Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

По инфото, което се върти на всеослушание постовете достигат до 10-15% от феновете на някоя страница, т.е. това са хората, на които изобщо им излиза във фийда, че си постнал нещо, а от там нататък е въпроса, колко го забелязват, намират за интересно и т.н.
Именно на този малък %, до който достигат постовете се опира концепцията за платените публикации.
 
От: Facebook - промени и новости

Това за слуховете го знам, мислех, че знаеш и някакво официално инфо ;)
Но те тези 12 проц. е преди и сега са си толкоз и занапред пак ще са , освен, ако фб не направят така че тези 12 или колкото са там досегашни проценти вече нарочно да ги намалят по някакъв начин...дали могат, а? ;)
 
От: Facebook - промени и новости

eLast,няма логика в разсъжденията ти,прочети си пак постовете.Вече 3-ти ден не ми се появява опцията да си планирам постовете,дайте някакъв съвет? :)
 
От: Facebook - промени и новости

Защо да не са логични? Къде бъркам?

Задал ли си дата на начало/създаване на страницата си?
 
От: Facebook - промени и новости

Защо да не са логични? Къде бъркам?

Задал ли си дата на начало/създаване на страницата си?
Бъркаш в това,че в крайна сметка,за да се осъществи каквото и да е дали платено или не,ти трябва да имаш големи страници. :) Посещенията,като че ли се оправиха,само че по-бавно става наплива...
 
От: Facebook - промени и новости

eLast,няма логика в разсъжденията ти,прочети си пак постовете.Вече 3-ти ден не ми се появява опцията да си планирам постовете,дайте някакъв съвет? :)

И при мене не се е показало ? :(
 
От: Facebook - промени и новости

От днес, Фейсбук е блокирал всички bit.ly , j.mp Линкове..много кофти.. всеки пост който ги съдържа не се публикува. При вас как е ?

Дайте някакъв съвет, какво да правим?
 
От: Facebook - промени и новости

Бяха блокирали един от собствените си домейни глупаците. :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Колеги, как ви излизат снимките в нюзфийда. На мен ли ми се струва или са ги уголемили още. Голямо скролване ще пада...
 
От: Facebook - промени и новости

Снимките са уголемени да, но пък тва в страниците ПРОМОТИРАЙ >.. ?!
 
Да, интеграцията става доста лесно. В линка, който си дал е описано ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Към всички - не правете никой непознат content creator. Съществува бъг, чрез който може да ви изтрие като manager на страницата. Умишлено няма да го опиша.
 
От: Facebook - промени и новости

Само искам да кажа че бъга вече е оправен който е запознат може да потвърди :)
 
От: Facebook - промени и новости

Какво стана с планираните пубикации при мене още ги няма при вас как е ?
 

Горе