Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Когато качвате повече снимки в албум:

Ако искате да се покажат в таймлайн-а с името на албума, трябва да са поне 3!

Ако са 2 или 1, то тогава ФБ ги качва в албума, но ги поства и на стената като отделни постове. На таймлайн-а на хората снимките се виждат като отделна публикация,но не и от кой албум са! Снимките се постват отделно и на стената на страницата, като там също не се вижда че са част от албум.

За това, ако искате да привлечете хора да разгледат албум, качвайте винаги най-малко по 3 снимки едновременно!
 
От: Facebook - промени и новости

Деактивирана страница !
Някакъв шанс да се оправи положението ?
 
От: Facebook - промени и новости

Божа работа. Какъв ти е типа на забраната? Изцяло скрита или само не виждат какво постваш във фийдовете си ?
 
От: Facebook - промени и новости

Вашата страница е деактивирана и не може да бъде публикувана отново.
Не са вижда... мама им да ебааа
 
От: Facebook - промени и новости

Еми, мисля, че след известно време може да се активира, може да има известен период в който страницата ти да бъде неактивна. И след изтичането му всичко да си ок. ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Деактивирана страница !
Някакъв шанс да се оправи положението ?

Според теб има ли някаква причина за която се сещаш? Бързо трупане на фенове или някакви непозволени техники. Или без видима причина са я спрели.
 
От: Facebook - промени и новости

Пробвай се да им пишеш. Един познат имаше същия проблем, изтриха му страница, но след 3 месеца борба със съпорта им, му я възстановиха (това беше преди около 3 месеца). Ако ти е важно и ти се занимава...
 
От: Facebook - промени и новости

"Oтскоро Facebook изисква от администраторите на фен страници да си плащат, за да могат всичките им почитатели да получават техните постове. В противен случай публикациите им достигат само до 10 % от феновете. Ако искате да виждате всички постове, отидете с мишката до бутона Liked/Харесано, задръжте го за секунда и от падащото меню изберете Add to interest lists/Добавяне в списък с интереси. Така ще можете да бъдете сигурни, че ще получавате всички постове!"
Това вярно ли е?
 
От: Facebook - промени и новости

"Oтскоро Facebook изисква от администраторите на фен страници да си плащат, за да могат всичките им почитатели да получават техните постове. В противен случай публикациите им достигат само до 10 % от феновете. Ако искате да виждате всички постове, отидете с мишката до бутона Liked/Харесано, задръжте го за секунда и от падащото меню изберете Add to interest lists/Добавяне в списък с интереси. Така ще можете да бъдете сигурни, че ще получавате всички постове!"
Това вярно ли е?
Да, вярно е.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Пробвай се да им пишеш. Един познат имаше същия проблем, изтриха му страница, но след 3 месеца борба със съпорта им, му я възстановиха (това беше преди около 3 месеца). Ако ти е важно и ти се занимава...
Поради каква причина му изтриха страницата ?
На мене ми пратиха писмо че съм имал много негативни фийдбакове.
 
От: Facebook - промени и новости

Да, вярно е.
С това не съм съгласен. Смисъл излиза в отделен фийд страничката, не че я виждаш повече или?

Има и нова опция да се събскрайбнеш към страницата и всеки ъпдейт го виждаш като нотификейшън (да.ба и думите :D). Цъкаш на лайк бутона и там отгоре има "get notifications", ама до скоро не работеше, гледам че от днес пак са го пуснали.

206814_529230817110042_1685934690_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Facebook - промени и новости

Може и това да е от значение, на него му я изтриха заради слаба активност от страна на феновете...
 
От: Facebook - промени и новости

Поради каква причина му изтриха страницата ?
На мене ми пратиха писмо че съм имал много негативни фийдбакове.
И аз имам ънпублишнати страници заради негативен фийдбек. Писах им няколко пъти, но без успех.
 
От: Facebook - промени и новости

И аз имам ънпублишнати страници заради негативен фийдбек. Писах им няколко пъти, но без успех.
Бяха ли много активни тези страници ? Висок ли им беше talkinga ?
 
От: Facebook - промени и новости

Това нещо по-долу обиколи целия фейсбук и почна да ме дразни,аз пък няма да го споделя и няма да си сменя настройките,защото искам всичко да се вижда от всеки:),фейсбук все пак е място за социални контакти,не е място където да си кача домашния албум и снимки които не са за пред хората:),но пък и това не пречи,ако искам да ги споделя:) и то с всички за какво само с френдовете

"Уважаеми приятели: Искам да остана ЛИЧНО свързана с вас. Публикувам снимки на моето семейство и приятели (включително и ваши) и предпочитам непознати за мен хора да нямат достъп до тях. С последните промени във фейсбук........"
 
От: Facebook - промени и новости

Блокираха ми един профил във фейсбук.Първо трябваш да разпознавам хора разпознах ги,и после се появи следното нещо:
Въвете кода за потвърждение
You should receive a text at 32488838534 with your confirmation soon.

Once you've received it, please enter it below.

Resend code (please wait at least 5 minutes before requesting another code)
Като въведа горните цифри ми дава че кода е стар....
 

Горе