Facebook - промени и новости

И същото време фийда ти е пълен с азиатски страници които никога не си харесвал.
Публична тайна е че технологичните гиганти си менкат данните на юзърите и е нормално Фейсбук да знае сърч историята ти (и не само).
 
Това е ясно, ама не откривам опция да се поканят всички наведнъж както беше преди.
Или то просто вече си няма такава опция?
Има я още опцията заповядай
 

Прикачени файлове

  • GridArt_20221122_125258356.png
    GridArt_20221122_125258356.png
    809.8 KB · Преглеждания: 13
  • GridArt_20221122_125230067.png
    GridArt_20221122_125230067.png
    841.2 KB · Преглеждания: 13
Последно редактирано:
На мен не ми трябва да каня приятели, а харесали пост от страницата в някоя група примерно.
Няма опция да се канят всички на веднъж дори и в група да е споделено може ръчно един по един
 
На мен не ми трябва да каня приятели, а харесали пост от страницата в някоя група примерно.
Пробвай през мобилната версия.
 
Пробвай през мобилната версия.
Е и там не виждам някаква опция. Имам две страници са си на старият вариант и ми излизат известия например: 300 човека реагираха на това, поканете да харесат страницатата ви.
При сегашните страници-профили такива известия няма
 
Е и там не виждам някаква опция. Имам две страници са си на старият вариант и ми излизат известия например: 300 човека реагираха на това, поканете да харесат страницатата ви.
При сегашните страници-профили такива известия няма

Свали Meta business suite от Google play и пробвай през приложението. Това е новата визия на страниците. Иначе самия личен профил вече може да се ползва като "създател на съдържание". Опцията е в настройки на акаунта и при преминаване към него има статистика и възможност за спонсориране на публикации.
 
И същото време фийда ти е пълен с азиатски страници които никога не си харесвал.

Пак правят някакви промени. В "начало" излизат тези от "препоръчани публикации". Скролвай в "любими" или "скорошни". Както е тръгнало ще разделят фийда на 100 части...
 
Рийча изобщо не е проблем, на мен ми шибат предупреждения през час, на една страница са вече 20 за СПАМ.

Няма никаква реакция на несъгласие с решението което ме навежда на мисълта, че реално фейсбук в момента е на автоматичен режим и работници няма. В съпорт чата ми звънна един индийски мангал и като го попитах какво прави на тази позиция ми обясни, че не знае.

Междувременно във фийда ми предлагат азиатски красавици на ниски цени.
 
И при се случи това, веднага го докладвах + блок + скриване на съобщението!
 
 
Днеска цял ден не мога да публикувам, пише ми Unable to publish post, пробвам ръчно става. Само scheduler-а не ги пуска...
Няма наказания, няма никъде нищо като инфо
 

Горе