Facebook - промени и новости

От време на време ми излиза от ФБ надпис, че от Акаунта Ви се изпраща СПАМ?
Използвам hootsuite - Пускам постове между 30 мин и 1 час разлика, но главно от картинки - пускам и линкове, но гледам да са 1/5 от картинките за деня. Преди време беше ми излизало, но после спря.. да не би да трябва да намаля още линковете, или картинките?
* Гледам други страници който спамят през 15 мин ЛИНК и нямат проблем...
 
Спокой на мен това ми излиза от 2 месеца. Просто те предупреждава системата, тъй като си мисли, че "някой" злонамерено ти използва профила.
 
Картинките през 30 мин има ли ги за спам отново? Някой има ли информация кое точно се има предвит спам за фб?
 
Имам следното питане: къде от настройките на страницата се изключва автоматичното абониране за известия при нови публикации за страница? Днес хора, харесващи една страница ми казаха, че получавали известия при нови публикации. Аз също съм я харесал преди 1 месец и не получавах. Разхаресах я и пак я харесах и автоматично ме е абонирало за известия при всякакви публикации. Настройка на страницата ли е, явно е отскоро това?
 
Хора, днес рийча е направо срязан на 2. При вас как е?

Има нещо такова, възможно и да е заради хубавото време ама..се съмнявам
 
Имам следното питане: къде от настройките на страницата се изключва автоматичното абониране за известия при нови публикации за страница? Днес хора, харесващи една страница ми казаха, че получавали известия при нови публикации. Аз също съм я харесал преди 1 месец и не получавах. Разхаресах я и пак я харесах и автоматично ме е абонирало за известия при всякакви публикации. Настройка на страницата ли е, явно е отскоро това?

Page ===> Following ===> Edit notifications setting
 

Горе