-a умрЕ

Имам един вариант, който без да искам ми се натресе, поради грешка, но е интересно като възможност.
Блокирани бяха IP-тата на гугъл бота. Само за няколко дни всичко се срина и страниците бяха деиндексирани, цялото съдържание изчезна за гугъл. Смятам, че ако това изчезнало съдържание за гугъл го метнеш на нов сайт, там ще го индексира като ново. Независимо, че в кеша може да има останки от предното място.
След като се намери проблема и пуснахме пак да се разхожда из сайта, всички страници отново бяха индексирани след няколко дни.
Може да се направи опит с блокиране на гугъл бота до определена страница и после нейното съдържание само да се премести и да се види резултата.

Ама не сте местили на нов домейн така ли?
 
От: Exact match-a умрЕ

Не съм. Хостинга беше омазал работата и докато се усетя, че в GWT ми казва - нема те, вече беше станало зле положението.
 
От: Exact match-a умрЕ

Не съм. Хостинга беше омазал работата и докато се усетя, че в GWT ми казва - нема те, вече беше станало зле положението.

Интересно ми е дали ще се получи и при ръчно наказание. 8)
 
От: Re: Exact match-a умрЕ

за който му е трудно да следи в интерсни времена живеем, никога не е имало толкова много ъпдейти един след друг :( 4 в 1 за по малко от две седмици

Panda Update 20: Sept. 27, 2012
EMD Update 1: Sept. 28, 2012
Penguin Update 3: Oct. 5, 2012
Top Heavy 2: Oct. 9, 2012

4 алгоритъма в 1 под надслов: "Да го духат всички уебмастъри 1.0". Втора част coming soon....

PS: Дали в скоро време уебмастърите няма да отвърнат на удара се пита в задачата?
 
От: Exact match-a умрЕ

някой да има по ясна представа и 4-те ли ъпдейта са минали в България

Panda Update 20: Sept. 27, 2012 - да/не
EMD Update 1: Sept. 28, 2012 - да/не
Penguin Update 3: Oct. 5, 2012 - да/не
Top Heavy 2: Oct. 9, 2012 - да/не

моля отбележете верните отговори :)
 

Горе