Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Ако не потъват в нюзфийда, а се показват най-отгоре. От днес забелязвам увеличаване на импресиите по страниците ми. На някои места с до 10%. Дано се задържи така :)
 
От: Facebook - промени и новости

Т.е. за да си следя какво се случва трябва да си държа фийда на най-интересни истории вместо най-нови?
Опитват се май да си пробутват платените публикации, а може и някоя нова схема да замислят...
 
От: Facebook - промени и новости

А защо фийда да е на най-интересни и сигурен ли си, че ако на феновете фийда им е на най-интересни, до тях ще достигат повече публикации от любимите им страници? Всъщност, не съм наясно по какъв алгоритъм и критерий се определят най-интересните истории за даден профил?
redrum, не ми отговори искаш ли да поговорим в скайп ?...
 
От: Facebook - промени и новости

Имам предвид, че аз трябва да си го държа на най-интересни, за да следя какво се случва. Иначе на ФБ вероятно не му пука на какво е сложен фийда на юзърите. Той каквото му трябва си го помни. Просто ще е по-неудобно за мастърите според мен.
 
От: Facebook - промени и новости

В крайна сметка-каква е главната причина за намалянето на посещенията и импресиите на снимките?Постоянно ли ще е така или пак има сривове,защото правят ъпдейти?
 
От: Facebook - промени и новости

Sorry, something went wrong publishing this scheduled post. You can try to publish this post now or remove it.
При вас така ли е ?
 
От: Facebook - промени и новости

Sorry, something went wrong publishing this scheduled post. You can try to publish this post now or remove it.
При вас така ли е ?
Случвало се е...Вече не би трябвало да ти прави проблеми?
 
От: Facebook - промени и новости

Има много нови кодове и скриптове, за чата :) Има и опция с която можеш да си провериш колко "пари" струва профила ти. Това се изчислява от броя на приятелите ти и на харесванията ти.
 
От: Facebook - промени и новости

Кажи някой от тези кодове да ги видим
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли приложение във фейсбук за планирани постове трябва ми за споделяне на снимки че това в фейсбук е много изнервящо и бавно.Какво мислите за Post manager ?
 
От: Facebook - промени и новости

Вече може да промотирате постовете си и в страници над 100 000 до скоро можеше само за тези под 100 к.
Ако някой е промотирал може да сподели за резултатите.
 
От: Facebook - промени и новости

Ей сега ще платя 400 евро за един пост. Тия нормални ли са? :shock:
 
От: Facebook - промени и новости

За страница от 500к искат 1000$ и 2000$ :D но може пък и да има файда ако продаваш нещо,все пак поста ти ще стои 3 дена
 
От: Facebook - промени и новости

Е*ем ти файдата, направо файдица :clap:
 
От: Facebook - промени и новости

Няма такива мръсни изроди като фейсбук днеска гледам промотиране на пост в една от страниците ми 200$ за 1 ден ,вчера на същата страница беше 100$ за 3 дена ! WTF ?!
 
От: Facebook - промени и новости

Капитализъм братче :twisted:
 
От: Facebook - промени и новости

Пак промени в промотирането на постове.Можете да промотирате поста пред феновете на вашата страница или пред феновете и техните приятели.Ето пример:
за 4000$ поста ви се вижда от 8 милиона души. :D
Оферта си е ако имаш страница за продажба на имоти :)
 
От: Facebook - промени и новости

Това не е насочено към обикновени потребители. Разни големи брандове сигурно биха си купили тази услуга :)
 
От: Facebook - промени и новости

При анализите на страниците днеска гледам се е появило нещо ново- Total Subscribes?
 

Горе