Facebook - промени и новости

Здравейте, колеги, как си проверявате съобщенията на фейсбук страниците през телефона?
Преди ползвах едно приложение Facebook Page Manager и беше супер, сега са го направили Facebook Business Suite и е трагедия, инсталирам го и пише, че нямам достъп. Отделно е пълно с отрицателни коментари, явно не е само в мен проблема.
А през официалното приложение на фейсбук и през хром като цъкна на Inbox ми дава грешка и не зарежда съобщенията. Тоест към момента не мога да ги проверявам през телефона, Вие какво ползвате?

П.П. Пробвах и директно през месинджъра със switch account, но не съм сигурен там, че показва всички съобщения...
 
Пак бомбастични неадекватни заглавия от журналисти. Правилното е да се каже: "Facebook ще премахне 1,3 млрд. считани за фалшиви профила тази година.".
 
Пак бомбастични неадекватни заглавия от журналисти. Правилното е да се каже: "Facebook ще премахне 1,3 млрд. считани за фалшиви профила тази година.".

Те могат да считат, и че реалния ти акаунт е фалшив, така че не подценявай "бомбастичните заглавия" :)
 
Вероятно ще атакуват троловете, че стана скандално последно време. Което значи, че ще е на база неестествена за нормален профил активност. Разбира се покрай сухото ще изгори и мокрото. Вероятно ще има система за обжалване, предполагам ще връщат профили след доказване на самоличност с документ. Тоя мач го играхме вече преди години, когато пак беше станало подобно положението.
 
Те могат да считат, и че реалния ти акаунт е фалшив, така че не подценявай "бомбастичните заглавия" :)
Като изказ изглежда, че ме контрираш, но всъщност потвърждаваш точно това, което аз казах??? :oops:
 
Като изказ изглежда, че ме контрираш, но всъщност потвърждаваш точно това, което аз казах??? :oops:
Няма какво да контрирам :)
 
Просто е невъзможно да има с-ма, която да работи коректно. @Blinky да каже за неговия профил.
Здравейте, колеги, как си проверявате съобщенията на фейсбук страниците през телефона?
Преди ползвах едно приложение Facebook Page Manager и беше супер, сега са го направили Facebook Business Suite и е трагедия, инсталирам го и пише, че нямам достъп. Отделно е пълно с отрицателни коментари, явно не е само в мен проблема.
А през официалното приложение на фейсбук и през хром като цъкна на Inbox ми дава грешка и не зарежда съобщенията. Тоест към момента не мога да ги проверявам през телефона, Вие какво ползвате?

П.П. Пробвах и директно през месинджъра със switch account, но не съм сигурен там, че показва всички съобщения...

Като page manager беше по-добре като дизайн, но и сега при мен си работи коректно. Виж за ъпдейт на business suite в плей стора.
 
Просто е невъзможно да има с-ма, която да работи коректно. @Blinky да каже за неговия профил.
Какво да кажа, като всички велики корпорации са изнесли съпорта към маймуните, иначе лъскави отгоре, а от долу тиня. И системата им също не става. Да ми шитнеш профила, като моята активност се свежда от 3 лайка на ден и 2 шера на месец, а мои познати си ме тагват по снимки. Системата е повече от продънена, съпорта шитав, и в комбинация всичко е точно. То последно време постоянно ръчкат, постоянно чупят. Далеч са от коректно работене. ;) Или ние потребителите много очакваме, или са си издънки. :)
 
От фейса ме уведомиха, за публикувана картинка от 2016-та, която не нарушава стандартите, но може да е чувствителна за някои и за това са я прикрили.
 
Само при мен ли изчезнаха насрочените публикации заради поредно малоумно ръчкане в content library?
 

Горе