Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

aз от 2-3 дни имам проблем - постоянно ми идват известия, че някой поства в страници които съм харесал...
изведнъж (буквално) се включи тази "опция"...

как може да го прекратя това...
 
От: Facebook - промени и новости

Отиваш на конкретната страница на която искаш да изключиш известията:

С мишката над бутона "Харесано", показва ти се падащо меню, от там отмяташ това което искаш да се вижда или не.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз искам да ви питам нещо, защо като влизам с Mozzila изгледа на моя и на всички профили във Фейсбук е различен, а пък Chrome си е нормалния, тоест с 2 различни браузъра 2 различни изгледа ? Много странно :confused:
 
От: Facebook - промени и новости

Аз искам да ви питам нещо, защо като влизам с Mozzila изгледа на моя и на всички профили във Фейсбук е различен, а пък Chrome си е нормалния, тоест с 2 различни браузъра 2 различни изгледа ? Много странно :confused:

Различните браузъри визуализират(четат и възпроизвеждат) различно кода на дадената страница. Тоест, няма "нормално", а просто различно, и това е съвсем нормално. Ако не беше така, щеше да има само един браузър. Поздрави. :)

Едит: Примерно... през Opera е по-красиво, по-изчистен дизайн и прочие, но за сметка на това с една идея по-бавно, отколкото примерно Chrome, който вади леко по-размазано, но пък за сметка на това работи по-бързо.
 
От: Facebook - промени и новости

Е, да ама пък на сестра ми с Мозила и с Хром вида на профила у фейсбука си е един и същ, иначе при мен има промяна само в профилите, другото всичко си е еднакво :shock: :D
 
От: Facebook - промени и новости

На една от страниците ми са изчезнали всички съобщения, някои да има същия проблем ?
 
От: Facebook - промени и новости

Търсих, но не видях някъде да е питано, та въпроса ми е, сигурно и други по-нови хора със страници се чудят, за рекламите (facebook ads), бях си пуснал реклама, и приключи, всичко си бях настроил и по плащането и така, но в момента вече 2ри ден никъде не ми изписва за дължима сума, нито ми липсват пари от картата, нито има билинг за месеца в акаунта ми във фейсбук. Има ли някакво чакане и колко, ако има? Пробно си бях пуснал за EU3 pay per like. И те така.. чакам си, накрая да не ми блокират акаунта и страницата?
 
От: Facebook - промени и новости

при мен имаше едно забавяне с може би месец след като беше изтекла една от кампаниите, така че не се притеснявай. от фейсбук ще си вземат парите и ще ти пуснат фактурата
 
От: Facebook - промени и новости

Абе имате ли проблем с пускането на линкове чрез софтуер ауто-пост, забранява за 2 дена пускането на линкове?
 
От: Facebook - промени и новости

Не само със софтуер и без софтуер пак удря тоя алгоритъм.
 
От: Facebook - промени и новости

Имам наблюдения, че вече са го направили само по 2 поста на час тогава май не прави проблем
 
От: Facebook - промени и новости

Няма как да не ти се показва. Виж тук facebook.com/ads/manage и разгледай репорт, там няма как да няма инфо за кампанията

Показва ми всичко, че е приключило. Но долу ми пише No billings this month. Та за това почнах да се притеснявам, вече 2ри ден мина след края и няма нищо друго.

при мен имаше едно забавяне с може би месец след като беше изтекла една от кампаниите, така че не се притеснявай. от фейсбук ще си вземат парите и ще ти пуснат фактурата

Мерси много за утешението! :) Явно и при мен нещата ще се забавят.

Едит: Снощи едва, след 4 дни ми изписа че всичко е платено и така. Нямам тревоги относно този "проблем".
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

И аз имам проблем блокираха ме да не пускам линкове 2 дена !
 
От: Facebook - промени и новости

All Like buttons off of Facebook that point at your Page have been disabled.

Някой да има малко инфо за това ? Видях, че е спам филтър, активиран от лайк бокса, заради много харесвания наведнъж, но ако някой знае нещо повече за него да пише
 
От: Facebook - промени и новости

Ако си си платил на някой да ти добавя фенове - нормално.
Снощи има баннати доста домейни и доста страници с забранен like бутон заради подобно добавяне на фенове.
 
От: Facebook - промени и новости

Ако си си платил на някой да ти добавя фенове - нормално.
Снощи има баннати доста домейни и доста страници с забранен like бутон заради подобно добавяне на фенове.

А някъде може ли да се види некъв банлист или?
 
От: Facebook - промени и новости

Когато искам да пусна някоя снимка в страницата ми, ми изписва това:

Storage Failure
We had trouble storing this photo, please try again in a few minutes.

Някаква информация?
 
От: Facebook - промени и новости

Когато искам да пусна някоя снимка в страницата ми, ми изписва това:

Storage Failure
We had trouble storing this photo, please try again in a few minutes.


Някаква информация?

E колко повече информация - малко ли е написано.
Хората са ти го казали - какво повече ???
......................................

А някъде може ли да се види некъв банлист или?
Може и да има, аз поне не знам.
 

Горе