Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Погледни и албумите/снимките и те са променени от днес.
 
От: Facebook - промени и новости

Не виждам промени при мойте снимки/албуми но какво ще рече това - Total Subscribes? пише че имам 13 на страница над 100k
 
От: Facebook - промени и новости

От известно време при опит за споделянето на линк във facebook на един от сайтовете ми получавам следното съобщение
The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

-----Името на сайта -----

For more information, visit the Help Center. If you think you're seeing this by mistake, please let us know.
Възможно ли е да са ме блокирали тъй като в моят сайт има URL адреси , които също от доста време са определени като Unsafe адреси от facebook
 
От: Facebook - промени и новости

Абе какви са тез банери във фейсбук някой друг вижда ли ги или е някакав бъг от мен
baner.JPG
 
От: Facebook - промени и новости

Това къде по-точно ти излиза? Според мен си лепнал някой троянец.
 
От: Facebook - промени и новости

С chrome съм. Днеска не излиза само снощи явно е вирус....
 
От: Facebook - промени и новости

От днес излезна нова опция при пускане на постове,става въпрос за Add Targeting.Позволява таргетиране спрямо възраст,пол,език,местоположение и т.н.Тъй като не успях да намеря информация,но днес си правих малко опити бих искал да питам дали ако например задам поста да се види само от жени,се ограничават вижданията от мъжете или се увеличава ефективността на поста и им изкача в news feed-a за сметка на други публикации,които не са таргетирани или с 2 думи този таргет само за отбиване на номера ли е,защото засега резултатите това показват...
 
От: Facebook - промени и новости

Ако избереш само жени между 20-30, поста ти ще се покаже в нюзфийда на фенове на страницата които са жени между 20-30.

Фен мъж на същата страница, няма да види поста, нито пък жена на 40 години.
 
От: Facebook - промени и новости

С това приложение Minilytics ми дава че в страницата имам 93 % жени и 7 % мъже...като според фейсбук изобщо не е така ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Гледам, че са променили личните съобщения. Не са лоши промените, така е доста по-подредено.
 
От: Facebook - промени и новости

Импресиите на снимките и линковете са рязко намаляли през последните 2-3 дни.Забелязвам,че на всички страници е това,някой има ли инфо защо?
 
От: Facebook - промени и новости

На мен ми показва спад само в total reach-a (дето не го знам колко може да му се вярва :lol:) , ама другите неща са си както обикновено. С колко са ти паднали импресиите?
 
От: Facebook - промени и новости

И аз отчитам някакви такива явления. При мен е с 30 до 50%, което е умопомрачително! А тъкмо се зарадвах, че иде есен...
 
От: Facebook - промени и новости

И при мен като колегата eLast...Надявам се да отмине това нещо,защото си е сериозно намалението!
 
От: Facebook - промени и новости

Много ми се иска да видя статия написана от някое местно или международно фейсбук гуру, което да ни обясни, как така аджеба ни режат импресиите и reach-a. Иска ми се, ама надали. Така, че пичове - действайте, докато има, защото утре може да няма :)
 
От: Facebook - промени и новости

Те вече някои от нашенските псевдо звезди си дадоха мнението. Работата била, за да се пробутат промо публикациите.
 

Горе