Facebook - промени и новости

Прекарай линка през дебъгера на фейсбука и виж какъв е проблема, не ми звучи като наказан домейн...
 
Най-смешното в цялата работа е, че страници, в които само спамя с линкове имат рийч, а страници, в които качвам и снимки на всеки час - нямат рийч на линковете хахаха и тия не знаят какво правят понякога
 
Благодаря ти, колега! Но аз рядко публикувам линкове от този домейн. Каква би била причината да го блокират? Гугъл го класира добре, няма непозволено съдържание. За колко време обикновено Фейсбук блокира домейните?
За новия Фейсбук антиспам бот всичко е спам, дори да си пуснеш виц на своята стена ;)
 
Ми не ползвайте фейса кат толкоз ви е зле положението.Много рев много чудо.Всичките до един ревете и всички до един сте в него
 
Благодаря ти, колега! Но аз рядко публикувам линкове от този домейн. Каква би била причината да го блокират? Гугъл го класира добре, няма непозволено съдържание. За колко време обикновено Фейсбук блокира домейните?
Блокират защото си тестват системите които еврогейския съюз ги кара да правят, а това се оправя лесно намираш си блока или както ти казаха през дебъгъра и обжалваш, ще ти пуснат домейна няма страшно, но е добре да не се ползва само един и същ. Аз съм си решил този проблем, но аз съм с къстъм система писана си от мен и не ми е проблем да си направя каквото си искам, за лордпреса и другите идеи нямам.
 
Дебъгера ми казва, че е блокиран защото папката /images не отговаряла на нещо си.
 
Дебъгера ми казва, че е блокиран защото папката /images не отговаряла на нещо си.

Изключи или включи Open Graph данните през сео плъгина и дебъгвай пак. Пробвай да смениш и имената на някои изображения.
 
Не е съвсем по темата, но...
Търся да купя някой стар ФБ профил, който не е рекламирал, да е поне на година, не държа да има много ФБ приятели, но поне някакви.
Ако някой има такъв да пише :)
 
Не е съвсем по темата, но...
Търся да купя някой стар ФБ профил, който не е рекламирал, да е поне на година, не държа да има много ФБ приятели, но поне някакви.
Ако някой има такъв да пише :)
Хич не е по темата ;) Има си раздел за тая работа!
 
Колеги, как решавате въпроса с Page Publishing Authorization?
От известно време през 2-3 дни ми излиза съобщение, че ако не се ауторизирам ще ми спрят възможността да пускам нови постове. Обаче като се ауторизирам те ми показват телефона в about и всеки може да го види, което не го искам.
Има ли решение за това?
 
Колеги, как решавате въпроса с Page Publishing Authorization?
От известно време през 2-3 дни ми излиза съобщение, че ако не се ауторизирам ще ми спрят възможността да пускам нови постове. Обаче като се ауторизирам те ми показват телефона в about и всеки може да го види, което не го искам.
Има ли решение за това?

Има, купи си карта за 5 лв. и сложи него номер :D
 
Имате ли проблеми при рекламите във ФБ? В събота пуснах реклама с цел трафик за травел блог - 0 посещения. Днес пускам реклама с цел трафик, избра; съм си аудитория с конкретни интереси - пак 0 посещения. При подобни кампании преди, си имаше доста добра цена от 1 цент на посещение. Нещо бърникат ли?
 
А такова чудо виждали ли сте?
eZ6HBvx.png

И отдолу:
"This restriction is a precaution we use to make sure only people are seeing profile posts, photos and activity."
qlhQG0m
 
Да попитам, може ли все още да сменяш името на стара ФБ страница?
Помня, че преди време можеше да сменяш името или дори да сливаш 2 страници, сега има ли я тази опция и ако да, то какво се иска за да се случи?
Примерно купувам сега 1 страница с 30 000 фенове, която е продавала бижута за някой сайт и я променям с името на моя сайт? Има ли вариант да стане?
 
Да попитам, може ли все още да сменяш името на стара ФБ страница?
Помня, че преди време можеше да сменяш името или дори да сливаш 2 страници, сега има ли я тази опция и ако да, то какво се иска за да се случи?
Примерно купувам сега 1 страница с 30 000 фенове, която е продавала бижута за някой сайт и я променям с името на моя сайт? Има ли вариант да стане?
Ако имената не са близки... забрави за сливане! А да сменяш името... май не може.
 

Горе