Facebook - промени и новости

contra

Well-Known Member
И същото време фийда ти е пълен с азиатски страници които никога не си харесвал.
Публична тайна е че технологичните гиганти си менкат данните на юзърите и е нормално Фейсбук да знае сърч историята ти (и не само).

verjito89

Well-Known Member
Това е ясно, ама не откривам опция да се поканят всички наведнъж както беше преди.
Или то просто вече си няма такава опция?
Има я още опцията заповядай

Прикачени файлове

• GridArt_20221122_125258356.png
    GridArt_20221122_125258356.png
    809.8 KB · Преглеждания: 13
  • GridArt_20221122_125230067.png
    GridArt_20221122_125230067.png
    841.2 KB · Преглеждания: 13
Последно редактирано:

verjito89

Well-Known Member
На мен не ми трябва да каня приятели, а харесали пост от страницата в някоя група примерно.
Няма опция да се канят всички на веднъж дори и в група да е споделено може ръчно един по един

slavchev

Well-Known Member
На мен не ми трябва да каня приятели, а харесали пост от страницата в някоя група примерно.
Пробвай през мобилната версия.

ST-1

Active Member
Няма опция да се канят всички на веднъж дори и в група да е споделено може ръчно един по един
Абе за ръчно ззнам , ама фейс боклука бурзо се ядосва като се кани наред

ST-1

Active Member
Пробвай през мобилната версия.
Е и там не виждам някаква опция. Имам две страници са си на старият вариант и ми излизат известия например: 300 човека реагираха на това, поканете да харесат страницатата ви.
При сегашните страници-профили такива известия няма

Leverage

Well-Known Member
Е и там не виждам някаква опция. Имам две страници са си на старият вариант и ми излизат известия например: 300 човека реагираха на това, поканете да харесат страницатата ви.
При сегашните страници-профили такива известия няма

Свали Meta business suite от Google play и пробвай през приложението. Това е новата визия на страниците. Иначе самия личен профил вече може да се ползва като "създател на съдържание". Опцията е в настройки на акаунта и при преминаване към него има статистика и възможност за спонсориране на публикации.

Leverage

Well-Known Member
И същото време фийда ти е пълен с азиатски страници които никога не си харесвал.

Пак правят някакви промени. В "начало" излизат тези от "препоръчани публикации". Скролвай в "любими" или "скорошни". Както е тръгнало ще разделят фийда на 100 части...

Beasta

New Member
Рийча изобщо не е проблем, на мен ми шибат предупреждения през час, на една страница са вече 20 за СПАМ.

Няма никаква реакция на несъгласие с решението което ме навежда на мисълта, че реално фейсбук в момента е на автоматичен режим и работници няма. В съпорт чата ми звънна един индийски мангал и като го попитах какво прави на тази позиция ми обясни, че не знае.

Междувременно във фийда ми предлагат азиатски красавици на ниски цени.

zaicev

Member
Днеска цял ден не мога да публикувам, пише ми Unable to publish post, пробвам ръчно става. Само scheduler-а не ги пуска...
Няма наказания, няма никъде нищо като инфо

Горе