Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имам един въпрос. Може ли да се настроят рекламите в Адсенс да се продават на импресия, а не на клик?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имам един въпрос. Може ли да се настроят рекламите в Адсенс да се продават на импресия, а не на клик?

Не, не могат.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И аз след ровичкане, до този отговор стигнах, но все пак исках и второ мнение. Мерси! :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Еееех, ако можеше, щеше да ме е гнус от това колко пари щях да имам :lol:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И аз имам един въпрос. Може ли сайт с адсенс да изскача като popunder. Понеже виждам доста такива.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

спряха ми рекламите от адсенс,до колкото разбирам трябва да въведа някакъв код за та ги активират,изписва ми задържано плащане и спряха да ми се показват на сайта,някой ако има съвет
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Появиха се доста български Adsense подобия и честно казан съм доста доволен от тях. :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

84 клика - 3.35 EUR :? Има няма 2.5 цента на клик... но това все пак е България :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Наскоро направих блог и днес реших да го регистрирам и в AdSense, но видях възможен проблем. Сайтът ми е фотоблог, в който има и доста снимки за възрастни, но видях, че според политиката на Гугъл не мога да слагам реклами в такъв тип сайтове. Въпросите са ми два:
1. Ще има ли проблем наистина или просто така си го пишат, да плащат гаргите?
2. Каква добра алтернатива можете да ми предложите, с която няма да има проблеми, като се вземе в предвид нецензурното съдържание?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

1. Забранено е и ако те набарат - получаваш бан.
2. Няма добра алтернатива.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

При неизбежните недостатъци гугъл са все пак най-най-доброто!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Благодаря за полезната информация :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Има ли някакво ограничение в поставянето на реклами в сайт? Говоря за бройката
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Има ли някакво ограничение в поставянето на реклами в сайт? Говоря за бройката

По 3 карета с реклами и 3 карета с връзки на страница.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре, а как мога да премахна рекламен елемент, след като съм го сложил. В смисъл от акаунта си в Адсенс. Иначе от сайта просто махам кода
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре, а как мога да премахна рекламен елемент, след като съм го сложил. В смисъл от акаунта си в Адсенс. Иначе от сайта просто махам кода

Махаш от сайта кода и това е. Друго не е нужно да правиш. Можеш после да го скриеш, но това ако няма да го ползваш пак. Това е само за удобство да не ти се пречка из отчетите.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А тези връзки са линийките с линкове нали. Демек мога да си сложа 3 карета с реклами и 3 карета с тези връзки = 6 общо. Или греша?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А тези връзки са линийките с линкове нали. Демек мога да си сложа 3 карета с реклами и 3 карета с тези връзки = 6 общо. Или греша?

Точно така.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Аз също искам да попитам как си докарвате трафик в сайтовете ? Говоря за уникални посетители. Сайта ми е за wallpaper-и и ми трябват повече чуждестранни посетители. На ден имам около 1000-1500 уникални но това не е достатъчно бих желал да удвоя тази цифра. Можете ли да ми предложите нещо?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Оптимизираш за ключови думи и трафика ще дойде.
 

Горе