Facebook - промени и новости

Здравейте, моля за съдействие. Когато феновете ми харесат снимка във FB страница има опция да ги каня. Има ли и какъв е варианта ако да да ги каня заедно, а не да цъкам на всеки "покани"?...
НЕ няма и може да го правиш само до 100к после не може!
 
Имаше един скрипт, който го правеше преди. Но първо трябва да отвориш всички с бутонче поканете, т.е. да натиснеш бутона Вижте всички няколко пъти и тогава пускаш скрипта. Той имитираше натискане на всичко. Ако някой има повече инфо, да сподели.
 
Здравейте, моля за съдействие. Когато феновете ми харесат снимка във FB страница има опция да ги каня. Има ли и какъв е варианта ако да да ги каня заедно, а не да цъкам на всеки "покани"?...
Виж това дали ще ти свърши работа: https://chrome.google.com/webstore/...to-lik/dfhnkeijhilolcebpchcdiclpejojodb?hl=en
 
Внимавайте с тези extensions, че да не гръмне някой аакунт после.. Facebook не обича такива автоматизации :)
 
Само при мен ли са махнали опцията за насрочване на публикациите?

Ползва се още, но горе от табовете - инструмен за публикуване/публикации, мисля че нещо такова се казваше и оттам си излиза опцията за насрочване, на началната страница и на мен ми изчезна на някои от страниците - дава ми само публикуване веднага.
 
Някой има ли този странен проблеми при опит да подсили публикация...Ето какво ми изписва..

Invalid country targeting for WhatsApp destination ads. Please remove any EU countries and India from your targeting.
 
Една от страниците ми я клъцнаха - 0 рийч. Както преди време се сринаха всички страници.
Някой друг да е хванал промото? Странното е, че имам още 10 страници и всички са ОК.
 
Limits have been placed on <името на страницата>
  • Stories from your Page are not being shown in News Feed. This could be due to activities from your Page that don't comply with Facebook's policies. This limit is temporary and expires Thursday, October 24, 2019 at 12:37 AM.

Постоянно получавам такива забрани на страниците ми. Вече няколко страници са блокирани да не се разпространяват линкове и снимки в News feed-a. Като натиснеш Appeal, пишеш обжлаване и ти излиза едно "We will evaluate your case" и един OK бутон и това е. Не ти създава даже ticket или case number.
Не ти обясняват, защо аджеба са ти спряли страницата..

Някой има ли подобен проблем?
 
@monefff
Аз имам същия казус с 1 моя страница. Изчаках си срока на наказанието, качих 1 снимка и пак ме блокираха. Абсолютно нищо не нарушавам, дори линкове не пускам, а само трматични снимки.
Сега мисля след като изтече второто наказание да изчакам преди пак да публикувам.
 
Въобще не съм го ползвал, ефект има ли? Струва ли си?
 
@monefff
Аз имам същия казус с 1 моя страница. Изчаках си срока на наказанието, качих 1 снимка и пак ме блокираха. Абсолютно нищо не нарушавам, дори линкове не пускам, а само трматични снимки.
Сега мисля след като изтече второто наказание да изчакам преди пак да публикувам.

Не пускайте снимки, от там е проблема. Вече само линкове и яко спам :D
 

Горе