Facebook - промени и новости

Днес на приятел му "блокираха" профила и не пише защо, само му дават да разпознава приятели, което прави успешно, след това екран да смени паролата - сменя я, да изтрие някакви последни дейности, пропуска стъпката и след като Confirm-не всичкия тоя буламач го препраща към празна бяла страница и нищо. След рефреш стъпките се повтарят и така до безкрай. Решения?
Виждам, че никой не е дал... и на един мой приятел е по същия начин. Пращахме лична карта, разпознавахме приятели, последни съобщения, всичко и дава бялата страница и дотам. Дано някой сподели решение, че това е немислимо. Иначе профила му го има, не са го свалили...
 
При моя случай профилът е свален, като когато посетя дискусията с него, излиза обичайното Facebook User и съобщенията, изпращани от него са изтрити. Вече не се появява и в търсачката. Явно е блок от всякъде.
 
Момчета, имам фб профил, който иска да прати код на тел номер, който вече не помня на кого е..Има ли начин някак да оправя проблема?
 
Разбира се, че има решение.

Звъниш на номера и се разбираш със собственика му.
 
Разбира се, че има решение.

Звъниш на номера и се разбираш със собственика му.
Това е първото от нещата, които пробвах, по някаква причина не вдига. Явно това е края на този профил..
 
Дай номера, може само на теб да не вдига.
Благодаря ти, но пробвах от 2-3 различни номера.. Няма да стане явно..
 
Фейса и Инстаграм бяха долу.
При мен сега и двата сайта са ОК.
IScTx4r9S4yc8nRoOvWOOA.png


af2jEjCPQ_6CW1RjjMHFKw.png
 
Имате ли фейсбук? От 30 мин. няма нещо :D

И аз се чудя къде отиде трафика :D Иначе при мен си бачкаше
 
На един приятел му откраднаха профила. Проблема е там че няма достъп до мейла и телефонния номер за да смени паролата. Как може да се оправи проблема по друг начин?
 
На един приятел му откраднаха профила. Проблема е там че няма достъп до мейла и телефонния номер за да смени паролата. Как може да се оправи проблема по друг начин?
Няма друг начин. Правиш нов профил и другия път внимаваш.
 
На един приятел му откраднаха профила. Проблема е там че няма достъп до мейла и телефонния номер за да смени паролата. Как може да се оправи проблема по друг начин?

Как точно е откраднат профила? Ако е реален има начин да си го върне.

http://www.gdbop.bg/bg/cyber
 
Ти сериозно ли :D:D:D

Напълно! Имам познат, който се занимаваше с политика. Хакнаха на цялото му семейство профилите преди избори. След намеса на боп-а им ги върнаха. Вече друг е въпроса, че извършителите не могат да ги хванат...
 

Горе