Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Споко :) Няма първи да открием топлата вода! Ще чакаме, пък умните като го измислят ще стигне и до нас след време :)
 
От: Facebook - промени и новости

Че той винаги си е правил каквото си иска. Всичко е за пари. Сега разбираш ли колко забавни изглеждат хората, които се вживяват в него и се правят на фейсбук полицаи :lol:
Още по-забавни изглеждат тия, дето базират бизнеса си на сайт, върху който нямат никакъв контрол :) .
 
От: Facebook - промени и новости

Още по-забавни изглеждат тия, дето базират бизнеса си на сайт, върху който нямат никакъв контрол :) .

В интернет няма друг вариант, особено за малките като нас. Или фейсбук или гугъл ... и върху двете нямаме контрол :)
 
От: Facebook - промени и новости

Когато си правите ФБ страницата, за да не се тормозите я сложете под Продукт/бранд -> Сайт. Така до някъде се уверявате, че ФБ няма да "вземе" страницата Ви, когато тя натрупа Х харесвания. И все пак, всички ФБ страници остават собственост на ФБ според правилата им...
 
От: Facebook - промени и новости

Когато си правите ФБ страницата, за да не се тормозите я сложете под Продукт/бранд -> Сайт. Така до някъде се уверявате, че ФБ няма да "вземе" страницата Ви, когато тя натрупа Х харесвания. И все пак, всички ФБ страници остават собственост на ФБ според правилата им...
Не мисля, че без причини (да си нарушил правилата им) ФБ ще ти вземе страница. Има ли случаи, в които ФБ да е взимал нечия страница без причина, някой знае ли такъв случай наистина?
 
От: Facebook - промени и новости

Да, на мен са ми взимали така страница през 2010 година. Причини нямаше, просто тогава масово отнемаха админ правата. Прочети повече за community страниците и ще разбереш защо са го направили.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Виж файлът 4644

Добре ли е?
ХАХАХА
Да, ама не всеки ден може да пускаш снимки как Памела Андерсън взема нам колко си хиляди, пък за българските деца няма пари или подобни или "яки" снимки. Освен това, колко от тези 17760 души са органично и колко са вирусно? И колко хилядна е страницата ?
 
От: Facebook - промени и новости

Екстра е Симеоне, браво, добре се развиваш :wink:

Но винаги може още:

E4MM.png
 
От: Facebook - промени и новости

Интерсно ми е, колко Virality % сте постигали?

Колко смятате че е нормално да бъде средната цифра?

При мен най-слабото е 0,11% а най-доброто е 38,01%. А при вас как е?
 
От: Facebook - промени и новости

Незнам ама от 2 дена забелязвам хипер неактивност... никой не се присъединява,малко хора харесват....зле е положението
 
От: Facebook - промени и новости

Интерсно ми е, колко Virality % сте постигали?

Колко смятате че е нормално да бъде средната цифра?

При мен най-слабото е 0,11% а най-доброто е 38,01%. А при вас как е?
Трагедия! :evil: направо не ми се публикуват проценти :cry:
 
От: Facebook - промени и новости

От днес има новости в страниците.

Introducing Facebook Offers
Bring people to your business by creating a discount or promotion they can claim and share with their friends.

някакви идеи какво е това
 
От: Facebook - промени и новости

Както имаше 1 реклама - "за париии лииии, за много лииии??!?!" :evil:
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Не знам какво е, но не е оферта :lol:
 

Горе