Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

"и още нещо: за първия блог имам 20 използвания на тази търсачка и нито един клик и съответно нищо начислено
не ми е ясно защо така се получава"


не чакай от търсенето да ти дойдат яките кликове
не сме 2001-ра
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

през 2001-ва от търсенето даваха ли пари?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

значи да не си играя да го търся кода на търсачката...и без тва не мога да го намеря
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

вие що не казвате, че имало нов подобрен код на търсачката на Г?
Сигурно затова старият ми не работи, нещо не отчиташе кликове. Все пак си намерих откъде да взема новия код, да видим сега резултата какъв ще е
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

откъде знаеш че не отчита? да не си кликала?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

откъде знаеш че не отчита? да не си кликала?

ми нали си гледам статистиката в профила на адсенс, имам 22 използвания на търсачката и нито един клик
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Бъркаш в системата. Не се плаща върху всяко кликнато търсене, а върху всяко ПЛАТЕНО кликнато търсене - тоест, за препратките в началото на резултатите. Общо взето, като сметнеш колко човека натискат рекламите, а не резултатите в търсачката на Гугъл, то ще си обясниш и факта как така от 20 използвания няма никой. Трябват ти стотина някъде за едно кликване (макар че, за последното не съм съвсемсигурен, толкова ги смятах миналата година средно, а нещата може да са се променили - вижда се надпис "подобрена" ) .
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

AdSense е страхотна програма, гласувам с две ръце ЗА. Едно въпросче: как обаче да подсгируя 10-20 хубави сайта и да ги рекалмриам без да вложа (много) пари? (знам че е трудно, но пък може да ми дадете акълец;-)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Основното нещо е да им дадеш възможността да те изберат - т.е. да пуснеш опцията за избираема реклама и да имаш подходящ за тях сайт. Ако се получи симбиозата, то кликовете ще ти се плащат по около долар на средни (нестратегически) пазари.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Всичко зависи от това да имаш колкото се може по голям трафик
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Коя категория реклами в адсенсе са най-добри. (плащат най-много за клик)
Кой канал - снимки, игри и т.н кой?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Тоя канал, дето банва за разпространения на такава информация

той е най тарикатски..
:) Направо му го каза. Да внимавайте с инфото, че мисля че има и посещения от БГ Г съпорта на адсенс. Много се говори за тези рекламки тук и става интересно за ухото и на самите тях.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Коя категория реклами в адсенсе са най-добри. (плащат най-много за клик)
Кой канал - снимки, игри и т.н кой?

https://www.google.com/adsense/localized-terms
Поверителност . Вие се съгласявате да не разкривате Поверителна информация на Google без предварителното писмено съгласие на Google . " Поверителната информация на Google " включва, но не само : ( a ) всичкия софтуер, технологии, програмиране, технически условия, материали, указания и документация на Google , свързани с Програмата ; ( b ) показателите относно броя на кликванията или други статистически данни, отнасящи се до представянето на Собствеността в Програмата, предоставена Ви от Google и ( c ) всяка друга информация, писмено обозначена от Google като " Поверителна " или с друго еднозначно обозначение . Независимо от горното, Вие имате право да разкривате брутната сума на плащанията, които са Ви правени от Google по Програмата . Поверителната информация на Google не включва информация, която е станала публично известна, освен ако това не се дължи на нарушение от Ваша страна или от страна на Google , нито информация, която е ( i ) разработена самостоятелно без достъп до Поверителната информация за Google , което е удостоверено в писмен вид ; ( ii ) правомерно получена от Вас от трето лице или ( iii ) чието разкриване се изисква по силата на закон или е поискано от държавен орган.

Въпреки това в Интернет може да се намери такава „поверителна информация“:
http://www.google.bg/search?q=adsense+top+paying+keywords

Някои даже искат пари за да ви продадат тази информация...

Съществува легален начин да се докопаш до подобна информация като се регистрираш в AdWords (плаща се малка таксичка за активиране) и после си пуснеш една PPC кампанийка, поле още една и т.н. докато тестваш ключовите думи, които те интересуват ;)
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Привет на всички!
Поздравления на предприемачи.ком !
Прочетох темата от самото начало и голяма част от въпросите ми отпаднаха. Останаха още няколко, на които се надявам да получа отговор.


1. Колко рекламни елемента могат да се сложат на една страница. Видях във форума линк с правилата, много полезно, но не разбрах общо 3 или от всеки елемент по 3, само за търсенето беше 2?

2.Има ли начин да се разбира коя реклама колко приход носи?

3.Регистрирах се за получаването на пари western union - някой ползва ли тази услуга? Отзиви?

4. В момента сам съм си блокирал плащанията и мисля да си получавам парите веднъж на сезон или веднъж годишно. Това проблем ли е? И колко време мога да си държа блокирани плащанията?

5. В момента работя по сайт на английски, трябва ли нещо да се променя по рекламите или тези които са ми сега на сайта мога да ги пусна и в другата страница?

Благодаря предварително за отговорите!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здрасти!
1. От елементите по 3. За търсенето мисля, че беше 2.
2. То и аз се интересувам от това. Принципно съм направил за всеки елемент канал и ми показва приходите. Но ми е интересно дали има и друг начин без да имам толкова много канали.
3. Да, екстра е. Получих си парите за 10 минутки.
4. По-добре си ги взимай при първа възможност да не стане така, че гугъл е решил да те изгони ...и ако си насъбрал солидна сума да изгориш.
5. Това е към 2 въпрос ... направи нов елемент с нов канал, за да можеш да си следиш нещата. Иначе ако не те интересува кое колко носи можеш да ползваш същия код, то рекламите се показват според съдържанието.

Дано не съм сгрешил с него. :)
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Благодаря за отговорите.
Здрасти и привети....мерси за похвалните думи отностно форума. Чувствай се в твой води тук...;)

Видях че си получил отговорите на въпросите си...добре че си питал, защото все пак и други ще видят това за което е постанато преди малко. Успехи и много късмет, както и приятен престой тук....:wink:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте на всички
Искам да попитам нещо. как ще вземам пари от Western Union
М
оже ли да вземам с банкова сметка
 

Горе