Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Жив и здрав си е. Последното от него е, че щял да ми пусне парите по сметка и да ми пише, когато е готово. Това ми го написа днес. Както се казва: "ще поживеем, ще видим". Интересното е обаче, че въпреки че по думите му той и неговите хора, с които работи, следят написаното тук, аз лично не видях един да влезне и да го защити. Да каже: "Евала на Диянчо, много печено момче. Работим с него (еди как си) и съм доволен". Ако е за регистрация - тя се прави за 2 минути. Ако е за срам - срам няма, даже напротив - ще бъде повод за гордост.
Иначе ако аз все пак си получа парите, ще ви информирам своевременно, даже ще кажа 1 добра дума за него. :D
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Хах, и аз имах опит с него, подкрепям, измамник голям. Не се занимавайте, има сайт за бижутерия.

Сподели, защото историите като чета всяка една - направо са за роман, а защо не и бестселър. ;)

За момента на Фозката е най-добрата, която съм видял. Извинявам се, че така съркастично поглеждам на нещата ама след работа с него, освен по една студена вода и смях, няма по-добри алтернативи. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Това е едно недоразумение на природата.
И сега няма как да му се потърси наказателна отговорност....ама се чудя защо сега като фози писа, всички останали казаха по нещо, а не бяха предупредили за него преди това...
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Иначе ако аз все пак си получа парите, ще ви информирам своевременно, даже ще кажа 1 добра дума за него. :D
Пожелавам ти го искрено бате. :) Дано има поне за теб добър развой на събитията. :)

Този какво излиза, че горе-долу по едно време е работил доста хора...някакъв много добър ще дойде. Това е предпективен човек. :)
 
От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Сподели, защото историите като чета всяка една - направо са за роман, а защо не и бестселър. ;)

За момента на Фозката е най-добрата, която съм видял. Извинявам се, че така съркастично поглеждам на нещата ама след работа с него, освен по една студена вода и смях, няма по-добри алтернативи. :)
Случката беше преди доста месеци, можеби преди 6-7 месеца. Искаше да му направя бутони за магазин във Png формат, около 20 бяха. Каза ми че не се притеснявай за парите, парите не са проблем. И аз се съгласих, пратих му бутоните, и ми вика че вече не иска бутони. Доста непрофесионално от негова страна. АКо някой ме помоли бутон, безплатно ще му направя, стига да ми каже, а не да се скрива като мишка.
 
  • Like
Реакции: CTAH
Re: От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Случката беше преди доста месеци, можеби преди 6-7 месеца. Искаше да му направя бутони за магазин във Png формат, около 20 бяха. Каза ми че не се притеснявай за парите, парите не са проблем. И аз се съгласих, пратих му бутоните, и ми вика че вече не иска бутони. Доста непрофесионално от негова страна. АКо някой ме помоли бутон, безплатно ще му направя, стига да ми каже, а не да се скрива като мишка.

Да, горе-долу така "работехме" и ние....нон стоп нещо се искаше, после не знам си какво отпадало и пълни глупости. И големи лъжи и тъпотии дрънкаше. Аз имах "честа" да се срещна с него, което ме кара да се чувствам доста кофти, защото се случи по време на празниците и си зарязах семейството за 2 часа, заради този избушеняк. Чак ме е яд на себе си. Беше една зима - коледни празници. Човекът-бизнес идея. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Същата работа и при мен. Постоянно нещо се искаше, като ставаше почти готово, то отпадаше и после демонстрираше недоволство от свършеното, и ми се обесняваше как той губел пари. :D
Да добавя само, че пари не съм получил, въпреки поредните обещания. :D
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Навремето такива истории се решаваха най-добре с разходка в багажник в покрайнините на София. За радост тези времена отминаха, но понякога при такива случаи ме хваща носталгия.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ако всички опарени от него му се изредят да га "повозят" за кого по-напред?!
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Навремето такива истории се решаваха най-добре с разходка в багажник в покрайнините на София. За радост тези времена отминаха, но понякога при такива случаи ме хваща носталгия.

Да, и на мен. Този нямаше да се пребере от тези покрайнини. :Д В ония времена нямаше как да минеш така, все си го намираше. :?
 
Тоя гном няма ли скоро да го споходи такова каране до небитието. Гнусният брадън. Абе имате ли още снимки на тоя грозник?
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

В багажника и на Витоша, беше практика на борците, някой от вас, ако има опит да действа, само, че в случая ще е в багажника и на Алпите ;-)
 
От: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

В багажника и на Витоша, беше практика на борците, някой от вас, ако има опит да действа, само, че в случая ще е в багажника и на Алпите ;-)

Какви Алпи, бе, тоя една нощ на Витоша като мръдне гъсница в храстите ще си извърши нуждата, пожалете го това същество.:lol:

А сега сериозно...очевидно в тая държава има закон а защите на плужеци и измамници, щом такива като този още не са на топличко и не сърбат от гнусната си попара, която са си надробили.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Дедо ми носеше такава капела, като отиваше на нивата:lol:

Пхахаха!
Искаме още! :clap:
:drama:
И сега като отивам да видя какво става на вилата виждам селяните как се разхождат с мотиките и такива капели
 

Горе