Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Какво ще рече ''negative feedback''
Разглеждах Page Posts в анализите на страницата и забелязах че на една от връзките (сайт който съм постнал в страницата) имам 50 negativ feedback !?
Какво ще рече това? разбирам снимките да ги докладват но на пост няма опция за докладвания ?
 
От: Facebook - промени и новости

Шо е ова бе? Не е ли в разрез със собствените им правила?

123.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Какво по-точно те притеснява.
 
От: Facebook - промени и новости

До колкото виждам рекламата е корица, която е оформена като реклама. В условията не бе ли упоменато, че подобни практики са забранени? И ако да след като е забранено, защо тази реклама/корица се използва да облъчва при лог аут...
 
От: Facebook - промени и новости

Човек, много задълбаваш. Колко забранени неща съм виждал :)
 
От: Facebook - промени и новости

Какво ще рече ''negative feedback''
Разглеждах Page Posts в анализите на страницата и забелязах че на една от връзките (сайт който съм постнал в страницата) имам 50 negativ feedback !?
Какво ще рече това? разбирам снимките да ги докладват но на пост няма опция за докладвания ?

За всичко важи, това са 50 човека на които като им е излязъл на стената поста и са го видяли, или са дали "Скриване на историята" или са дали "Докладвай историята като спам".
При избор "Скрий" излизат след това опции дали да виждаш и какво от тази страница на стената си след това.
 
От: Facebook - промени и новости

Само да ви кажа една непотвърдена информация. Говорих си с един чиляк наскоро, от малцинствен произход, сиреч индиец. Та тоя индивид ми обясняваше как не нам си какви страници на не нам си какви негови приятели заминали (ънпъблишнати, блокирани, изтрити и прочее). И каза, че един от тия, приятелите, успял да се свърже с фб съпорта, та му били казали, че страницата му е заминала, защото има прекалено много негативен фийдбек от потребителите (вероятно докладвана като спам?). Не знам до колко е вярно и дали е вярно. За съжаление има неща, които не ги пише никъде, няма точно определени правила и няма как да знаем какво и как ще се случи със сигурност.
 
От: Facebook - промени и новости

Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back
Facebook © 2012 · Help



Подготвят някаква нова глупост или са се счупили?
 
От: Facebook - промени и новости

Може да обедините до 6 страници в една обща!

За сега аз не виждам опцията, а при вас как е?

Ето и как се прави стъпка по стъпка:

How to Merge Up to 6 Facebook Pages
 
От: Facebook - промени и новости

Да, това го има от много време, опцията Merge.
 
От: Facebook - промени и новости

Post privacy gating:

Allow me to control the privacy of new posts I make on my Page.
НЕзнам дали е ново но аз сега го забелязах има кутийка за отметка.Намира се в управляване на достъпа в фб страниците
Някой да каже какво означава ? :)
 
От: Facebook - промени и новости

Я дай скриншотче, къде го виждаш това?
 

Горе