Facebook - промени и новости

НЕ знам, обаче Reach-а на публикациите е паднал изключително много! Направо смазващо зле!
На 160к страница имам публикации по 3 до 15к Reach.. като НАЙ-ДОБРИТЕ ми снимки и публикации имат по 21-25к..

Бахти отрепаната работа.. Отвсякъде орязват безплатното.. искат постоянно да плащаш баси..
 
От: Facebook - промени и новости

някой може ли да ми обясни какво е това във групите: "Видяно от 100"
В какъв смисъл "видяно" ?

това въобще не означава, че е прочетено от 100 човека, нали?
 
От: Facebook - промени и новости

Видяно от 100 човека, значи че на всичките им се е показало на мониторите пред очите, когато са влезли да видят какво пише в групата, а дали са го прочели само те си знаят.
Това е като "ххххх people saw this post" в страниците.
 
От: Facebook - промени и новости

Reach-а тия дни е КОШМАР и е различно на различните страници. Имам няколко много добри страници, които им се е*а мамата и рийча падна 3-4 пъти. Дано да се оправят :)
 
От: Facebook - промени и новости

Видяно от 100 човека, значи че на всичките им се е показало на мониторите пред очите, когато са влезли да видят какво пише в групата, а дали са го прочели само те си знаят.
Това е като "ххххх people saw this post" в страниците.

Мерси за разяснението!
 
От: Facebook - промени и новости

Абе фейса работи ли ви нормално днеска. Само ми дава някакви грешки каквото и да направя, през който и да е браузър... Като че ли през андроида работи най-добре, става въпрос за м.фейсбук версията. Нещо нова са намислили май. Щом така им се е сринал сайта...
 
От: Facebook - промени и новости

Аха... Един ден ще имам хубав кънтент и няма да мога да си докарам трафик.... Да му ** на Зукърбърг... Последното в кръга на шегата. Аз за лични нужди не го ползвам отдавна това чудо, то за това и не съм разбрал, че има нещо сериозно. По-точно ползвам само като месинджър, ама за каране на трафик е много удачно...
 
От: Facebook - промени и новости

От няколко часа не може да се поства.
 
От: Facebook - промени и новости

Опа, май се оправи :)
 
Рийча е просто УЖАСЕН от вчера.

Сайтове в, които около 11 часа на обяд съм имал 5-6к посещения в момента имат по едвам 900-1000.

:Х Дано всичко да е временно :x
 
От: Facebook - промени и новости

И в крайна сметка къде ли не търсих,така и няма НИЩО официално какво точно се прави,а е видимо,че бърникат...
 
Явно е при всички колеги със сайтове, защото аз имам доста страници и във ВСИЧКИ е ужасно зле. Трафика е с двойно повече надолу.
Дано всичко да е временно..
 
От: Facebook - промени и новости

При мен риича е добре. Явно е до късмет. А новото съдържание не е някаво велико, че да е от това...
 
От: Facebook - промени и новости

Не е до късмет.Много зависи от ресурса,който имаш.Когато правиш много посещения се забелязва разликата,спад има не само в линковете,а и в статусите,както и снимките.Като цяло се виждат масово стари постове на нюз фийда,бъмпнати от преди 2-3 дни.
 
От: Facebook - промени и новости

Публикациите на страниците ми си достигат до същия брой хора както и преди.

Що се отнася до трафика, също не е зле при мен, даже май и лек ръст има. Ама и двете статистики са за доста дребни посещения и страници. При големите може да има спад.
 
От: Facebook - промени и новости

Мен не ме кефят лайковете. Нещо последните дни пак ги няма никакви - имам предвид нови за страницата... :/
 

Горе